Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

مقدمه

Egas Moniz به دلیل برتری و نوآوری در آموزش عالی شناخته شده است. با داشتن گواهینامه مطابق با ISO 9001:2008، ما بر آموزش متخصصان مراقبت های بهداشتی تمرکز می کنیم و مرکزی برای مسئولیت اجتماعی هستیم که به شدت در جامعه محلی از طریق ارائه مراقبت های بهداشتی کاشته شده است.

عملکرد علمی ایگاس مونیز در سال های اخیر، از نظر حجم، تاثیر و کیفیت تولیدات علمی، تعداد درخواست های ثبت اختراع و استنادهای دریافتی توسط تولیدات پژوهشی، تعداد صفحات در اینترنت و تعداد بک لینک ها و منشن ها در شبکه های اجتماعی، ما را به این سمت سوق داد. کسب مقام اول در رتبه بندی SCIMAGO، در میان موسسات خصوصی در پرتغال.

دانشجویان بین المللی Egas Moniz در حال افزایش هستند و آنها نه تنها اروپایی، بلکه آمریکایی لاتین، خاورمیانه، آسیایی و آفریقایی نیز هستند. جدا از میزبانی از دانشجویان بین المللی، Egas Moniz در بین المللی کردن بدنه آموزشی خود سرمایه گذاری کرده است و اساتید بین المللی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد استخدام کرده است. فعالیت های ما توسط بیش از 400 استاد مجرب پشتیبانی می شود.

چشم انداز ما از بین المللی سازی مبتنی بر اراده برای تبدیل شدن به یک نیروی مرتبط در آموزش عالی بین المللی است. اقامتگاه دانشگاهی ما با کیفیت بالا، واقع در محوطه دانشگاه، با امکانات رفاهی عالی، تضمین می‌کند که موسسه ما می‌تواند تمام شرایط لازم برای رشد یک دانشجوی بین‌المللی را ارائه دهد.

در ارائه مراقبت های بهداشتی، کلینیک دندانپزشکی و کلینیک دامپزشکی خود را، هر دو در محوطه دانشگاه، و همچنین کلینیک دانشگاه آلمادا، کلینیک دانشگاه Setúbal و خانه سالمندان Sesimbra را برجسته می کنیم. همه این امکانات برای افزایش قابل توجه یادگیری دانش‌آموز و تکمیل چندین آزمایشگاه آموزشی، تحقیقاتی، شبیه‌سازی و مهارت‌های بالینی درون مدرسه‌ای و همچنین تمام امکانات خارج از مدرسه که دانشجویان ما در آن حضور دارند، استفاده می‌شود تا بتوانند تجربه عملی خود را در یک محل کار واقعی داشته باشند. محیط.

برنامه های مطالعه ما شامل روش های آموزشی مدرن است که در آن دانش آموزان نقش فعالی در یادگیری خود دارند. پیشنهاد آموزشی ما توسط تمام ابزارهای مدرن آموزش الکترونیکی موجود، هم برای یادگیری و هم برای ارزیابی، پشتیبانی می‌شود.

پیشنهاد آموزشی ما، اگرچه سخت است، اما شامل یک زندگی کاری و شخصی متعادل، احترام به اوقات فراغت و ارج نهادن به غنی سازی برنامه درسی در زمینه های مختلف است، بنابراین متخصصان آینده را قادر می سازد تا مهارت ها و حساسیت های بیشتری را در محیطی آرام و سالم به دست آورند.

پیشاپیش از اعتماد شما سپاسگزاریم و مشتاقانه پذیرای شما هستیم.

ویژگی های پردیس

این دو موسسه که در پردیسی با مساحت حدود 5 هکتار در Monte de Caparica (شورای آلمادا) واقع شده است، طیف گسترده و متنوعی از مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد، مدارک کارشناسی ارشد یکپارچه، مدارک تحصیلات تکمیلی و تخصص در زمینه بهداشت را ارائه می دهند. و پزشکی قانونی. ما تقریباً 2500 دانش آموز و 200 معلم داریم. سرمایه گذاری در کیفیت و صلاحیت کادر آموزشی ما و همچنین در امکانات و امکانات رفاهی را می توان در سطح مهارت افرادی که از EGAS MONIZ فارغ التحصیل می شوند مشاهده کرد.

EGAS MONIZ دائماً نگران در دسترس قرار دادن تمام ابزارهای لازم برای عملکرد خوب معلمان و دانش آموزان است و ما مسئولیت مستقیم خود را بر عهده می گیریم. از این طریق می توانیم موفقیت مدرسه و قابلیت اشتغال فارغ التحصیلان را افزایش دهیم. در این سطح می‌توان به کتابخانه و خدمات زیادی که به کاربران ارائه می‌دهد و همچنین دفتر درج در Active Life - GIVA اشاره کرد.

آسایش و رفاه دانش‌آموزان با خدمات پشتیبانی عالی در محوطه دانشگاه تضمین می‌شود، مانند کافه‌تری‌هایی که غذا سرو می‌کنند، زمین بازی، ورزشگاه، مکان‌هایی برای تفریح و اوقات فراغت، مرکز کپی، کتابفروشی، امکانات انجمن‌های دانشجویی و همچنین به عنوان حمایت پزشکی و روانی EGAS MONIZ همچنین دارای یک اقامتگاه دانشگاهی با 211 اتاق در محوطه دانشگاه برای دانشجویانی است که در نزدیکی زندگی نمی کنند.

از طریق ماموریت و چشم انداز خود، EGAS MONIZ علاوه بر عنصر یاددهی-یادگیری دانش آموزان، بر دو رکن اصلی استوار است:

 • پیشرفت دانش از طریق تحقیق، توسعه و نوآوری، در مرکز تحقیقات بین‌رشته‌ای Egas Moniz (CiiEM).
 • ارتباط با جامعه از طریق به کارگیری دانش و تحقیقات دانشگاهی، از طریق ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و غیره، در ارتباط تنگاتنگ با مدارک تحصیلی آن.

  پذیرش ها

  چه کسی می تواند درخواست کند؟

  نامزدهای مسابقه سازمانی:

  • دارندگان دوره متوسطه یا مدرک قانونی معادل آن و شرکت در آزمون ورودی آموزش عالی.
  • دارندگان دوره متوسطه خارج از کشور و مایل به درخواست بر اساس ماده 20-الف مصوبه قانون شماره . 296-الف / 98، 25 شهریور. این داوطلبان باید برای ادامه تحصیل به همراه دبیرستان برای معادل سازی اقدام کنند و پس از معادل سازی تعیین شده برای درخواست جایگزینی آزمون ورودی به محل DGES مراجعه کنند. از طریق ماده 20-الف.

  نامزدهای مسابقه ویژه:

  • بالای 23 سال.
  • دانشجویان با حضور در دانشگاه (تغییر رشته، انتقال یا ورود مجدد).
  • دارندگان تحصیلات عالی، متوسطه و دیپلم تخصصی فناورانه.

  نامزدهای رژیم ویژه:

  • ماموریت دیپلماتیک پرتغالی در خارج از کشور
  • دارندگان بورس تحصیلی خارجی پرتغال یا مقامات دولتی در خارج از کشور.
  • افسران نیروهای مسلح پرتغال
  • همراهان PALOP.
  • نمایندگی دیپلماتیک خارجی در پرتغال معتبر است.
  • ورزشکاران با عملکرد بالا
  • تیمور شرقی

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   سوالات