Keystone logo
Dillard University

Dillard University

Dillard University

مقدمه

Since1869، دانشگاه دیلارد تا به ارائه دانش آموزان با چهار سال آموزش علوم انسانی با کیفیت متعهد شده است. دیلارد خصوصی، دانشگاه تاریخ سیاه و سفید کاملا معتبر است. در سال 2010، اخبار آمریکا و گزارش جهانی دیلارد در میان صفحه 10 اختصاص داده در این کشور قرار گرفت، بر اساس مطالعات کارشناسی جامع. دیلارد همچنین صفحه 10 رتبه بندی در سال 2010 برای مدارس هنرهای آزاد در رده تحرک اجتماعی توسط واشنگتن ماهانه اهدا شد.

سنگ بنای Gentilly انجمن نیواورلئان، دانشگاه نشسته بر روی یک دانشگاه 55 هکتاری زیبا و بی سر و صدا، مملو از امضای زندگی می کنند درختان بلوط و مخلوطی از ساختمان های تاریخی و امکانات مدرن است.

دانش آموزان دیلارد به برخی از بهترین مدارس فارغ التحصیل در جهان است. دیلارد در حال حاضر فارغ التحصیلان تحصیل در دانشگاه هاروارد، ییل، پرینستون، دانشگاه جانز هاپکینز و مدرسه اقتصاد لندن، در میان دیگران. دانشگاه دیلارد همچنین تنها دانشگاه در ایالات متحده است که یک شریک در بنیاد ملتون است. دانش آموزان دیلارد که تبدیل ملتون بورسیه شرکت در آموزش بین فرهنگی، توسعه رهبری، و آموزش و پرورش جهانی از طریق سمپوزیوم، مسافرت، فعالیت های آنلاین، کمک های مالی پروژه، و خدمات اجتماعی. کشور میزبان شامل چین، شیلی، آلمان، هند و ایالات متحده است.

نکات برجسته دیلارد:

در پی طوفان کاترینا، دیلارد به طور کامل ترمیم و مرمت 32 ساختمان های محوطه دانشگاه و سه خارج از دانشگاه مجتمع های مسکونی، و دو LEED® جدید * ثبت نام (رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست) ساختمان ساخته شده است: مدارس حرفه ای و ساختمان علوم و اتحادیه دانشجویان و مرکز بهداشت و سلامتی. در سال 2010، دیلارد برای یک برنامه آموزش و پرورش معلم جدید است که ممکن آموزش و پرورش معلم در نیواورلئان انقلابی و، شاید، به عنوان مدل برای برنامه در سراسر کشور وارد همکاری با نیواورلئان مدرسه بازیابی منطقه. برنامه فیزیک Dillard در یک سیستم لیزر پالسی 1.8 میلیون $ که اجازه می دهد تا دانش آموزان به انجام پژوهش در سطح کارشناسی ارشد به دست آورد. برنامه پرستاری بسیار تحسین Dillard در اولین از نوع خود در لوئیزیانا بود. دیلارد ارائه می دهد 22 رشته دانشگاهی در سراسر هفت بخش و مدارس. نسبت دانشجو به دانشکده دیلارد 11 به یک است. دانشگاه دیلارد یکی از معدود بخش های دانشجویی موفقیت در کشور، یک مدل است که در استخدام، نگهداری و پشتیبانی از دانشجویان متمرکز می بالد.

فارغ التحصیلان دیلارد نشان دهنده طیف گسترده ای از رهبران جهانی بسیار موفق در زمینه های مختلف از پزشکی گرفته و قانون، به آموزش عالی و کسب و کار بین المللی، به هنر و سرگرمی.

رسالت و چشم انداز ماموریت دانشگاه دیلارد است برای تولید فارغ التحصیلانی که اکسل، تبدیل شدن به رهبران جهان، به طور گسترده تحصیل، فرهنگی آگاه است، و در رابطه با بهبود شرایط زندگی انسان. از طریق یک رویکرد بسیار شخصی و آموزش محور، دانش آموزان در Dillard قادر به پاسخگویی به خواسته های رقابتی یک جامعه متنوع، جهانی و فن آوری های پیشرفته.

ستون استراتژیک دانشگاه دیلارد است

دانشگاه دیلارد خواهد بود یک دانشگاه در مقطع کارشناسی خصوصی برتر در منطقه و در جهان از لحاظ تاریخی سیاه دانشکده ها و دانشگاه. دانشگاه دیلارد انتخابی به تحصیلات تکمیلی را گسترش خواهد داد، در ساختمان بهترین برنامه های خود را که نشان دهنده بینی آینده از نیازهای نیروی کار است. دانشگاه دیلارد افزایش خواهد یافت و افزایش تعهد خود را به و تولید با کیفیت، تحقیق مفید است. دانشگاه دیلارد خواهد جهانی شدن به برنامه درسی خود را دم به طوری که آن رسیدن به آن به زبان های دیگر، فرهنگ ها و کشورهای گسترش می یابد. دانشگاه دیلارد تعهد به موفقیت همه دانش آموزان نشان می دهد. دانشگاه دیلارد آموزش رهبری دانش آموز و فرصت های آموزشی غنی خارج از کلاس درس توسعه به ارائه یک محیط متعادل به عنوان بخشی از تجربه کالج است. دانشگاه دیلارد ادامه خواهد داد برای جذب و دانشجویان فارغ التحصیل با استعداد آمریکایی آفریقایی تبار، در حالی که استقبال از کسانی که از پس زمینه های گوناگون است که می تواند از تجربه منحصر به فرد ما ارائه می دهیم بهره مند شوند. دانشگاه دیلارد تعهد به فن آوری به عنوان موضوع، یک ابزار آموزشی و زیر بنای سیستم های داخلی است که کارآمد، قابل اعتماد و مقرون به صرفه هستند نشان می دهد. دانشگاه دیلارد تمامیت مالی، با سیستم های حسابرسی مالی و حرفه ای و ثبات را نشان می دهد. دانشگاه دیلارد خواهد شد در تجدید حیات خانه خود، نیواورلئان مشغول اند. دانشگاه دیلارد خواهد توسعه و ترویج شیوه نسبت به سبز محوطه دانشگاه خود را و ارتقاء پایداری محیط زیست. دانشگاه دیلارد یک مرکز سیاست های عمومی ساحل خلیج فارس را توسعه دهد.

مکان ها

  • New Orleans

    2601 Gentilly Boulevard, 70122, New Orleans

سوالات