Keystone logo
Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

مقدمه

Eastern Nazarene College یک Eastern Nazarene College کاملاً معتبر لیبرال مسیحی و عضو شورای کالج ها و دانشگاه های مسیحی (CCCU) است که تقریباً 1000 دانشجو در برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و بزرگسالان مسکونی توزیع می کند.

در محوطه مسکونی دقایقی از مرکز شهر بوستون واقع شده است ، محوطه زیبا و جذاب دانشکده نیوانگلند دریچه ای به جهان است. در حالی که اعضای هیئت علمی ما در زمینه های خود پیشرو هستند ، به طور فعال درگیر نشر و تحقیق هستند ، آنها به آموزش و راهنمایی دانشجویان در یک محیط پرورش دهنده ، آگاهانه از نظر معنوی و از نظر علمی پشتیبانی می کنند.

دانش آموزان به عنوان بخشی از آموزش خود به مسافرت ، مشارکت در پروژه های خدماتی و شرکت در تجارب کارآموزی تشویق می شوند. دانش آموزان از طریق کلاسهای خود ، تجارب کاری در بوستون و سفرهای مأموریتی در سراسر جهان ، با چالش مواجه می شوند تا ذهن و قلب خود را باز کنند ، آنها را برای یک عمر کار معنادار و خدمت به ملت و جهان آماده کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Quincy

    East Elm Avenue,23, 02170, Quincy

    سوالات