Keystone logo
Dokkyo University

Dokkyo University

Dokkyo University

مقدمه

در سال 387 قبل از میلاد ، افلاطون فیلسوف یونانی آکادمی افلاطونی را در آتن تأسیس کرد. این دانشگاه به مدت 900 سال ادامه یافت تا اینکه در سال 529 تعطیل شد. در ژاپن نیز دانشگاهی وجود دارد که فیلسوفی در آن Dokkyo University .

صد و سی سال پیش ، در آغاز عصر میجی ، آمانه نیشی - فیلسوف روشنگری اروپایی و چهره نماینده ژاپن مدرن - رئیس بنیانگذار مدرسه انجمن آلمان شد. وی در آنجا "آموزش آموزش" ، ترکیبی از تربیت فکری ، اخلاقی و جسمی را پیاده کرد. مدرسه انجمن تجسم قبلی Dokkyo University . در هشتادمین سال فعالیت آکادمی ، Dokkyo University متولد شد.

بنیانگذار Dokkyo University مرجعی در فلسفه کانت ، تی یو آمانو بود. اصلی که وی مدرسه را بر اساس آن تاسیس کرد این بود که "دانشگاه مکانی برای شخصیت سازی از طریق یادگیری است." بر این اساس او یک سنت سخت مدرسه ای را ایجاد کرد که در آن آموزش زبان های خارجی تحت فشار بود. بعضي اوقات دانشجويان اجازه فارغ التحصيلي را نداشتند ، مگر اينكه به عنوان دانشجو و افراد بالغ شده باشند. ایده های صادقانه آمانو هنوز در سنت های مدرسه زنده است و به همین دلیل است که فارغ التحصیلان Dokkyo University در جهان به عنوان منابع انسانی با بورس بالا و قدرت انسانی شناخته می شوند.

در Dokkyo University ، که این دو فیلسوف در تأسیس آن به خطر افتادند ، چه نوع مطالعاتی را دنبال خواهید کرد؟ چه جور آدمی می شوی؟

مکان ها

  • Sōka

    埼玉県草加市学園町1番1号, 340-0042, Sōka

    سوالات