Keystone logo
英领国际学校

英领国际学校

英领国际学校

مقدمه

英领国际学校دالیان英领国际学校در مارس 2010 تأسیس شد. این مدرسه یک مدرسه دو زبانه است که آموزش بین المللی چینی و غربی را ادغام می کند. این مدرسه آموزش بین المللی یک مرحله ای بین دوره پیش دبستانی تا کلاس 12 و یک مدل پیشرفت چند کاناله را ارائه می دهد که دوره های شبانه روزی و روزانه را به دانش آموزان ارائه می دهد. انتخاب کنید. به رشد همه جانبه دانش آموزان توجه کرده و با دید بین المللی استعدادهای جهانی را پرورش دهید. در رتبه بندی سال 2018 300 مدرسه برتر بین المللی از نظر رقابت پذیری ، LinkedIn از نظر رقابت پذیری برای ادامه تحصیل در رتبه 31 در میان 1028 مدرسه بین المللی در سراسر کشور قرار گرفت و در شمال شرقی رتبه اول را کسب کرد. در همان سال ، مدیر لیو جیان به عنوان تأثیرگذارترین جایزه کمک برجسته مدیر مدرسه بین المللی 2018 برای آموزش بین المللی انتخاب شد.

هدف و فلسفه مدرسه: پرورش انسانهای وحشی و نجیب .

مأموریت مدرسه: کمک به دانش آموزان در توسعه مهارت های عالی و متنوع ، شکل گیری افکار مستقل و پرورش شخصیت های اصیل تا اطمینان حاصل شود که آنها توانایی خوشبختی را صرف نظر از تجارب زندگی خود در آینده غیرقابل پیش بینی دارند.

هدف ارزشی مدرسه: پرورش شهروندان جهان با چشم انداز بین المللی برای چین و پرورش ارکان ملی برای چین بهتر .

LinkedIn یک مرکز آزمون A Levels ، IGCSE ، KS است که به طور رسمی توسط دفتر امتحان Edexcel انگلیس مجاز است . شماره مرکز آزمون دالیان 92973 است. در سال 2018 ، توسط دفتر آزمون AQA انگلیس مجاز شد که به یک مرکز آزمون تبدیل شود: شماره مرکز آزمون 96096 است. پردیس تعاونی Shenyang نیز به طور رسمی از طرف دفتر امتحان Amity به عنوان یک مرکز امتحانی مجاز شناخته شده است که تعداد مراکز آن 93751 است.

دانشجویان می توانند در سطح A و IGCSE در LinkedIn امتحان دهند و نمرات آنها می تواند به طور مستقیم در بیش از 15000 دانشگاه مشهور جهان در بیش از 130 کشور و منطقه در سراسر جهان مانند انگلستان ، ایالات متحده ، استرالیا ، سنگاپور ، کانادا ، هنگ کنگ و غیره یا برترین دانشگاه های بین المللی انگلستان اعمال شود. در دبیرستان ها ، دانشجویان خارجی همچنین می توانند به دانشگاه های مشهور در سرزمین اصلی چین از جمله دانشگاه تسینگوا و دانشگاه پکن مراجعه کنند.

در حال حاضر ،英领国际学校حدود 150 عضو هیئت علمی چینی و خارجی دارد ؛ در این میان ، 50٪ معلم خارجی ، 30٪ معلم مسترد و 20٪ معلم دو زبانه هستند. اکثریت قریب به اتفاق معلمان استاد و دکتر از مدارس معتبر خارج از کشور هستند ، و کادر آموزشی قوی دارند .

مکان ها

  • Dalian

    辽宁省大连市现代服务业总部大厦14层E, , Dalian

    سوالات