Keystone logo
Contemporary China Studies Programme

Contemporary China Studies Programme

Contemporary China Studies Programme

مقدمه

Contemporary China Studies Programme شما را فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری و تجربه در حال حاضر در چین در طول یک مطالعه هیجان انگیز یک ترم تحصیل در خارج از کشور است که اعتبار ECTS برای برنامه تحصیلی خود را در خانه است. CCSP یک تجربه یادگیری منحصر به فرد برای دانش آموزان پیشرفته لیسانس است که در مورد فرهنگ ها و شیوه های زندگی آسیا، که می خواهند در یک دانشگاه جهانی تحصیل کنند و مایل به کشف دنیای کسب و کار در چین در حقیقت جذاب، اما بین المللی و محیط قابل دسترسی CCSP در شانگهای، یکی از هیجان انگیز ترین شهرهای جهان امروز واقع شده است و در همکاری با دانشگاه فودان، یکی از معتبر ترین دانشگاه های تحقیقاتی در چین، و QS در رتبه 40 جهان قرار گرفته است. با CCSP، شما می توانید انتخاب دوره های زبان چینی، دوره های آکادمیک انگلیسی را برای موضوعات مختلف و همچنین یک دوره کارآموزی در یک سازمان محلی یا شرکت چند ملیتی انجام دهید. CCSP در ترکیب با گروه های منظم گردشگری و فعالیت های اجتماعی که شما را به فرهنگ سنتی چینی معرفی می کند، برنامه آموزشی دانشگاهی چند رشته ای است که دیدگاه های نظری و عملی را در مورد وضع ظهور چین به عنوان قدرت جهانی به دست می دهد.

چرا CCSP؟

  1. زندگی در شهر شگفت انگیز و پر جنب و جوش
  2. تحصیل در یک دانشگاه جهانی
  3. جهان کسب و کار در چین را تجربه کنید
66928_iStock-638610500.jpg

دانشگاه برتر

Contemporary China Studies Programme در دانشگاه فودان، یکی از معتبر ترین دانشگاه های تحقیقاتی در چین، تدریس می شود. در رتبه بندی اخیر QS دانشگاه های جهانی، دانشگاه فودان به عنوان دانشگاه 1St در شانگهای و 40 در سراسر جهان رتبه. در فودان 30،000 دانش آموز وجود دارد که شامل 5،000 دانشجوی بین المللی است.

مدرسه توسعه اجتماعی و سیاست عمومی، که برنامه CCSP را برگزار می کند، یکی از مباحث جهانی در تدریس و تحقیق در علوم اجتماعی است. شرکای بین المللی آن شامل دانشگاه هاروارد، دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن، کالج ترینیتی و بسیاری دیگر است. ده درصد از دانش آموزان مدرسه، دانشجویان خارجی هستند، از ایالات متحده، کانادا، ژاپن، انگلستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا و کشورهای شمال اروپا. استادان CCSP تجربیات گسترده ای را در زمینه تحقیقات و آموزش های علمی در دانشگاه های برجسته چین و خارج از کشور مانند دانشگاه هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه واشنگتن-سیاتل و گرجستان تدبیر تدریس می کنند. رهبران کسب و کار محلی و کارشناسان حرفه ای از سازمان های مختلف دعوت به ارائه مطالعات موردی است.

زندگی دانشگاهی

با 30،000 دانش آموز از جمله 5،000 دانشجوی بین المللی، فودان نه تنها بهترین، بلکه یکی از بزرگترین و بین المللی ترین دانشگاه ها در شانگهای است. به عنوان یک دانشجوی بین المللی در Fudan، شما می توانید به هر یک از انجمن های دانشجویی در دانشگاه دسترسی داشته باشید و همچنین به تمام امکانات دیگر آن مانند سمینارها، کتابخانه ها و سالن های ورزشی دسترسی داشته باشید.

66929_iStock-589097990.jpg

شهر شگفت انگیز

شانگهای: وای!

شانگهای بدون شک یکی از هیجان انگیز ترین شهرهای جهان امروز است. این شهر در حوزه ی بی نظیر چینی ها به سمت توسعه اقتصادی، نوآوری های تکنولوژیکی و رنسانس فرهنگی قرار دارد. شانگهای جایی است که شرق با غرب ملاقات می کند و جایی که پیر و جوان در حال ظهور است. هیچ تلاشی برای نشان دادن آن نیست که شانگهای تبدیل به یکی از بزرگترین و پر جنب و جوش ترین کلان شهر این دنیا شده است. شانگهای با یک میلیون نفر از ساکنان خارجی، دارای امکانات پیشرفته بین المللی و فرصت های بی حد و حصر برای ایجاد دوستان جدید، ایجاد شبکه های حرفه ای و کشف فرصت های کاری در آینده است. یک ترم تحصیلی در شانگهای برای رزومه شما عالی است. جای تعجب نیست که شانگهای به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مقاصد مطالعه دانشجویان بین المللی است.

زندگی در شانگهای

زندگی در شانگهای شگفت آور هیجان انگیز و متنوع است، اما راحت و امن است. شانگهای هرگز به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن ترین شهرهای بزرگ زندگی نمی کند. این یک ذوب ریخته گری از فرهنگ شرقی و غربی است، از سنت های قدیمی و جدید. شانگهای گزینه های بی شماری را برای سرگرمی، خرید، بارها و رستوران ها، گشت و گذار، کنسرت ها و نمایش ها ارائه می دهد. این کاملا ممکن است زندگی یک زندگی بسیار شبیه به آن در هر شهرستان بزرگ اروپا است. شما همچنین می توانید زندگی کنید مانند محلی. غذای چینی خوب و ارزان است. مغازه های محلی همه نوع چیزهایی را که در اروپا پیدا می کنید، اغلب ارزان می فروشند.

66930_iStock-613689196.jpg

گزینه کارآموزی

Contemporary China Studies Programme برای به حداکثر رساندن فرصت های شما برای یادگیری و تجربه در حال حاضر چین در طول 4 یا 5 ماه اقامت خود در شانگهای طراحی شده است. انتخاب دوره های تحصیلی، همه توسط انگلیسی های برجسته استادان و استادان دانشگاه فودان تدریس می شود، دانش آموزان تئوری و علمی خود را در مورد پیشرفت های اخیر در چین در زمینه هایی مانند فرهنگ و جامعه، تجارت و اقتصاد، سیاست و دیپلماسی ارائه می دهد. دوره زبان در مبتدیان و سطوح متوسطه تدریس می شود، به شما اجازه می دهد طعم و مزه ای از صحبت های خود را بخوانید و یا زبان چینی را بخوانید یا مهارت های زبان خود را بهبود ببخشید، اگر قبلا زبان یاد گرفته اید. و یک کارآموزی یک فرصت منحصر به فرد برای درک چگونگی کار در یک شرکت در چین فراهم می کند و مهارت های حرفه ای جدیدی را ایجاد می کند. CCSP در ترکیب با گروه های منظم گردشگری و فعالیت های اجتماعی که شما را به فرهنگ سنتی چینی معرفی می کند، برنامه آموزشی دانشگاهی چند رشته ای است که دیدگاه های نظری و عملی را در مورد وضع ظهور چین به عنوان قدرت جهانی به دست می دهد.

مکان ها

  • Shanghai

    220 Handan Rd, WuJiaoChang, Yangpu Qu, Shanghai Shi, China, 200433, , Shanghai

    برنامه ها

    سوالات