Keystone logo
Duoc UC

Duoc UC

Duoc UC

مقدمه

intst4

درباره DUOC UC

Duoc UC یک سازمان غیر انتفاعی، موسسه خصوصی آموزش عالی است. ما ارائه می دهیم دو و نیم سال برنامه های فنی و برنامه های حرفه ای چهار ساله است. در سال 2010، ما 7 از 7 سال از مجوز رسمی و سازمانی از آژانس ملی اعتباربخشی، که گواهی کیفیت پروژه های آموزشی ما و ارتباط آن در میان موسسات آموزش عالی در کشور ما شده است.

تنها سه موسسات آموزش عالی در شیلی این تمایز واگذار شده است. Duoc UC تنها موسسه حرفه ای، همراه با، دانشگاه اسقفی کاتولیک شیلی و دانشگاه شیلی، مهم ترین دو دانشگاه در کشور، تا کنون این شناخت دریافت کرده است.

یک کنسرسیوم از 21 موسسات آموزش عالی شیلی که با هم کار می کنند، با پشتیبانی از دولت شیلی به منظور افزایش ارتقاء شیلی به عنوان یک مقصد برای دانشجویان بین المللی که کشور ما را انتخاب کنید به زندگی می کنند تجربه تحصیل در خارج از کشور: ما هم بخشی از یادگیری شیلی هستند.

intst2

تاریخ ما

Duoc UC در سال 1968 توسط یک گروه از دانشجویان در معتبر دانشگاه اسقفی کاتولیک شیلی تاسیس شد، با کمک اساتید و اتحادیه های کارگری، به ارائه دوره های آموزشی برای کارگران یقه آبی که فاقد دسترسی به آموزش دانشگاه. در سال 1973 "بنیاد Duoc" برای رسیدن به استقلال مدیریتی و مالی از دانشگاه ایجاد شد، این روند خصوصی سازی در سال 1974 تکمیل شد. در سال 1981 موسسه حرفه ای Duoc و مرکز آموزش فنی Duoc زیر چتر این بنیاد ایجاد شد. در سال 1982 وزارت آموزش و پرورش موسسه حرفه ای و در سال 1983 مرکز آموزش فنی شناخته شده است. Duoc UC بخشی از شبکه دانشگاه اسقفی کاتولیک شیلی باقی مانده است.

intst1

چرا باید انتخاب کنم DUOC UC؟

Duoc UC یکی از موسسات آموزشی پیشرو در شیلی است. در سال 2010، ما یک مجوز رسمی 7 از 7 نهادی از کمیسیون ملی اعتباربخشی (کمیسیون Nacional د Acreditación)، که گواهی کیفیت از پروژه های ما و ارتباط آن در میان موسسات آموزش عالی در کشور ما شده است. تنها سه موسسات آموزش عالی در شیلی این تمایز است. Duoc UC تنها موسسه حرفه ای، در کنار مهم ترین دو دانشگاه در کشور است.

دانش آموزان آینده ما قادر به انتخاب یکی از 82 برنامه های مدرک فنی و حرفه ای ما را از طریق 9 مدارس بیش از 16 دانشگاه در سانتیاگو، Concepción از (جنوب شیلی)، وینا دل مار و Valparaiso (محله تاریخی از بندر شهر والپارایسو یونسکو است سایت میراث جهانی). زیرساخت های ما شامل بیش از 130 آزمایشگاه ها و کارگاه. سایر تجهیزات موجود بیش از یک منطقه معادل 712،385 ft² در دسترس است.

Duoc UC ارائه می دهد برنامه های آموزشی "صنعت متمرکز"، از طریق 2 ساله خود را "فنی" و 4 درجه "حرفه ای" سال های طولانی. این یک تحریک کننده محیط زیست و دولت از هنر و امکانات یادگیری برای هموار کردن راه برای موفقیت تحصیلی را فراهم می کند.

intst3

ارائه دانشگاهی ما

دانشکده کسب و کار و مدیریت

Duoc UC ارائه می دهد یک آموزش فنی و حرفه ای جایگزین متنوع و همه کاره در رشته های مدیریت و کسب و کار. دانشکده کسب و کار و مدیریت Duoc UC توسعه پتانسیل کامل از دانش آموزان خود را، که آیا برای کار برای شرکت های خصوصی و یا به کشتی سوار در سرمایه گذاری های خود را دارند.

دانشکده ارتباطات

در این روز، ما بسیار ارتباط برقرار و به یکدیگر متصل شده از طریق سیستم عامل های مختلف: رسانه ها، شبکه های اجتماعی و دستگاه های تلفن همراه ارتباط با ما 24 ساعت شبانه روز به مردم در سراسر جهان.

