Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Edinboro University

Edinboro University

Edinboro University

مقدمه

درباره Edinboro University

Edinboro University متعهد به تعالی در دانشگاهیان و در هر جنبه ای از زندگی دانشگاه است. اشتیاق به موفقیت دانشجویان ، یک فهرست جامع از پیشنهادات و یک محیط دانشگاهی حمایتی اما چالش برانگیز ، تجربه اتحادیه اروپا را تعریف می کند.

Edinboro University یکی از برجسته ترین مراکز یادگیری و تحقیق در پنسیلوانیا است. هنرمندان تحسین شده ، متخصصان پزشکی ، انیماتورهای دیزنی و پیکسار و رهبران تجارت ، آموزش ، عدالت کیفری و بسیاری زمینه های دیگر پایه های موفقیت خود را در اتحادیه اروپا بنا کرده اند. اندازه کلاس ها اندک است و توسط دانشکده معتبر بین المللی تدریس می شود که 90 درصد آنها دارای مدرک ترمینال در رشته خود هستند و تحصیلات شخصی و با کیفیتی را برای موفقیت در دانشجویان ارائه می دهند.

این دانشگاه با ارادت واقعی به موفقیت دانش آموزان ، نوید توجه ، مشاوره دقیق و امکانات پیشرفته لازم برای اطمینان از دستیابی دانشجویان به اهداف خود و فراتر از انتظارات خود ، برجسته است.

اتحادیه اروپا در سال 1857 به عنوان یک مدرسه آموزش خصوصی معلمان تاسیس شد و به بزرگترین و جامع ترین نهاد آموزش عالی منطقه شمال غربی پنسیلوانیا تبدیل شده است. با داشتن یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش ، بیش از 100 حوزه تحصیلی ، مجتمع مسکن برتر دانشجویی منطقه ، کلوپ ها و سازمان های بی شماری ، خدمات مشهور ملی برای دانش آموزان دارای معلولیت جسمی ، دو و میدانی NCAA ، هنرهای نمایشی ، صحنه های پر رونق زندگی یونان و 65000- شبکه فارغ التحصیلان شخص ، Edinboro University متعهد است با ارائه بالاترین کیفیت ، مقرون به صرفه ترین آموزش های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و همکلاسی ممکن باشد.

Edinboro University بر اساس جنسیت ، جنسیت یا گرایش جنسی در برنامه ها یا فعالیت های آموزشی خود هیچگونه تبعیضی قائل نیست. عنوان IX اصلاحات آموزش و پرورش در سال 1972 ، و برخی دیگر از قوانین فدرال و ایالتی ، تبعیض را بر اساس جنسیت ، جنسیت یا گرایش جنسی در شغل و همچنین کلیه برنامه ها و فعالیت های آموزشی که توسط دانشگاه انجام می شود ممنوع می کند. پردیس) ، و از همه افراد صرف نظر از جنسیت یا هویت جنسیتی خود در برابر تبعیض جنسی ، که شامل آزار و اذیت جنسی و خشونت جنسی است ، محافظت کنید.

دانشکده

 • 312 دانشکده آموزشی تمام وقت و پاره وقت
 • نسبت 15 به 1 دانشجو و دانشکده

ثبت نام

 • 4،834 ثبت نام در کل
 • 3572 دانشجوی کارشناسی ارشد
 • 1212 دانش آموز سال اول
 • 1،262 دانشجوی تحصیلات تکمیلی

پردیس

واقع در ادینبورو ، پنسیلوانیا

43 ساختمان در 585 هکتار

دریاچه پنج هکتار ، مزارع باز و جنگل

کلاس ها و آزمایشگاه های پیشرفته

مدارک ارائه شده

دانشیار هنر ، دانشیار فناوری مهندسی ، دانشیار علوم ، کارشناسی هنر ، لیسانس هنرهای زیبا ، لیسانس علوم ، لیسانس علوم در آموزش و پرورش ، لیسانس علوم در پرستاری ، لیسانس علوم در آموزش هنر ، کارشناسی ارشد هنر ، استاد هنرهای زیبا ، کارشناسی ارشد آموزش ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد پرستاری ، کارشناسی ارشد کار اجتماعی ، دکتر تمرین پرستاری.

برنامه های ارائه شده

 • 112 برنامه مدرک کارشناسی
 • 18 برنامه تحصیلات تکمیلی
 • 12 برنامه مدرک کاردانی
 • 15 گواهینامه

ورزشکاری

17 ورزش واریس ، به علاوه بسکتبال ویلچر و eSports: بسکتبال مردان ، کراس اوور ، فوتبال ، شنا ، تنیس ، پیست ، کشتی و بسکتبال با ویلچر. بسکتبال بانوان ، کراس اوور ، لاکروز ، فوتبال ، سافت بال ، شنا ، تنیس ، پیست ، پیست سرپوشیده و والیبال.

اسکاتلندهای مبارز در کنفرانس دو و میدانی ایالت پنسیلوانیا (PSAC) و اتحادیه ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA) ، بخش های I (کشتی) و II به رقابت می پردازند.

منشور

Edinboro University یک Edinboro University عمومی ، منطقه ای ، جامع است.

مأموریت

مأموریت Edinboro University توسعه دانشجویان به صورت شخصی ، فکری و حرفه ای برای تبدیل شدن به شهروندان کمک کننده به کشورهای مشترک المنافع و فراتر از آن است.

چشم انداز

با ارائه برنامه ها و خدمات عالی برای یک جامعه در حال تغییر ، Edinboro University اولین انتخاب در بین دانشجویان ، کارفرمایان و جامعه خواهد بود.

ارزش های

Edinboro University فرهنگ استقبال از پذیرش و تعلق را حفظ کرده و متعهد است که:

 • تقویت قدردانی از یادگیری به عنوان یک فرآیند مادام العمر
 • حمایت از جامعه ای که ارزش یکپارچگی ، مسئولیت ، احترام و شمول را در بر می گیرد
 • تشویق نوآوری ، خلاقیت ، کاوش و تأمل

افزایش کیفیت در همه جنبه های یک تجربه دانشگاه منسجم

مکان ها

 • Edinboro

  Edinboro university 219 Meadville Street Edinboro, Pennsylvania 16444, , Edinboro

سوالات