Keystone logo
DePauw University

DePauw University

DePauw University

مقدمه

DePauw مکانی است که نوع خاصی از افراد را به خود جلب می کند. شخصی با استعدادهای فراوان و اراده رهبری. شخصی که در هر نقش یا نظمی که به دنبال آن می گردند موفقیت کسب خواهد کرد. ما قول کلاس های کوچک ، آموزش ابتکاری و تأکید بر آزاد اندیشی و گفتگو را می دهیم. این وعده ای است که دانشجویان را قادر می سازد حتی قبل از ترک دانشگاه از جهان تأثیر بگذارند. سی درصد از دانشجویان DePauw با اعضای هیئت علمی در دنیای واقعی تحقیق می کنند و ما دانشجویان را تشویق می کنیم که دو یا چند دوره کارآموزی را در طول مدت حضور خود در اینجا بگذرانند. DePauw برای تولید مدیران بازرگانی و دانش پژوهان فولبرایت در بین 10 نفر برتر قرار دارد. و 94 درصد دانشجویان ما شغل یا برنامه ای دارند که قبل از فارغ التحصیلی در یک برنامه تحصیلات تکمیلی ، خدماتی یا بورسیه شرکت کنند. این همان چیزی است که ما آن را موفقیت غیرمعمول می نامیم.

DePauw یک کالج کاملاً مسکونی هنرهای لیبرال است ، که به معنای سرریز مکالمات از میز سمینار به سالن غذاخوری به سالن دانشجویی است. دانشجویان با کارمندان و اساتید ، اعضای جامعه محلی و فارغ التحصیلان و همتایان اتاق خواب خود به ماجراجویی های مشترک می پردازند و ارتباطات مادام العمر و مشارکت های تأثیرگذاری ایجاد می کنند که اغلب در حرفه آنها گسترش می یابد.

DePauw شما را برای یک زندگی معنی دار و معنی دار آماده می کند. ما شما را قادر می سازیم تا به لشکر فارغ التحصیلانی که رهبرانی هستند که جهان به آنها نیاز دارد ، بپیوندید. اساتید فوق العاده به شما در کلاسهای کوچک و مهیج آموزش می دهند ، با همسالانی که تنوع آنها جامعه را غنی می کند زندگی می کنند و مطالعه می کنند و هنگام پیگیری احساسات علمی و تجربی از شما حمایت می کنند.

DePauw University رهبران مورد نیاز جهان را از طریق تعهد غیر معمول به هنرهای لیبرال توسعه می دهد.

تجربه یادگیری و زندگی متنوع و فراگیر DePauw ، متمایز در درگیری دقیق فکری و فرصت های یادگیری جهانی و تجربی ، منجر به یک زندگی معنا و معنی می شود. DePauw فارغ التحصیلانی را که از جوامع خود و جهان حمایت و ایجاد تغییرات مثبت می کنند آماده می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Greencastle

    South Locust Street,313, 46135, Greencastle

    سوالات