Duoc UC دانشکده ارتباطات گویا طیف گسترده ای از مطالعات است که دانش آموزان را به متخصصین بسیار آموزش دیده است که می تواند درک و پیاده سازی ارتباطات در زبان ها و اشکال بیان های مختلف را دگرگون کند.

مدرسه ساخت و ساز

Duoc UC مدرسه ساخت و ساز ارائه می دهد طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی که از سال اول مطالعه ترکیب از آخرین فن آوری در کلاس های درس، کارگاه های آموزشی، تجهیزات آزمایشگاهی و پشتیبانی از کامپیوتر، به دانش آموزان را قادر به توسعه تمام مهارت های فنی خود را.

دانشکده طراحی

طراحی را می توان در همه جا پیدا شده است: در محصولات استفاده می کنیم، ظروف که محافظت از مواد غذایی، در فضاهای ما ساکن، در زبانهای ارتباط با تعامل ما را، و حتی در خدمات که ما به صورت روزانه استفاده کنید. امروز، طراحی شده است متقاطع بخشی از همه چیز، و بسیاری از صنایع و بخش های اقتصادی است که تولید ارزش از طریق کار با حرفه ای ها طراحی شده است.

دانشکده طراحی آموزش متخصصان طراحی، که از طریق ارتباط قوی بین المللی و یک چشم انداز از نوآوری های اجتماعی می تواند رشد کامل خود دست یابند.

دانشکده فنی و مهندسی

برای پاسخگویی به چالش بزرگ قرن بیست و یکم آموزش سرمایه انسانی متخصص در رشته های حیاتی برای توسعه جامعه ما، از قبیل انرژی، حمل و نقل و معدن، مورد نیاز است. افراد آموزش دیده در این مناطق باید دانش، مهارت و نگرش (مهارت های کار) به منظور ایجاد پروژه های واقعی تبدیل و رسیدن به توسعه کشورها، در حالی که هم ترکیب مهارت های فنی و فردی است.

دانشکده فنی و مهندسی دانشجویان Duoc UC با آموزش فنی و مهندسی درجه در زمینه های تعمیر و نگهداری، ماشین آلات و معدن، برق و اتوماسیون، و همچنین مکانیک خودرو و AUTOTRONICS تکنولوژی.

دانشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات

در چند دهه گذشته جهان دچار دگرگونی عمیقی است. توسعه فن آوری، به ویژه در فناوری اطلاعات و ارتباطات، نه تنها زندگی روزمره ما تغییر داد، اما یک دنیای جدید است که می تواند قبل از تصور شده است ایجاد کرده است.

در یک محیط باز و جهانی است که به ترویج نوآوری و فن آوری مبادلات، دانشکده انفورماتیک و ارتباطات در Duoc UC در پی آموزش مردم خواهد شد که رهبران جهان فردا، قادر به تبدیل واقعیت ما را به یک جهان که زندگی مردم و غنی جامعه به طور کلی.

دانشکده منابع طبیعی

دانشکده منابع طبیعی ارائه می دهد دوره های مختلف با هدف دستیابی به یک تعادل بین نیازهای انسان و استفاده از منابع طبیعی است.

دانشکده بهداشت

دانشکده بهداشت در Duoc UC ارائه می دهد فرصت های شغلی با چشم انسان، مدرن، پویا، خلاق و قاطع از مشکلات بهداشتی، با پایه قوی اخلاقی و با استفاده از مراکز مدرن ترین شبیه سازی های بالینی از کشور است. این مدرسه همچنین ارائه ابزار اجازه می دهد که دانش آموزان برای تبدیل شدن به بهترین متخصص در این منطقه است.

دانشکده گردشگری

گردشگری امروز در شیلی و جهان را تجربه کرده است رشد قوی، تولید انواع مختلف فعالیت اعم از فضای باز و گردشگری کشورهای عضو اکو، کار روی یک کروز، در بخش آشپزی و الطعام، و یا در فرودگاه ها و هتل ها، در میان دیگران.

دانش آموزان Duoc UC مهارت های زبان در زبان انگلیسی و پرتغالی توسعه، کار با ابزارهای تکنولوژیکی مربوط به گردشگری، و تجربه رضایت از "کار به خوبی انجام" با دیدن لبخند مشتریان راضی است.

مکان ها

  • Santiago

    Padre Alonso de Ovalle 1586, Santiago, Región Metropolitana, , Santiago

سوالات