Keystone logo
Dallas Baptist University

Dallas Baptist University

Dallas Baptist University

مقدمه

درباره DBU

DBU که در سال 1898 تأسیس شد ، یک مأموریت دارد - زندگی دانش آموزانی که دنیا را دگرگون می کنند ، همه برای جلال خدا.

ما امکانات مختلف تحصیلی را برای افراد در هر سنی و سوابق تحصیلی ارائه می دهیم - از جمله برنامه های مقاطع تحصیلی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین ادامه تحصیل و برنامه های گواهینامه.

از این طریق ما به دنبال ادغام ایمان و یادگیری هستیم و افرادی را توسعه می دهیم که آرزوی آنها خدمت به جهان است.

ما از شما دعوت می کنیم DBU را کشف کنید و در ماموریت خود به ما بپیوندید.

آمار سریع

  • برنامه های کارشناسی: 85
  • برنامه های کارشناسی ارشد: 44
  • برنامه های دکترا: 2
  • اندازه متوسط کلاس: 13

خوش آمدید رئیس جمهور

" Dallas Baptist University یک Dallas Baptist University با رتبه ملی ، جامع و جهانی با محوریت مسیحیت است و مأموریتی برای تولید رهبران خدمتگزار از طریق ادغام ایمان و یادگیری دارد. ما از این که ما یک مرکز آموزشی برای بیش از 4،700 دانشجو باشد ، هیجان زده هستیم. 60 کشور در سراسر جهان.

ما معتقدیم که جهان ما به رهبران مسیحی متفکر و نیاز به حل خلاقانه مشکلات پیچیده و در عین حال منحصر به فرد با فرهنگ از طریق حقیقت کتاب مقدس ، نیاز جدی دارد. فارغ التحصیلان ما تقریباً در هر زمینه حرفه ای مشغول خدمت هستند. چه به عنوان پزشکان مسیحی ، چه وکلا ، مدرسین ، دانشمندان ، سیاستمداران و یا زمینه های بسیاری دیگر ، ما می فهمیم که دانش آموزان ما در فراخوان های خود متنوع هستند ، اما با هدف متحد هستند.

لطفا از این وب سایت یا یک بازدید از محیط دانشگاه در این زمینه با ما مطلع شوید. شما جامعه ای از رهبران خدمتگزار را کشف خواهید کرد که قلب آنها آموزش و مراقبت از دیگران است و در عین حال در تعداد بیشماری از رشته های دانشگاهی نیز تحقیق می کند. ما این فرض را در آغوش می گیریم که تمام حقیقت حقیقت خدا است و ما در کنار هم ، به دنبال ایجاد دانش جسورانه در جهان به عنوان مبدل فرهنگ ، به دنبال دانش هستیم.

به ما بپیوندید زیرا ما برای جلال خدا به جهانیان خدمت می کنیم! "

دکتر آدام C. رایت

رئیس DBU

تاریخچه DBU

پیشرو DBU ، کالج باپتیست دکاتور ، در سال 1898 به عنوان اولین کالج جوان در تگزاس تأسیس شد. سالها بود که این مدرسه به نام شهر کوچک دکاتور ، خانه و مرد و زن جوان برجسته ای تولید می کرد که کلیساها ، کلاس های درس ، بیمارستان ها و مشاغل سراسر کشور را پر می کردند.

در سال 1965 ، این مدرسه به کوهپایه های منظره جنوب غربی دالاس نقل مکان کرد و به یک موسسه 4 ساله تبدیل شد و سرانجام با شروع ارائه مدارک سطح فارغ التحصیل به Dallas Baptist University تغییر نام داد.

امروزه ، DBU دارای مقاطع مختلف در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا است. در قرن دوم ، DBU همچنان در ماموریت ما برای تولید رهبران خدمتگزارانی که جهان را دگرگون می کنند ، به جلو حرکت می کند.

StockSnap / Pixabay

بیانیه مأموریت

مأموریت Dallas Baptist University ارائه آموزش عالی با محوریت مسیح در هنر ، علوم و تحصیلات حرفه ای در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا سن سنتی و دانشجویان بالغ است تا بتواند رهبران بنده ای را تولید کند که توانایی ادغام ایمان را داشته باشند و یادگیری از طریق تماس های مربوطه

بیانیه چشم انداز

ساختن یک دانشگاه بزرگ مسیحی که با تولید رهبران بندگان مسیحی محور که در حال دگرگونی جهان هستند ، برای خدا خشنود است.

اعتباربخشی

Dallas Baptist University برای اعطای مدرک دانشگاهی ، لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا توسط کمسیون کالج ها و دانشکده های جنوبی از طرف انجمن جنوبی کالج ها و مدارس معتبر شناخته شده است.

محوطه دانشگاه

خواه زندگی خود را برای زندگی در دانشگاه و یا رفت و آمد در کلاس ها انتخاب کنید ، پردیس 368 هکتاری دانشگاه Dallas Baptist University مکانی زیبا برای گذراندن سالهای دانشگاه شما است. محوطه اصلی DBU واقع در تپه های نورد جنوب غربی غربی دالاس با مشرف به دریاچه کوه نهر ، یک محوطه امن و خلوت در متروپلکس بیش از 6 میلیون نفر را فراهم می کند.

این پردیس فقط 13 مایل از مرکز شهر دالاس ، 19 مایل از مرکز شهر فورت ورث واقع شده است ، و به طور مرکزی در نزدیکی فرودگاه بین المللی دالاس / فورت ورث و Love Field واقع شده است.

مکان ها

  • Dallas

    3000 Mountain Creek Pkwy,, , Dallas

سوالات