Keystone logo
College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

مقدمه

انتخاب کوه

کالج کوه سنت وینسنت یک کالج مستقل، هنرهای آزاد در سراسر کشور شناخته شده است. متعهد به سنت کاتولیک و ecumenism، کوه ارائه می دهد بیش از 40 برنامه های مقطع کارشناسی، از جمله یک سری کامل از رشته های اصلی و افراد زیر سن قانونی و آماده سازی حرفه ای در حسابداری، کسب و کار، ارتباطات، آموزش، و پرستاری.

اعضای هیئت علمی این اولین معلمان هستند. شناخته شده برای اعتبار علمی فوق العاده خود و تحقیقات برنده جایزه، آنها دانش آموزان درگیر از طریق یک برنامه درسی سخت، توجه شخصی فراهم شده توسط یک 13: نسبت اعضای هیئت علمی 1 دانش آموز، کلاس های کوچک (متوسط ​​20)، سمینارها دانشجوی سال اول، فرصت های غیر غنی برای دانش آموز / پژوهش دانشگاهی، انتخاب فوق العاده ای برای مطالعه بین المللی، کارآموزی از شهر نیویورک، و برنامه منحصر به فرد آکسلی حرفه آموزش و پرورش ما.

از طریق این برنامه علمی استثنایی، کوه دانشجویان آماده برای یک شغل، نه فقط یک کار است. کلیه رشته های تحصیلی تاکید مهارت های تحلیلی، تفکر انتقادی، مسئولیت اخلاقی، و ارتباط اقناعی روشن است. این ملزومات برای موفقیت در هر حرفه و راه ماندگارترین به سرمایه گذاری در آینده خود هستند. به همین دلیل است دانشجویان و استادان ما را چنین افتخار بزرگی در کار خود را با هم.

کوه یک مکان بسیار شخصی در شهرستان های بسیار بزرگ است. پوشیده شده از درخت، 70 هکتاری دانشگاه اسکله ما فقط 12 مایل از قلب منهتن است. مکان ما فراهم دسترسی بی نظیر به منابع آموزشی، فرهنگی، و حرفه ای از شهر نیویورک و منطقه است. برای ما، در شهرستان یک کلاس درس است. بیا و کشف کالج کوه سنت وینسنت!

مکان ها

  • Bronx

    Riverdale Avenue,6301, 10471, Bronx

    سوالات