Keystone logo
Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

مقدمه

دانشگاه کنکوردیا، سنت پل، از دانشجویان متنوع استقبال می کند و دانشجویان را قادر می سازد تا از نظر علمی، معنوی و بین فردی رشد کنند. حس اجتماع در دانشگاه کنکوردیا، سنت پل - چه در محوطه دانشگاه یا آنلاین - باعث می شود دانش آموزان وقتی در یکی از برنامه های ما ثبت نام می کنند احساس کنند که بخشی از خانواده کنکوردیا هستند. ما دانش آموزان را تشویق می کنیم تا علایق خود را کشف کنند، با اساتید و همتایان خود درگیر شوند و از طریق موفقیت تحصیلی به اهداف خود برسند.

برنامه های آنلاین از دانشگاه کنکوردیا، سنت پل، حمایت کننده و پرانرژی هستند و به شما امکان می دهند در یک محیط دیجیتالی انعطاف پذیر به اهداف خود برسید. برنامه های جامع ما بر ارائه تجربیات ارزشمند و دانش صنعتی پیشرفته ای که با سنت برتری دانشگاهی کنکوردیا همسو است، متمرکز شده است. جامعه آنلاین ما دانشجویان را تشویق می کند تا علایق خود را کشف کنند، با اساتید و همتایان خود درگیر شوند و از طریق موفقیت و رشد تحصیلی به اهداف خود برسند.

دانشگاه کنکوردیا، سنت پل توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر است و یکی از اعضای انجمن مرکزی شمال است. دانشگاه کنکوردیا، سنت پل، از سال 1967 با اعتبار مجدد در سال 2018 معتبر شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Saint Paul

    Concordia Avenue,1282, 55104, Saint Paul

    سوالات