Keystone logo
Eastern University

Eastern University

Eastern University

مقدمه

دانشگاه شرق غیر انتفاعی، موسسه معتبر منطقه در سال 1925. تاسیس در طول تاریخ طولانی ما، ما به تلاش از خواب بیدار WORLD به شیوه های کسب و کار اخلاقی با آموزش رهبران آینده ریشه در ایمان، عقل و عدالت است.

ربط

در دانشگاه شرقی، ما در پرمشغله باور نمی کند. هر یک از برنامه های آنلاین ما راحت و مقرون به صرفه می باشد. آنها تحقیقات با استفاده از زندگی واقعی مخلوط. از طریق همکاری و پروژه های معنی دار، ما شما را با دانش و مهارت های تازه تصفیه شده که شما می توانید بلافاصله اعمال فراهم می کند. پشتیبانی جامع

به عنوان یک بخش ارزشمند جامعه آنلاین ما، اعضای هیئت علمی حمایت از شما خواهد بود. ما نشان می دهد تعهد عمیق به موفقیت خود را با ارائه آموزش و راهنمایی به طوری که شما می توانید به اهداف خود دست یابد. آماده سازی به موقع

این روزها، بزرگسالان مانند شما در حال بازگشت به مدرسه به کسب که مدت ها پس از اعتبارنامه به دنبال و رسیدن به اهداف خود. برنامه های آنلاین ما طراحی شده اند به راحت، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه. دانشگاه شرق می توانید مهارت های لازم برای پیشبرد در مشاغل سرعت در حال رشد در صنایع پرستاری، آموزش، و کسب و کار فراهم می کند.

به رسمیت شناختن ملی

شناخته شده ملی دانشگاه مسیحی از جمله افتخارات از بهترین کالج "یکی از 50 بهترین کالج برای دانشجویان قدیمی تر.

اخبار آمریکا و گزارش جهانی بالا - رتبه بندی ای برای دانشگاه های منطقه شمال.

اعتباربخشی منطقه

دانشگاه شرقی است که توسط کمیسیون میانه ایالات آموزش عالی، 3624 بازار خیابان، فیلادلفیا، پنسیلوانیا 19،104 معتبر. (267-284- 5000) کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی مؤسسه معتبری نهادی رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده، وزیر آموزش و پرورش و شورای تأیید تحصیلات عالی است.

مکان ها

  • Wayne

    Eastern University, 1300 Eagle Road St. Davids, PA 19087-3696, Wayne

سوالات