Keystone logo
Emirates College for Management & Information Technology

Emirates College for Management & Information Technology

Emirates College for Management & Information Technology

مقدمه

کالج امارات برای مدیریت و فناوری اطلاعات (ECMIT) یک نهاد 4 سال آموزش عالی که در اصل تاسیس شد و توسط وزارت امارات متحده عربی آموزش و پرورش در سال 1998 به عنوان مرکز امارات برای مدیریت و فناوری اطلاعات دارای مجوز است. در سال 2004، این مرکز به عنوان امارات کالج برای مدیریت و فناوری اطلاعات، و مجموعه ای از پنج گل برخاسته از رسالت توسعه داده شد بود که به شکل دوره آینده کالج تغییر نام داد. در سال 2003، کالج به وزارت آموزش عالی (وزارت آموزش عالی) از امارات متحده عربی به عنوان برنامه های در رشته علوم میان رشته ای با رشته های اصلی در کسب و کار پیشنهادی خود را 2 سال و فناوری اطلاعات که مجوز رسمی اولیه در سال 2004 داده شد.

اولین برنامه استراتژیک 5 سال ECMIT برای 2006-2011 در سال 2006 توسعه داده شد. نامیده می شوند به عنوان "برنامه ریزی برای برتری در ECMIT"، این طرح هفت استراتژی برای توسعه مشخص شده است. این طرح به عنوان یک پایه که بر اساس آن کل چرخه برنامه ریزی، ارزیابی، و ارزیابی از کالج در طول سال ساخته شد خدمت کرده است. در سال 2010، کالج توسعه یک برنامه پایه 2-ترم شامل دوره های پایه در زبان انگلیسی، ریاضیات، IT، عربی و مهارت های مطالعه برای آماده سازی دانشجویان علمی ضعیف است که می تواند معیارهای پذیرش توسط وزارت آموزش عالی برای مطالعات عالی در امارات راضی نیست. این برنامه توسط وزارت آموزش عالی در همان سال به تصویب رسید.

در سال تحصیلی 2011-12، ECMIT برنامه استراتژیک دوم خود را با مجموعه ای از استراتژی های توسعه یافته و اهداف که شامل راه اندازی های کارشناسی و کارشناسی برنامه، گسترش منابع یادگیری و دوباره ترکیب هیئت علمی با دارندگان مدرک ترمینال توسعه یافته است. در همان سال، ماموریت سازمانی و اهداف آنها را به چین با استراتژی تجدید نظر تجدید نظر شد.

در طول سال تحصیلی 2012-13، کالج موفقیت تجدید نظر شده و به روز رسانی تمام برنامه های مقطع کاردانی خود را، و به طور قابل توجهی افزایش یافته است کتابخانه و IT آن منابع است. در همان دوره، موسسه تحت یک سری از بررسی های CAA که به اعتبار کامل از تمام برنامه های دانشگاهی های وابسته آن و اعتبار اولیه برنامه BBA 124 اعتبار منجر شده است.

این کالج یک راه طولانی از زمان تأسیس آن در سال 1998 آمده است. این یک ساختار اداری به سبک غربی که در آن کالج است که توسط یک رئيس جمهور با تجربه گسترده در آمریکای شمالی نظام آموزش عالی و توسط یک رئیس امور آکادمیک که دارای تخصص گسترده ای در سیستم آموزش عالی خارج از کشور منجر شده است. این دانشکده با دارندگان مدرک ترمینال 90٪ را بازسازی کرده است. حدود 84 درصد از 17 اعضای هیات علمی آن در حال حاضر تمام وقت کار می کنند. در نتیجه، ثبت نام از 137 (کمترین) در پاییز سال 2012 به 263 در بهار 2014 شاهد رشد قابل توجه است.

بنیاد و درمانی، آموزش و پرورش عمومی و مطالعات انگلیسی، کسب و کار، فناوری اطلاعات و بخش آموزش مداوم امور علمی کالج در پنج بخش دانشگاهی برگزار می شود. این دسته ها توسط یک شبکه به خوبی سازمان یافته از واحدهای کمکی مانند، مشاوره و ثبت نام، کامپیوتر و فناوری اطلاعات خدمات، کتابخانه، پذیرش و بازاریابی، و امور دانشجویی پشتیبانی می شود. برنامه به زبان انگلیسی در یک محیط جنسیتی یکپارچه که اجازه می دهد تا دانشجویان دختر و پسر با هم به مطالعه تحویل داده است. علاوه بر این، دانشگاه یک برنامه ریزی سازمانی و اثربخشی واحد با عملکرد خوب که مختصات و تلاش ECMIT برای حصول اطمینان از کیفیت در تمام جنبه های عملیاتی حمایت میکند. واحد انجام نظر و رضایت سنجی، جمع آوری، تولید و تجزیه و تحلیل اطلاعات برای تحقیقات سازمانی و انطباق.

در طی یک دوره 15 سال، این کالج دارای بیش از 20 کلاس در مجموع بیش از 2000 دانش آموز فارغ التحصیل شد. امروز این دانش آموزان موقعیت استراتژیک در دولت، کسب و کار، مردم و بخش خصوصی سهم قابل توجهی به اقتصاد ملی را اشغال کند. در طول سال، ECMIT ایده آل از تفکر مستقل عملی آموزش دانش آموزان مهارت ها و دانش مورد نیاز برای موفقیت در زندگی دنبال کرده است. هر چند آنها از پیشینه های گوناگون آمده، دانش آموزان یک تعهد به دستیابی آرمان های حرفه ای فردی خود را به اشتراک بگذارید. این کالج این تعهد در یک محیط آکادمیک پاسخگو به نیازهای در حال تغییر محل کار و با ارائه پشتیبانی برنامه ریزی شغلی قوی و توجه به نیازهای هر دانش آموز پرورش داده است. تاکید ثابت در ECMIT شده است برای ساخت یک شبکه جامعه از طریق ارتباط آن را با کارفرمایان بالقوه و ارائه یک محیط حمایتی که در آن دانش آموزان می توانند به اهداف خود دست یابد.

مکان ها

  • Dubai

    ECMIT, Al Nahda Area II, , Dubai

برنامه ها

سوالات