Keystone logo
Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

مقدمه

درباره EMU

آموزش و پرورش EMU کمک می کند تا دانش آموزان هدف خود را در زندگی کشف و آماده را به تفاوت در جهت منافع مشترک هر دو در خانه و در سراسر جهان. دانشگاهیان دقیق EMU تاکید یک در یک روابط با اساتید، آگاهی میان فرهنگی، مراقبت برای ایجاد و خدمت به دیگران است.

EMU ارائه می دهد برنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدرسه علوم دینی از دیدگاه منونایت آناباپتیست در یک محیط زرق و برق دار در دره Shenandoah زیبا.

دانشجویان در دوره در پردیس اصلی ما در Harrisonburg، ویرجینیا؛ در محل Lancaster، پنسیلوانیا ما؛ آنلاین؛ و در سراسر جهان از طریق برنامه شناخته شده میان فرهنگی ما است.

فقط به اندازه مناسب

EMU به اندازه کافی کوچک است که شما به راحتی می توانید به دانستن همکلاسی ها و اعضای هیات علمی در برنامه های مختلف است. استادان مربیان که شما می دانید شخصا و به شما توصیه 1: 1. شما می توانید درگیر در انواع فعالیت های مانند تئاتر، انجمن دولت و دانش آموز، وزارت محوطه دانشگاه، ورزش داخل یا بین دانشکده، موسیقی و گروه کر را دریافت کنید. همه از این ارائه فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود و توسعه تجارب ارزشمند برای رزومه کاری آینده خود را.

علوم انسانی

به عنوان یک دانشجوی مقطع کارشناسی، هر آنچه که عمده خود را، شما از ارزش آموزش علوم انسانی بهره مند شوند. کارفرمایان و مدارس فارغ التحصیل قدردانی متقاضیان با یک پایه آموزش علوم انسانی زیرا آنها متفکران منتقد خوب گرد و حل کننده مشکل که قرار گرفتن در معرض گسترده ای به مسائل و ایده ها را از میان رشته ها و جامعه داشته است.

زندگی پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان EMU کسب درآمد بیشتر از یک درجه - آنها هدف خود را در زندگی کشف و منجر به سازمان آنها در جهت منافع مشترک خدمت می کنند. فارغ التحصیلان EMU افراد موفق کسب و کار، پزشکان بازتابنده، و حرفه ای هستند. هزاران نفر تاثیر قابل توجهی با آژانس های خدمات بین المللی مانند کمیته مرکزی منونایت و منونایت خدمات فاجعه علاوه بر سایر برنامه های خدمات denominationally مبتنی بر و سکولار داشته اند.

EMU alumna لیماه گبووی است یکی از سه زن جایزه نوبل صلح سال 2011. لیما سفر خود را در EMU با ما تابستان موسسه صلح جهان شهرت آغاز شد و در ادامه به کسب یک کارشناسی ارشد در تحول جنگ است.

حدود 90٪ از فارغ التحصیلان EMU که به فارغ التحصیلان بررسی پاسخ کار در رشته خود ظرف یک سال از فارغ التحصیلی در بر داشت. کارفرمایان استخدام فارغ التحصیلان EMU در تمام سطوح به دلیل اخلاق قوی خود و ارزش ها، احترام به دیگران، تمایل به ایجاد تفاوت، ارتباطات و مهارت های تفکر انتقادی، و اعتماد به نفس. اطلاعات بیشتر در مورد موفقیت در مقطع کارشناسی پس از فارغ التحصیلی یاد بگیرند.

منونایت چیست؟

با منونیت آشنا؟ منونیت متعلق به کلیساهای صلح تاریخی است. بسیاری از دانش آموزان EMU از یک سنت ایمان منونایت می آیند، اما اکثریت دانشجویان EMU از سنت های دیگر ایمان آمده است. ده ها تن از گروه های مذهبی در محوطه دانشگاه از سراسر جهان ارائه شده است. که تنوع اجازه می دهد تا برای برخورد میان فرهنگی در دانشگاه و در کلاس های درس.

ویرجینیا و پنسیلوانیا

EMU دارای یک پردیس اصلی و یک سایت در لنکستر، پنسیلوانیا، ارائه می دهد کلاس در مکان های خارج از سایت در هر دو پنسیلوانیا و ویرجینیا، و کلاس های بسیاری (و دو درجه) ارائه می دهد آنلاین. نزدیک به دو جنگل های ملی و پارک ملی شناندو - - آیا شما در پردیس زیبا در دره Shenandoah (هریسونبرگ، VA) هستید در کلاس های درس پر رونق ما در لنکستر، PA، و یا در یک کلیسا در فیلادلفیا، شما مهمان نوازی متوجه و جامعه است که تا به EMU مهم است.

