Keystone logo
Elmira College

Elmira College

Elmira College

مقدمه

Elmira College یک Elmira College خصوصی ، تحصیلات تکمیلی ، فی بتا کاپا واقع در المیرا ، نیویورک است. المیرا در سال 1855 تاسیس شد و اولین کالجی برای خانم ها بود که دارای دوره ای برابر با بهترین کالج های مردانه بود. همانطور که در آن زمان "حوزه های علمیه زن" خوانده می شدند ، اساساً از دبیرستانهای دبیرستانی تجلیل می شدند. در مقابل ، از ابتدای تأسیس ، Elmira College برنامه های سختگیرانه آکادمیک ارائه می داد.

المیرا که در سال 1969 به تحصیلات تکمیلی تبدیل شد ، در مقطع کارشناسی تقریباً 800 دانشجوی تمام وقت ، عمدتا ساکن در مقطع کارشناسی ثبت نام کرده است. این کالج همچنین گواهینامه های پیشرفته ، برنامه های کارشناسی ارشد و دوره های غیر اعتباری را برای توسعه حرفه ای ارائه می دهد. Elmira College به عنوان نگهبان مزرعه کواری ، جایی که مارک تواین برای دهه ها در آنجا به سر می برد و بسیاری از برجسته ترین رمان هایش را می نویسد ، مرکز مطالعات مارک تواین است ، یکی از چهار سایت تواین که از نظر ملی شناخته شده است و به عنوان مرکز تحقیقاتی برای بازدید از تواین فعالیت می کند. عالمان.

Elmira College که در هنرها و علوم لیبرال مستقر است ، یک محیط مشارکتی و حمایتی را فراهم می کند که دانش آموزان را قادر می سازد تا یادگیرندگان فعال ، رهبران موثر ، اعضای جامعه مسئول و شهروندان درگیر جهانی شوند. دانشکده با افتخار از تاریخ و سنت خود ، متعهد به آرمان های تعامل جامعه و رشد فکری و شخصی است.

مکان ها

  • Elmira

    Park Place,1, 14901, Elmira

    سوالات