Keystone logo
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

مقدمه

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts ( EMCVPA ) کالج برجسته هنر در کارائیب انگلیسی زبان است که ماموریت آن غنی سازی حس های زیبایی شناسی و ترویج تنوع فرهنگی کارائیب از طریق آموزش عالی و آموزش در زمینه بصری و هنرهای نمایشی

دانش آموزان ما در بهترین مدرسین هنرهای رزمی قرار دارند که در تئوری های یکساله، دو ساله و چهار ساله کارشناسی، تئوری را با برنامه خلاق ترکیب می کنند. استاد هنرهای آموزشی هنر نیز در رابطه با دانشگاه ایالتی اوهایو (OSU) ارائه شده است.

این دانشکده در مجموع دارای 6 دانشکده است. دانشکده های هنرهای تجسمی، درام، رقص، موسیقی و هنر مدیریت و علوم انسانی، آمادگی لازم را برای دانش آموزان هنرهای کارائیب، شمال امریکا و اروپا فراهم می کنند. مدرسه آموزش مداوم و برنامه های وابسته، اوقات فراغت نیمه وقت و دوره های اعتبار در تعدادی از مناطق را ارائه می دهد و همچنین یک برنامه ی هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان.

برنامه ها توسط شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ) تأیید شده است.

تاریخچه EMCVPA

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts ( EMCVPA ) برخی از تمرینکنندگان پرطرفدار و با استعداد در قلمرو هنرهای خلاق را به دنیا آورده است. کالج اولین نوع خود در داخل کارائیب است که برنامه های سطح عالی در زمینه هنر را ارائه می دهد و برنامه های شناخته شده بین المللی را که توسط شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ) تأیید شده است، ارائه می دهد.

کالج مأموریت دارد که با تسهیل تعالی در هنر، فرهنگ و آموزش و پرورش، احساسات زیباشناسی منطقه کارائیب را غنی سازد. از طریق ارائه برنامه های با کیفیت و آموزش عالی. EMCVPA همچنان فرصت هایی را ایجاد می کند که در نهایت منجر به پیشرفت منطقه ما از طریق هنر خواهد شد و از دانش آموزان خواسته است تا آنها را به سمت ایجاد اهداف خود، ایجاد و پایبندی و دستیابی به آن ها برساند.

دانش آموزان بین المللی

پورت های ورودی هوا، فرودگاه بین المللی نورمن مانلی در کینگستون (NMIA - KIN) و فرودگاه بین المللی دونالد سانگستر در مونگهبوی است. (DSIA - MBJ). همه دانشجویان بین المللی سال اول با خدمات فرودگاه به کالج منتقل می شوند. این فقط مربوط به ورود به NMIA در کینگستون است و به این ترتیب دانش آموزان تشویق می شوند که در کینگستون فرود آورند. برنامه سفر نیز باید در دو (2) هفته پیش ارسال شود.

سیاست مهاجرت

طبق قوانین مهاجرت جامائیکا، اتباع خارجی مجبور به داشتن گذرنامه معتبر و ویزای ورود می باشند. با این حال، معافیت های مورد نیاز برای ویزا برای دانشجویان کشورهای درون کشورهای مشترک المنافع بریتانیا، به استثنای دانش آموزان جزایر کیمن، جزایر ویرجین بریتانیا، پاکستان، سریلانکا و نیجریه ساخته شده است. این دانشجویان مذکور همچنان مورد نیاز برای ارائه ویزا از طریق ورود به جامائیکا هستند.

هنگام ورود به فرودگاه، نامه پذیرش، صادر شده توسط کالج، باید به مأمورین مهاجرت ارائه شود، که پس از گذراندن گذرنامه شما مهر تایید می شود و مجازات ورود به مدت دو هفته است. هنگامی که ثبت نام می کنید، رجیستری یک نامه ثبت نام را برای شما ارسال می کند که باید برای درخواست یک ویزای دانشجویی برای اداره مهاجرت ارسال شود. دانش آموزان خارجی که در کالج شرکت می کنند، باید در دو هفته اول ورود به اداره خدمات دانشجویی برای کمک به پردازش طولانی مدت اقامت خود، گزارش دهند. دانش آموزان به موارد زیر نیاز دارند:

 • یک نامه از کالج (رجیستری) که تأیید برنامه تحصیلی او و دوره ای است که دانشجوی ثبت شده است.
 • گذرنامه معتبر (برای مدت زمان مطالعه)
 • هزینه ای از 2000 دلار (تقریبا 20 دلار) برای یک کارت ثبت نام بیگانه (برای غیر شهروندان کشورهای مشترک المنافع)
 • دو عکس دارای اندازه گذرنامه (فقط برای کشورهای غیرمولدین)
 • تمدید هزینه اقامت دائمی 10،000 دلاری (حدود 100 دلار)

