Keystone logo
Dominican College لیسانس هنر در ریاضیات
Dominican College

لیسانس هنر در ریاضیات

Orangeburg, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۱۴٬۴۹۲ / per semester *

در محوطه دانشگاه

* 12-17 اعتبار: 14،492 دلار در هر ترم. کمتر از 12 اعتبار: 877 دلار برای هر اعتبار. هزینه های اضافی اعمال می شود

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

اشتیاق شما به زبانهای عددی و مهارتهای کمی کمی در برنامه ریاضیات Dominican College رشد خواهد کرد. به عنوان یک رشته اصلی ریاضی ، با درک عمیق تر درک خود از مفاهیم کمی و ایجاد مهارت های تفکر منطقی که موفقیت شما را در هر حرفه ای ایجاد می کند ، از مزایای کامل آموزش هنر مبتنی بر لیبرال بهره مند خواهید شد.

گزینه های تخصصی

علاوه بر لیسانس هنر در ریاضیات ، برنامه ریاضیات دومینیکن مسیرهای تخصصی دانشگاهی را ارائه می دهد که به سمت حرفه های خاص مرتبط با ریاضیات اختصاص یافته اند. هر دوره از مطالعه ، توانایی های حل مسئله و تحلیل استدلال کمی را در عین حال آماده می کند تا مهارت های ریاضی خود را به زندگی در جذاب ترین و چالش برانگیزترین شغل ها تجربه کنید.

  • لیسانس ریاضیات با آمادگی برای آموزش کودک / لیسانس در ریاضیات با آمادگی برای تحصیل در دوره نوجوانی: تدریس یکی از با ارزش ترین حرفه های موجود است و معلمان ریاضی ماهر نیز با کاهش مهارت های ریاضی در سراسر کشور ، تقاضای زیادی دارند. شغل به عنوان معلم ریاضیات همزمان با تماشای یادگیری و رشد دانش آموزان ، مهارت های کمی شما را دوباره و دوباره زنده می کند. اگر می خواهید ریاضیات را در مقطع ابتدایی یا دبیرستان تدریس کنید ، دو مسیر آموزش ما به شما دانش و عملی را می دهد که به سمت صدور گواهینامه ایالت نیویورک سوق می یابد و مهارت ریاضی لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید یک مربی مؤثر در کلاس باشید. .
127117_DominicanCollege-Commencement.png

خلاصه مطالبات

همه رشته های ریاضی دوره های بنیادی خاصی را می گذرانند که برای درک کامل ریاضیات پیشرفته بسیار مهم است. اینها شامل حسابهای اول و دوم است. آشنایی با آمار؛ چشم انداز هندسه؛ جبر؛ و Linear Algebra (اگر مسیر آموزش کودک را انتخاب کرده باشید ، ممکن است جبر انتزاعی یا خطی را انتخاب کنید). علاوه بر این دوره ها ، برنامه شما یکی از دوره های تحصیلی زیر را دنبال می کند:

  • برنامه لیسانس ریاضیات دانش ریاضی شما را از طریق دوره هایی در احتمال انجام می دهد. آمار استنباطی؛ حساب سوم؛ حساب پیشرفته؛ معادلات دیفرانسیل؛ و مباحث در ریاضیات. در عین حال ، این برنامه شما را قادر می سازد مهارتهای تفکر انتقادی و انتقادی خود را در زمینه های مرتبط با ارائه 12 اعتبار ، تحت مشاوره ، در علوم طبیعی یا سیستم های اطلاعات رایانه به کار بگیرید.
  • مربیان قهرمان هم در زمینه موضوعی و هم در آموزش کلاس درس به تخصص نیاز دارند و دو مسیر آموزش ریاضیات ما ، ریاضیات با آمادگی برای آموزش کودک و ریاضیات با آمادگی برای آموزش نوجوان شما را محکم در آن مسیر قرار می دهد. دانش آموزان که برای تدریس ریاضیات آماده می شوند در مناطقی که بطور ویژه توسط کمیته برنامه کارشناسی ارشد ریاضیات و شورای ملی معلمان ریاضیات توصیه می شود ، صالح خواهند شد.
    • لیسانس ریاضیات با آمادگی برای آموزش کودک ، شما را برای صدور گواهینامه ایالت نیویورک برای تدریس ریاضی در مقطع ابتدایی آماده می کند. اگر این مسیر را انتخاب کنید ، دوره تحصیل شما به طور خاص برای افزایش دانش شما در مورد ریاضیات و آموزش شما در مؤثرترین روشهای انتقال آن دانش به کودکان طراحی شده است. این دوره از تحصیل شامل 31 واحد دروس ریاضیات ، از جمله دوره های جبر ، حساب ، هندسه ، آمار و تاریخ ریاضیات و همچنین دوره های عملی است. توجه: این برنامه تحصیلی با برنامه منتهی به لیسانس آموزش و پرورش با تمرکز ریاضی یکسان است. لطفا برای جزئیات کامل به آموزش معلمان مراجعه کنید.
    • لیسانس ریاضیات با آمادگی برای آموزش نوجوانان شما را برای دریافت گواهینامه ایالت نیویورک برای تدریس ریاضی در سطح دبیرستان آماده می کند. اگر این مسیر را انتخاب کنید ، در علم ریاضیات و چگونگی درک این علم با موفقیت به بزرگسالان آموزش داده می شوید. این دوره تحصیلی شامل 37 واحد دروس ریاضیات ، از جمله دوره های حساب ، جبر ، هندسه ، احتمال و آمار و تاریخ و تاریخ ریاضیات و همچنین دوره ها و دوره های انتخابی دروس ریاضیات می باشد.

شرایط ورود به دانشگاه برای دانشجویان سال اول

متن

از مشاور دبیرستان خود بخواهید که نسخه ها را مستقیماً به دفتر پذیرش ارسال کنید

ACT / SAT

I f انگلیسی زبان اول متقاضی نیست ، حداقل نمره TOEFL 80 در آزمون مبتنی بر اینترنت (IBT) یا 550 در آزمون کاغذ سنتی یا 213 در آزمون مبتنی بر رایانه برای پذیرش لازم است .

نتایج یکی از آزمون های زیر را به اداره پذیرش ارسال کنید:

  1. آزمون استعداد تحصیلی (SAT) هیئت آزمون ورود به کالج. کد CEEB برای Dominican College 2190 است.
  2. آزمون ارزیابی کالج آمریکایی (ACT). کد ACT Dominican College 2730 است.

مصاحبه شخصی

ملاقات با مشاور پذیرش همیشه لازم نیست اما همیشه مطلوب است. ممکن است از برخی متقاضیان خواسته شود که با یکی از اعضای کارمندان پذیرش ملاقات کنند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه