Keystone logo
ESAIP Graduate School of Engineering

ESAIP Graduate School of Engineering

ESAIP Graduate School of Engineering

مقدمه

Esaip یک مدرسه عالی مهندسی است که یک دوره 3 ساله مبتنی بر وسیع، با شروع از یک سطح Bac 2 یا 5 ساله مبتنی بر مبانی، با شروع از سطح BAC، پیشنهاد می کند. Esaip دو دیپلم در آنجز و ایکن پرو پروس ارائه می دهد:

 • علم کامپیوتر و شبکه ها
 • ایمنی، محیط زیست و مدیریت ریسک صنعتی.

مدرسه فارغ التحصیل مهندسی توسط "Commission des Titres d'Ingénieurs"، گواهی EUR-ACE، عضو "Conférence des Grandes Ecoles" مجاز است.

برای بیش از 25 سال در حال حاضر، E saip، یک دانشکده تحصیلات تکمیلی مهندسی در آنگره، بیش از 2000 نفر از جوانان در زمینه های علم کامپیوتر را آموزش داده است

Esaip با تمام نیازهای کیفی مورد نیاز بالاترین مقامات فرانسوی: شناختن دولت، مجوز کمیسیون Titres d'Ingénieurs و عضو کنفراس گرانز Ecoles.

روابط بین المللی در قلب الکترونیکی توسعه saip است. این تعهد توسط برچسب EUR-ACE به رسمیت شناخته شده است.

گروه E saip به شبکه ملی با 2 «مهندسی» پردیس و 6 "کارشناسی-کارشناسی ارشد" پردیس است. این شبکه همچنین از بیش از 80 دانشگاه شریک در سراسر جهان است.

esaip 4

مطالعه در آنجز فرانسه

تحصیل در فرانسه به شما فرصت می دهد تا یک هنر منحصر به فرد از زندگی، غذا را بیابید

این شهر دانشگاهی 18 و بزرگترین دانشآموز فرانسوی این دانشگاه است که 33000 دانش آموز دارد و بیش از 4000 خارجی دارد (دانشکده پزشکی، بسیاری از دانشگاهها و 6 دانشکده مهندسی و مدیریت عالی گراند اکولز).

مدرسه LaSalle

Esaip یک مدرسه La Salle است و به این ترتیب قصد دارد برنامه های خود را برای دانش آموزان از تمام جنبه های زندگی ارائه دهد و در عین حال احترام به هر فردی را فراهم کند. یادگیری همکاری و پروژه در قلب پروژه ماست.

در حالی که در حال مطالعه در الکترونیک saip، هر دانش آموز برای مشاغل حرفه ای خود مربی و می تواند تصمیم به ساخت یک فرد Pathway با دیپلم دو - مدیریت و یا تخصصی. توسعه شخصی نیز از طریق باشگاه های دانشجویی یا منافع خاص - هنر، موسیقی، ورزش، انسان دوستانه و غیره مهم است.

esaip 3

انگشت ها به صورت مختصر و در اعداد

در حومه آنجس، یک شهر در قلب دره لوور

 • 155،000 ساکن (283،000 با شهرک سازی) - 18 بزرگترین شهر فرانسوی
 • 48٪ از ساکنان زیر سن 30 سالگی هستند
 • 33،000 دانش آموز از 2000 نفر از خارج از کشور
 • 90 دقیقه از پاریس
 • 90 دقیقه از ساحل اقیانوس اطلس و فرودگاه نانت

مکان ها

 • Angers

  GROUPE ESAIP 18, rue du 8 mai 1945 St Barthélemy d'Anjou, 49124, Angers

  سوالات