Keystone logo
Connecticut College

Connecticut College

Connecticut College

مقدمه

استانداردهای دقیق علمی ، اعضای هیئت علمی نوآور و جذاب و یک برنامه درسی متنوع در کلاس دانشجویان را به چالش می کشد تا به توانایی های کامل فکری خود برسند. دانشکده انتظار دارد دانشجویان از طریق فعالیت هایی مانند تحقیق ، مسافرت و کارآموزی ، خارج از کلاس را نیز بیاموزند. کالج این فرصت ها را تسهیل می کند با این باور که تنوع تجربیات برای تعالی علمی واقعی ضروری است. این کالج همچنین انتظار دارد و بورس تحصیلی ، تحقیق و کار خلاق دانشکده را تقویت می کند که دانش و بیان انسان را پیشرفت می دهد و آموزش عالی را ارائه می دهد.

در اوایل قرن بیستم ، Connecticut College با این اعتقاد تاسیس شد که همه دانشجویان واجد شرایط - زنان و همچنین مردان - شایسته فرصتی برای تأمین تحصیل هستند. دانشکده تلاش می کند جامعه ای باشد که در آن همه اعضا احساس راحتی کنند ، به اختلافات یکدیگر احترام بگذارند و به دنبال نقاط مشترک باشند. دانشکده با ارائه انواع تجربیات دانشگاهی و اجتماعی درک را ارتقا می دهد و متعهد به ایجاد دسترسی ، فرصت و برابری بیشتر است. دانشجویان ، اساتید ، کارمندان ، متولیان و فارغ التحصیلان همه در حاکمیت دانشکده شرکت می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • New London

    Mohegan Avenue Parkway,270, 06320, New London

    سوالات