Keystone logo
Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

مقدمه

تحصیل در برزیل و دریافت Diploma بریتانیا

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) یک مرکز آموزش نوآورانه است که دوره های آموزشی خلاقانه با استاندارد جهانی را ارائه می دهد. EBAC همکاری با دانشگاه هرتفوردشایر (انگلستان) و کنسرسیوم مدرسه مسکو، شامل مدرسه عالی هنر و طراحی بریتانیا، مدرسه معماری مسکو مارس، دانشکده فیلم مسکو و دانشکده گرافیک رایانه ای است. مدارس جامعه ای از دانشجویان و معلمان را تشکیل می دهند که همکاری و تبادل اطلاعات و دانش را ایجاد می کنند و فضای منحصر به فرد آموزش را ایجاد می کنند.

این مدرسه به دانشآموزان فرصتی برای تحصیل در برزیل در یک دوره مشابه به انگلستان ارائه می دهد و همچنین تنها موسسه در آمریکای لاتین است که مدرک لیسانس بریتانیایی را که توسط دانشگاه هرتفوردشایر صادر شده و معتبر در انگلستان، اتحادیه اروپا و ایالات متحده.

EBAC یک موسسه خلاق و کارآفرین است که دوره های کارشناسی، ابتکار و تخصص در حوزه هنر و طراحی، گرافیک های تصویری و رایانه ای را با تمرکز بر توسعه کامل دانش آموزان، در بر می گیرد. این مدرسه در محله Vila Madalena، قلب صنعت خلاق سائوپائولو واقع شده است و این مدرسه دارای بهترین زیرساخت ها و جدیدترین تجهیزات موجود در بازار است تا دانش آموزان آن را از آنچه نوآورانه تر می دانند یاد بگیرند.

کورس های پیشنهادی

این مدرسه در رشته های خلاق، در دوره های کارشناسی و تخصصی، با استادانی که حرفه ای برجسته در زمینه های خود هستند، ارائه می دهد. دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند - واجد شرایط مدرک لیسانس بریتانیا، از 3 تا 4 سال تحصیل، بسته به شرایط و تجربه آنها. راه دیگری برای تحصیل در EBAC، همچنین با کیفیت بین المللی، انتخاب یکی از دوره های تخصصی است یا برای متخصصان در بازار و یا کسانی که مایل به تغییر شغل خود هستند. علاوه بر این، دوره های فشرده، شروع و دوره های ویژه برای نوجوانان وجود دارد.

آموزش عالی بین المللی

اباک مدل جدیدی از آموزش رشته های خلاق را با دیپلم بین المللی ارائه می دهد، از بهترین تکنولوژی های موجود استفاده می کند و دانش آموزان را در ورود به بازار شغلی تضمین می کند.

استراتژی

ارائه کیفیت بین المللی در تدریس آموزش های خلاق، با اساتید مشهور در بازار و منابع پیشرفته فنی، توانمند سازی دانش آموزان برای بهترین فرصت های شغلی.

مأموریت

ارائه آموزش رشته های خلاق با کیفیت بین المللی و تحریک رشد اقتصاد خلاق در برزیل.

همکاری با دانشگاه هتروردسیر

از زمان ایجاد آن، دانشکده هنرهای خلاق بریتانیا با دانشگاه هرتفوردشایر (انگلستان) همکاری کرده است. این در سال 1952 تأسیس شد و اکنون یکی از موسسات عالی عالی انگلیس است. محوطه دانشگاه در یک منطقه فانکشن قرار دارد که 40 دقیقه از لندن است.

خدمات و منابع

با استفاده از جدیدترین تجهیزات موجود، دانش آموزان EBAC می توانند ایده های خود را بیان کنند و در تقاطع هنر و تکنولوژی بالا کار کنند. آزمایشگاه ها در کلاس ها، استاد کلاس ها و سمینارها، و همچنین برای کار فردی استفاده می شود.

مکان ها

  • Pinheiros

    Rua Mourato Coelho,1404, 05417-002, Pinheiros

سوالات