Keystone logo
Cornerstone Institute

Cornerstone Institute

Cornerstone Institute

مقدمه

Cornerstone Institute در سال 1970 در کیپ فلتس تاسیس شد در زمانی که متکلمان سیاهپوست آینده نگر از شرکت در دانشگاه ها به علت قوانین سرکوبگر رژیم سابق حذف شدند. به عنوان موسسه کتاب مقدس انجیلی Cape، آموزش و پرورش الهیات را برای کشیش های نامنظم در Cape Flats آموزش داد.

این مؤسسه به لحاظ تاریخی در یک اخلاق بسیار اخلاقی مبتنی است و بر رابطه بین رهبری و یکپارچگی حرفه ای تأکید دارد. این دانشجویان را از تمام جنبه های زندگی در بر می گیرد و بر توسعه رهبران متمرکز است. سنگ نورد یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که به طور کامل معتبر است و برنامه های کارشناسی (گواهینامه ها، دوره های کوتاه و درجه ای) و برنامه های تحصیلات تکمیلی (گواهینامه ها و افتخارات) را در رشته های مختلف دانشکده علوم انسانی و دانشکده کارآفرینی و اقتصادی دگرگونی. اکثر برنامه های ما به صورت آنلاین و همچنین در محوطه دانشگاه ارائه می شود، و دانشجویان برای مطالعه از سراسر جهان آسان می شوند.

چرا Cornerstone Institute را انتخاب کنید؟

در Cornerstone Institute ما بهترین دانشکده را به ارمغان می آوریم و اطمینان حاصل می کنیم که دانش آموزانی که از موسسه فارغ التحصیل می شوند، می توانند در تمامی زمینه های تحصیلی که ما ارائه می دهند تفاوت ایجاد کنیم؛ از جمله روانشناسی، اخلاق، فلسفه، مطالعات دینی، کسب و کار، آموزش، جامعه شناسی و توسعه جامعه. ما قصد داریم یک داستان قانع کننده را به اشتراک بگذاریم که بر پایه ی یک فلسفه آموزش است که ما ارزش های اصلی موسسه ما را انتقال، انتقال و تثبیت می کنیم.


چه چیزی ما را از بقیه جدا می کند این است که ما:

 • یک رویکرد امضایی وجود دارد که در آن ما مجموعه ای از پایه های اساسی دوره های آموزشی را به نام «هسته اصلی» ارائه می دهیم. اینها شامل ارتباط بین فرهنگی، اقتصاد، مطالعات رهبری، جهان بینی، تاریخچه و جامعه ی آفریقای جنوبی و اخلاق است.
 • طراحی یک راه حل چهار ساله که دانشجویانی که نمره لیسانس را در درجه 12 نمیبینند، قادر به دسترسی به برنامههای گواهینامه ما در تمام رشتههایی هستند که ما ارائه میدهیم، آنها را به برنامهی تحصیلی ربط داده و به تحصیلات تکمیلی ادامه میدهند دلخواه.
 • دسترسی به آموزش دانشگاهی را در یک جامعه سالم و ممتاز ایجاد کنید.
 • یک محیط تولیدی و تحریک آمیز که در آن یادگیری و تدریس می تواند در محوطه دانشگاه های ما و از طریق محیط های یادگیری آنلاین ما فراهم شود.
 • متعهد به توسعه جامعه در تمام اشکال مختلف است.
 • یک اخلاق مبتنی بر اخلاقی داشته باشید.
 • تمرکز بر آمادگی شغلی و Pathways .
 • هزینه های رقابتی و حمایت مالی برای دانش آموزان مجرب را ارائه کنید.


ارزش های مشترک به اشتراک گذاشته شده

ما متوجه می شویم که ارزش ها نه فقط آنچه ما در مورد آن صحبت می کنیم و آموزش می دهیم بلکه هسته اصلی تشکیل هویت هستند. سنگ بنای متعهد به ایجاد یک جهان بینی بسیار اخلاقی و اصولی در تمام دانش آموزان ما است. ما ارزش های انعطاف پذیری، تعالی، یکپارچگی، اتحاد، احترام و خلاقیت را برای تولید رهبران پویایی اخلاقی آماده می کنیم که به عنوان شهروندان مسئول در یک جامعه جهانی عمل کنند.

برای گسترش پیشنهاد ما و اضافه کردن ارزش برای دانش آموزان در تمام حوزه های زندگی، مرکز آموزش مبانی شده است به دانشکده کارآفرینی و تبدیل اقتصادی از Cornerstone Institute . FTC برنامه های آموزشی رهبری و مدیریت را برای شرکت ها، دولت ها و جوامع ارائه می دهد. آنها یک رکورد برجسته در ارائه برنامه های آموزشی و دوره های پاسخگو با کیفیت بالا به همه بخش ها، محلی و بین المللی دارند. تمام دوره ها و برنامه های آموزشی ما به منظور برآوردن نیازهای مشتری، فریم های زمانی و بودجه، سفارشی می باشد.


جهت آینده

در آگوست 2015، Cornerstone Institute ، یک خیرخواه را به دست آورد، که پتانسیل اصلی را برای رسیدگی به چالش های آموزشی در آفریقا، به ویژه در آفریقای جنوبی و جهانی، دید. کمبود جدی برنامه های در دسترس با کیفیت بالا و برنامه های موثر در دسترس برای بزرگسالان (جوان و قدیمی) به برنامه ریزی ما توجه می شود. Cornerstone Institute با ارائه فرصت برای همه آفریقای جنوبی و اعضای جامعه جهانی برای به دست آوردن چشم انداز، مهارت و دانش است که می تواند به نیازهای خود و جامعه ما در هر سطح و در هر حوزه مهم است، ایجاد می کند. در حالی که شناختن و پذیرش این نکته که Cornerstone Institute نمیتواند تمام طیف آموزش و پرورش مورد نیاز برای تبدیل جامعه را در اختیار داشته باشد، ما واقعا میتوانیم پایه و پایه را برای رفع معایب سیستم مدارس عمومی ما فراهم کنیم. ما مجموعه برنامه های منسجم و استراتژیک ارائه می دهیم که دانشجویان ما مسیر هایی را برای تسلط، پیشرفت و تحقق شخصیت ها پیدا می کنند. مدل ما، بر مبنای ارتباط اجتماعی، اخلاقی و یکپارچگی تحصیلی، انسجام، و همچنین پایداری مالی، پایه های مهمی برای ایجاد تأثیری است که همه ما در پی ایجاد یک جامعه موفق، عادلانه و عادلانه هستیم.

هیئت مدیره و مدیریت Cornerstone Institute برنامه های خوبی برای آینده خود دارد. این برنامه ها بر اساس تحقیقات جامع صورت می گیرد و در ابتدا از طریق یک مراکز تحقیقاتی که در دانشکده کارآفرینی و تحول اقتصادی تشکیل می شود، هدایت می شود. برخی از مناطق ما قصد داریم کشف کنیم عبارتند از:

 • اقتصاد سبز؛
 • روند کسب و کار؛
 • علم کاربردی برای یک جهان پایدار؛
 • همگرایی رسانه و فناوری؛ و
 • هنر و فرهنگ

نتایج تحقیقاتی که ما انجام می دهیم، برنامه های جدید و دانشکده ها، مدارس و ادارات را در Cornerstone Institute خواهیم کرد.

مکان ها

 • Cape Town

  127 Cecil Road, Salt River, 7925, Cape Town

سوالات