EMU معتقد است ...

ارزش های اصلی به اشتراک گذاشته EMU در قلب یک دانشگاه مسیحی شبیه هیچ دیگر است. کارشناسی ما، کارشناسی ارشد، حوزه علمیه و دیگر برنامه های آماده سازی دانش آموزان برای خدمت و منجر سطح جهان است.

جامعه جهانی و آگاهی میان فرهنگی

ما در جهان به طور فزاینده متصل زندگی می کنند. در اینجا، ما از خود بپرسیم چگونه انتخاب ما تاثیر می گذارد دیگران در سراسر جهان.

ما برنامه میان فرهنگی شناخته شده - بیش از سه دهه های قدیمی - یکی از قوی ترین برنامه های مطالعه میان فرهنگی در کشور است. این بخشی از آنچه می سازد EMU دانشگاه مسیحی شبیه هیچ دیگر است.

مطالعه میان فرهنگی - همیشه با دانشکده کهنه و کارکنان - یک نیاز برای دانش آموزان EMU است. برخی در برنامه های سه هفته ای در جامعه محلی یا بیشتر شمال امریکا شرکت می کنند. برخی از صرف یک ترم در شهری واشنگتن، دی سی، شرکت در کارآموزی هیجان انگیز است. دیگر صرف یک ترم در بخش دیگری از جهان، اغلب در شرق میانه، مرکزی و شرق آسیا، امریکا لاتین، و یا آفریقا.

هنگامی که شما به مرکزی امریکا سفر کرده ام، بازدید از مزارع قهوه لوبیا، و با کشاورزان دست در آنجا ماند، شما شروع به درک تصویر بزرگ است. و یا زمانی که مطالعات میان فرهنگی خود شما را به شهرستان آفریقای جنوبی سووتو در مورد تاریخ و لنجرنج تاثیر آپارتاید دست اول یادگیری، حس خود را از همدلی عمیق تر می شود، همراه با درک خود را از جهان درون متصل است.

پایداری و نظارت

EMU تمرین پایداری طولانی قبل از "سبز" مرسوم، مد روز تبدیل شد. ساختمان با انرژی کارآمد ما برخی از بهترین امکانات انجام کالج در کشور هستند.

آرایه خورشیدی ما بر روی سقف Hartzler کتابخانه بزرگترین نصب و راه اندازی خورشیدی در ایالت ویرجینیا بود که آن را در سال 2010 نصب شد. محوطه ما فراهم می کند تولید برای سالن غذاخوری. زباله به کود از سالن غذاخوری تغذیه باغ. پایداری است به برنامه درسی در بسیاری از سطوح بافته شده است.

ایمان و یاران

ایمان در EMU مهم است. ما همه با هم سفر - هرچند ممکن است مسیرهای مختلف را - به سمت تعمیق ایمان ما، یادگیری ما چگونه ممکن است زندگی کردن که روز ایمان به روز، و رسیدن به اهداف علمی و حرفه ای.

حدود یک سوم از بدن دانش آموز در مقطع کارشناسی منونایت است. ده ها تن از فرقه ها و سنتهای مذهبی، و بیش از 30 ملیت ها، همه بخشی از خانواده EMU.

برخی از از راه دانشجو در مقطع کارشناسی در محوطه دانشگاه به مسیح اتصال عبارتند از: کلیساهای کوچک در طول هفته، جشن یکشنبه، عبادت را از طریق موسیقی، مطالعات کتاب مقدس در سالن های محل اقامت، و شرکای نماز مایل به حمایت از طول سال خود را. دانش آموزان دیگر لذت بردن از بودن بخشی از یک شبکه از زبان آموزان بزرگسال که ارزش ها و اهداف مشابه به اشتراک بگذارید.

خدمت به دیگران

رسیدن به دیگران مهم است. در EMU، شما در خدمات جامعه شرکت و شاید حتی آن را در حال تغییر زندگی پیدا کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان انجام خدمات داوطلبانه برای یک سال یا بیشتر پس از فارغ التحصیلی، و یا حتی برای یک عمر از طریق وزارت کلیسا و در حرفه های دیگر خدمات.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    سوالات