Keystone logo
Cornell College

Cornell College

Cornell College

مقدمه

درباره کورنل

Cornell College از سال 1853 در حال تغییر زندگی و تغییر هنجارهای آموزشی است.

کرنل واقع در کوه ورنون ، آیووا ، اولین کالج در غرب می سی سی پی بود که به زنان حقوق و امتیازات مشابه مردان را اعطا کرد ، و در سال 1858 اعطای مدرک به یک زن.

در سال 1978 دانشکده کرنل برنامه درسی یک دوره را در یک زمان اتخاذ کرد ، و نحوه وقوع تدریس و یادگیری در کرنل را تغییر داد. با انتشار نشریه کالج های تغییر زندگی ، در سال 1996 ، آموزش تغییر زندگی کرنل به طور رسمی شناخته شد. کرنل همچنان با هر نسخه جدید شناخته می شود.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

ارزش کرنل

ماموریت و ارزشهای اصلی ما روش تدریس و یادگیری را راهنمایی می کند.

ما با تعبیه آنها در هر دوره و فرصت هایی فراتر از کلاس ، بر اولویت ها و نتایج آموزشی زیر تأکید می کنیم.

مأموریت

Cornell College یک جامعه یادگیری نوآورانه و دقیق را ارائه می دهد که در آن اساتید و کارمندان با دانشجویان همکاری می کنند تا کنجکاوی فکری ، خلاقیت و شجاعت اخلاقی لازم برای یک عمر یادگیری و شهروندی مشغول را توسعه دهند.

ارزشهای اصلی

 • یک آموزش لیبرال که جشن را کشف می کند و ادغام و کاربرد دانش را در بر می گیرد
 • رشد فکری ، اخلاقی و شخصی
 • مسئولیت مدنی و اجتماعی
 • عزت و ارزش هر فرد در یک جامعه متنوع است

یک دوره در یک زمان

دانش آموزان کرنل با برنامه درسی متمایز یک دوره در یک زمان ، خود را تنها در یک رشته آکادمیک در هر قطعه سه و نیم هفته غوطه ور می کنند. این تمرکز باعث می شود تا اساتید از طریق مباحثات گسترده و آزمایشگاهها ، شبیه سازی های کل روز و یادگیری خارج از دانشگاه برای یک بعد از ظهر یا کل بلوک ، بدون رقابت با کلاسهای دیگر ، فراتر از قالب سخنرانی سنتی باشند. در طول چهار سال گذشته ، دانشکده کرنل 70 دوره خارج از دانشگاه را تدریس کرده است. و دانشجویان به راحتی می توانند از طریق کارآموزی تجربه لازم را بدست آورند.

شناخت ملی

 • کرنل یکی از تنها 40 مدرسه است که در کتاب " کالج هایی که زندگی را تغییر می دهند" در لورن پاپ نشان داده است .
 • اخبار آمریکایی و گزارش جهانی ، کرنل را در ردیف برتر دانشکده های ملی هنرهای لیبرال قرار داده است.
 • کرنل در فهرست 64 مدارس بهترین ارزش در ایالات متحده در رتبه 64 قرار گرفت
 • در 12 سال گذشته 16 کورنلیان بورسیه های Fulbright دریافت کرده اند. علاوه بر این ، دو دانشکده کرنل برای سفر بورس تحصیلی در سال های 2016 و 2017 جوایز فولبرایت را دریافت کردند.
 • پردیس کرنل در ثبت ملی اماکن تاریخی ثبت شده است.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

برنامه های مطالعه

این کالج بیش از 40 رشته تحصیلی و برنامه های پیش حرفه ای و تعداد نامحدودی از رشته های مجزا ارائه می دهد. علاوه بر این ، مؤسسه تحقیقات تابستانی کرنل یک جامعه یادگیری زندگی در تابستان را فراهم می کند که تحقیق در زمینه های هنری ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم را انجام می دهد.

محل

این دانشکده در کوه ورنون ، آیووا ، شهری واقع شده است که فضای حاشیه شهری او را با برگزاری جشنواره های هنری ، رستوران ها و کافه های محبوب محلی و بوتیک های عجیب و غریب بهترین شهر را به یک مکان کوچک در یک شهر کوچک می برد. مخلوط کوه های ورنون از ساختمان های تاریخی و شجاعت خلاق باعث شده است که به عنوان یکی از " جالبترین شهرهای کوچک آمریکا" توسط مجله Arthur Frommer's Budget Travel سفر شود .

دانشکده

اساتید کرنل محققان ، دانشمندان و مهمتر از همه مربیان برجسته هستند. نود و هشت درصد از دانشکده های دوره رهبری دانشکده دارای بالاترین درجه در رشته های خود هستند. نسبت دانشکده به دانشجویان 1:11 است و بسیاری از دانشجویان با اعضای هیئت علمی در زمینه تحقیق و یا پروژه های دیگر همکاری نزدیک دارند.

زندگی دانشگاهی

زندگی در کرنل فعال و متنوع است. دانش آموزان در باشگاه ها ، سازمان ها و گروه های خاصی با علاقه خاص شرکت می کنند. 19 درصد دانش آموزان در هنرهای زیبا شرکت می کنند. 36 درصد دانش آموزان در دو و میدانی بین الملی شرکت می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Mount Vernon

  1st Street, 600, 52314, Mount Vernon

سوالات