Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Craven Community College

Craven Community College

Craven Community College

مقدمه

آیا برای تغییر آماده ای؟ Craven Community College می تواند با طیف گسترده ای از مدارک آنلاین ، دیپلم ها و برنامه های گواهینامه ، به شما کمک کند سفری آکادمیک متناسب با نیازهای خود را شروع کنید. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ امروز با یکی از مشاوران ما تماس بگیرید یا قرار ملاقات مشاوره مجازی بگذارید تا به شما کمک کند فرصت هایی را که در انتظار شما هستند کشف کنید.

Craven Community College کریونت کامیون در سال 1965 تاسیس شد ، یک Craven Community College جامع جامعه با پردیس هایی در نیوبرن و هاولک-چری پوینت است.

Craven سالانه به بیش از 3200 دانش آموز درسی و تقریباً 10 هزار دانش آموز ادامه تحصیل می دهد. Craven CC دارای طیف گسترده ای از برنامه ها ، از جمله دوره های انتقال دانشکده ، شغل و پیشنهادات شغلی ، مشارکت با دانشگاه های چهار ساله ، گزینه های آموزش تخصصی نیروی کار ، مطالعات رشد و کلاس های مهارت های اساسی است. این کالج در بسیاری از زمینه ها مدرک کاردانی ، دیپلم و گواهینامه ارائه می دهد. این برنامه ها می تواند شما را در یک حرفه عالی شروع کند یا می تواند شما را در راه کسب مدرک لیسانس قرار دهد!

این کالج دارای یک برنامه فن آوری سیستم های حمل و نقل هوایی دارای FAA و همچنین تعدادی از خدمات بهداشتی ، از جمله پرستاری ، کمک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت است. از طریق ارتباطات دانشگاهی ، مشارکت های Craven با دانشگاه کارولینای شرقی ، دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و دانشگاه Southern Illinois ، فارغ التحصیلان Craven CC این فرصت را دارند که دوره های لیسانس خود را دنبال کنند بدون اینکه هرگز منطقه را ترک کنند.

مکان ها

 • New Bern

  College Court,800, 28562, New Bern

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات