Keystone logo
Cyprus West University

Cyprus West University

Cyprus West University

مقدمه

Cyprus West University یک دانشگاه غیرانتفاعی واقع در فاماگوستا، قبرس شمالی در سال 2015 تاسیس شد. Cyprus West University دارای 5 دانشکده، 3 مدرسه، و 20 رشته مختلف در مقطع کارشناسی و کاردانی به زبان های انگلیسی و ترکی است. Cyprus West University توسط YÖK، هیئت آموزش عالی جمهوری ترکیه، و YÖDAK، شورای برنامه ریزی، ارزیابی، اعتبار بخشی و هماهنگی آموزش عالی قبرس شمالی به رسمیت شناخته شده و توسط وزارت آموزش و پرورش ملی TRNC تایید شده است.

پردیس CWU

پردیس در یک تور طراحی شده برای دانشجویان آینده نگر. دانشجویان خواهند دید که دانشگاه، امکانات، دانشجویان و زندگی در قبرس چگونه است. با نمایندگان پذیرش ما ملاقات کنید تا در مورد برنامه های ما بیشتر بدانید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما بهترین است.

153348_1.jpg

دیدگاه ما در مورد آموزش

این کارآفرینان خواهند بود، نه دولت ها یا شرکت های بزرگ که به جهان اجازه خواهند داد تا از رکود اقتصادی که در آن افتاده است خارج شود. اما برای اینکه یک کارآفرین موفق باشد، دانش‌آموزان باید تحصیلات بالایی داشته باشند و شخصیت‌های شناخته‌شده‌ای را در دنیای آکادمیک ایجاد کنند. برخی از فارغ التحصیلان دانشگاهی مایل به دنبال کردن مشاغل شخصی خود هستند در حالی که برخی دیگر ممکن است ابتکاراتی را برای ایجاد شغل برای دیگران دنبال کنند. با این حال، هدف تحصیل دانشگاهی فراتر از مرزهای محدود یافتن شغل یا راه اندازی یک تجارت است و شامل کمک به دانشجو برای جستجوی حقیقت، پیشرفت شخصی و گشودن افق های جدید است.

ارزش های ما

ارزش های اساسی Cyprus West University کمک به رفاه اجتماعی از طریق ایجاد دانش آزادیخواهانه، مشارکتی و مبتنی بر پروژه است که به باورها و تنوع ها احترام می گذارد. در روابط خود با همه سهامداران اجتماعی، Cyprus West University ارتباطات شفاف، پاسخگو، محترمانه، انعطاف پذیر و دوسویه را اتخاذ می کند. Cyprus West University صرف نظر از زمان و شرایط، از برتری علم و فناوری دفاع می‌کند و برای استقلال و خودمختاری فعالیت‌های آموزشی و آموزشی در همه زمینه‌های سیاسی و اقتصادی استدلال می‌کند.

Cyprus West University محیط‌هایی را آماده می‌کند که از خلاقیت، یادگیری و اکتشاف حمایت می‌کند و تفاوت‌های فرهنگی را با فراهم کردن محیطی که دانشجویان بین‌المللی و اعضای هیئت علمی می‌توانند با هم کار کنند، به عنوان غنا در نظر می‌گیرد. دانش‌آموزان Cyprus West University در پرتو علم مثبت و ارزش‌های فرهنگی سنتی، دانش و مهارت‌های حرفه‌ای را در محیط اجتماعی خود کسب می‌کنند و یاد می‌گیرند که با ساختار و مشکلات پیچیده دنیای امروز کنار بیایند.

153349_2.jpg

ماموریت

Cyprus West University متعهد به ارائه خدمات به جامعه با دانشجویان و کارکنان دانشگاهی با اعتماد به نفس است که مسئولیت اجتماعی در پرتو تفکر فردی دارند و رویکردی بین رشته ای باز دارند و همچنین می توانند به علم، تولید هنری و نوآوری های فناوری در سطح ملی و بین المللی کمک کنند.

چشم انداز

دانشگاه ما فعالیت های آکادمیک را با طراحی آموزشی نوآورانه و میان رشته ای که به نیازهای مردم کشورمان حساس است، با فرهنگ شرکتی آزادانه و مشارکتی که به تنوع ها و باورها احترام می گذارد، انجام خواهد داد. اطلاعات تولید شده در این زمینه این فرصت را برای دانش آموزان ما فراهم می کند تا تحصیلات در سطح جهانی را دریافت کنند و دانش و مهارت لازم برای رقابت در مشاغل حرفه ای خود را در سراسر جهان داشته باشند.

153346_orientations.jpg

مکان ها

  • Famagusta

    İsmet İnönü Bulvarı, 29 Cyprus West University, 99450, Famagusta

سوالات