Keystone logo
Didyasarin International College

Didyasarin International College

Didyasarin International College

مقدمه

هوشمندانه برای آینده ای بزرگ خود را سرمایه گذاری کالج بین المللی Didyasarin (DRIC) اولین کالج بین المللی خصوصی در جنوب تایلند است. این کالج در Hat Yai شهر، منطقه شهری و تجاری قابل توجه، که در آن مرز با مالزی 45 کیلومتر فاصله دارد، و در فرودگاه بین المللی است 15 کیلومتر دورتر از شهر. هزینه زندگی در اینجا مناسب و وسوسه انگیز (حدود 225 دلار در هر ماه)، به طور قابل توجهی کمتر از که بانکوک و چیانگ مای، البته. مردم محلی خیرخواه و دوستانه استقبال افراد خارجی به پیوستن به این جامعه چند فرهنگی!

کالج بین المللی Didyasarin (DRIC) مصمم به همکاری و پاسخ به نیازهای جامعه با تولید بالا فارغ التحصیلان کیفیت و تحقیق است. ماموریت ما این است که به گسترش خدمات به جوامع دانشگاهی، حفظ هنر و فرهنگ تایلندی تحت مدیریت موثر و مدیریت مشارکتی، همراه با برنامه های کاربردی از نوآوری و تکنولوژی مدرن است. DRIC با هدف که نه تنها یک موسسه است که آموزش عالی به جامعه فراهم می کند، بلکه بر دانش آموزان به دقت استفاده افکار، دانش، و توانایی در نور صالح. DRIC، تلاش برای تولید فارغ التحصیلان حرفه ای برای خوب از جامعه با بالاترین آموزش و پژوهش، و همچنین خدمات به جوامع را با استفاده از نوآوری ها و تکنولوژی مدرن است. در حال حاضر، DRIC اعطای 200 کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان واجد شرایط برای جشن سالگرد 20 آن است. DRIC یک کالج از انتخاب دانش آموزان برای ثبت نام در آموزش و پرورش و به دست آوردن مناسب برای تبدیل شدن به یک فرد آگاه و با تجربه است. فارغ التحصیلان DRIC به ایجاد کمک و توسعه جامعه است. شما خوش آمد می آیند و با ما هستند!

تجربه هیجان انگیز یادگیری! DRIC فراهم می کند تمام دانش آموزان با "برنامه تحرک دانشجویی" که در آن دانش آموزان فرصت برای تحصیل در یک کشور دیگر تا یک سال! این زمان برای دانش آموزان به کشف یکی دیگر فرهنگ ها و تجارب یادگیری است! همچنین، "برنامه آموزش تعاونی" برای همه دانش آموزان به تجربه زندگی کاری عملی قبل از فارغ التحصیلی. این برنامه، معمولا به عنوان "تعاونی" شناخته شده است، واحد دانشگاهی نیز برای تجربه کار ساختار فراهم می کند. این برنامه کمک می کند تا افزایش تجربه و مهارت های حرفه ای دانش آموزان در درستی تطبیق نظریه به عمل. این است که به اهمیت تازه ای در کمک به جوانان را به طرح های یادگیری تجربی!

"DRIC با هدف تولید فارغ التحصیلان از استانداردهای بین المللی به عنوان شهروندان جهان است، که با شخصیت اخلاقی و معنوی قوی مجهز و قابلیت های استثنایی، و کسی که قادر به پاسخگویی به تغییرات سریع و نیازهای در منطقه اجتماعی و اقتصادی. فارغ التحصیلان DRIC افرادی که می دانند چگونه به فکر می کنم، حمایت ارزشهای اخلاقی، و موفق است. "

مکان ها

  • Hat Yai

    125/502 Polpichai Rd.

سوالات