تجربه KINGSTON

EMCVPA در 1 Arthur Wint Drive، Kingston 5 واقع شده است که در نزدیکی مناطق تجاری بزرگ در منطقه کلمبیای کینگستون واقع شده است. مرکز مرکزی این دانشگاه امکان دسترسی سریع به بانک ها، بیمارستان ها، گالری ها، تئاتر، سوپر مارکت ها، مراکز خرید، رستوران ها و امکانات ورزشی را فراهم می کند.

دانشجویان بین المللی همچنین می توانند جاذبه های فراوانی را در شهر کلانتری از جمله پارک رهایی، پارک ملی قهرمانان، که دارای آثار تاریخی فراوانی برای قهرمانان ملی کشور از جمله مارکوس گاروی، خانه دون، معروف پورت رویال، گالری ملی و موزه باب مارلی هستند، تجربه کنند.

چگونه به EMCVPA

مرحله 1: تکلیف فرم درخواست آنلاین

فرم درخواست کامل را به صورت آنلاین در www.emc.edu.jm. برنامه 700 دلاری غیر قابل استرداد را جبران می کند که باید پرداخت شود زمانی که دانش آموزان آینده نگر مدارک را ارائه می دهند. برنامه در اوایل ماه ژانویه آغاز می شود و اواخر ماه مارس بسته می شود.

مرحله 2: ارائه مدارک پشتیبانی کننده

از متقاضیان خواسته خواهد شد تا اسناد زیر را ارسال نمایند:

 • دریافت درخواست برنامه
 • گواهی تولد
 • گواهی ازدواج (در صورت امکان)
 • نظرسنجی (در صورت لزوم)
 • متن
 • گواهینامه CXC / GCE
 • 2 نامه توصیه
 • 2 عکس های دارای گذرنامه گواهی شده

مرحله 3: آزمون های حرفه ای

با توجه به اینکه اسناد برجسته ای وجود ندارد، متقاضیان برای تست های مهارت انگلیسی و IT در کالج شرکت می کنند.

مرحله 4: ارزیابی کنندگان درخواست

متقاضیان با توجه به انتخاب مدرسه شما که ممکن است شامل آزمون، ارزیابی نمونه کارها، امتحانات، آزمون های موسیقی و / یا مصاحبه باشد، مورد ارزیابی قرار می گیرند.

مرحله 5: انتخاب

انتخاب خواهد شد پس از پخش در مدارس مربوطه تکمیل شده است. اطلاعات در مورد متقاضیان انتخاب شده به رجیستری ارسال می شود که از آن جا که نامه های پذیرش، رد یا رد شدن در مورد دانشجویان منتظر نتایج آزمون، به شما با اطلاعات لازم ارسال می شود.

مرحله 6: پذیرش

هنگامی که شما پذیرفته می شود، یک بسته پذیرش ارسال می شود.

NB: دانش آموزان خارج از کشور از مناطق روستایی و خارج از کشور، باید به دلیل محدودیت های موجود در خوابگاه، درخواست آپارتمان را برای ماه آوریل ارائه دهند.

زندگی دانشگاهی

مسکن

EMCVPA مسکن برای دانشجویان در EMCVPA ارائه می دهد. مسکن در دسترس همه دانش آموزان تمام وقت در هر برنامه در کالج است. هر ساکن با استفاده از یک اتاق کاملا مجهز و تنها با امکاناتی که شامل حمام مشترک و آشپزخانه می شود استفاده می شود.

خدمات کتابخانه

کتابخانه کالج دارای انواع منابع چاپی و سمعی و بصری در برنامه های آموزشی هنرهای بصری، درام، موسیقی، رقص و هنر است. مجموعه غنی کتابخانه شامل بیش از 10،000 کتاب در هر دو قفسه باز و مجموعه محفوظ است، بیش از 11،000 رکورد وینیل و مجموعه متنوع از مجلات، نشریات، برش روزنامه. اسلایدها، سی دی ها

تیم های ورزشی / باشگاه ها

دانش آموزان EMCVPA در فعالیت های مختلف ورزشی در دادگاه چند منظوره پردیس شرکت می کنند. تیم های ورزشی در کالج شامل فوتبال می شوند

مکان ها

 • Kingston

  1 Arthur Wint Drive, Kingston 5, St. Andrew, Jamaica

سوالات