Keystone logo
© European Forensic Institute
European Forensic Institute

European Forensic Institute

European Forensic Institute

مقدمه

موسسه

European Forensic Institute یک موسسه آموزش عالی در مالتا است که در سال 2018 تاسیس شد و به طور کامل توسط سازمان آموزش عالی و تکمیلی مالتا (MFHEA) با مجوز شماره مجوز تأیید شده است. 2018-014.

دفتر و آزمایشگاه ما در پیشرفته ترین پارک علوم زیستی مالتا واقع شده است که در آن درس ها و جلسات آزمایشگاهی ما در آنجا برگزار می شود.

دربارهی ما

در European Forensic Institute ، مأموریت اصلی ما ارائه یک محیط یادگیری نوآورانه است که در آن زبان آموزان به طور مستقیم با متخصصانی که در تمام زمینه های علوم تحقیقی کار می کنند ارتباط برقرار می کنند. ما در زمینه های علوم قانونی، جرم شناسی، پزشکی قانونی دیجیتال و علوم تحقیقاتی و اطلاعاتی با هدف گرد هم آوردن متخصصان در زمینه های خود با دانشجویان و متخصصان تخصص داریم. نوآوری در خط مقدم کاری است که ما انجام می دهیم، و ما به طور مستمر در حال توسعه برنامه های خود هستیم تا نیازهای زندگی حرفه ای و مدرن ترین نیازهای حوزه پزشکی قانونی و تحقیقاتی را برآورده کنیم. این برنامه ها به سمت مهارت ها و دانش مورد نیاز برای برآورده کردن الزامات خدمات پزشکی قانونی قرن 21 در حمایت از عدالت کیفری جهت گیری می کنند.

رئیس موسسه، آقای آندریاس ملیناتو، که همچنین یک مهندس و متخصص پزشکی قانونی است، توضیح می‌دهد: «در European Forensic Institute ، ما به خود می‌بالیم که یک محیط آموزشی واقعاً متمایز را فراهم می‌کنیم که در آن زبان‌آموزان مستقیماً با متخصصانی که در همه زمینه‌های علوم تحقیقاتی کار می‌کنند ارتباط برقرار می‌کنند». در بررسی آتش سوزی و بازسازی حوادث جاده ای. او ادامه می‌دهد: «خوشبختیم که با متخصصانی از طیف گسترده‌ای از تخصص، از بررسی صحنه جرم گرفته تا پزشکی قانونی دیجیتال و علوم طبیعی در شیمی و زیست‌شناسی تا علوم داده در فناوری اطلاعات و حتی یادگیری ماشینی و بلاک چین، کار می‌کنیم. هر متخصص یک دیدگاه منحصر به فرد را به میز می آورد و به تنوع در تفکر و بحث کمک می کند که برای دانش آموزان ارزشمند است.

تجربه تیم دانشگاهی ما از بسیاری از بخش‌های خدمات حرفه‌ای از جمله پلیس بخش عمومی، قوه قضائیه، دانشگاهی و مشاوره به بازرسان بخش خصوصی، دانشمندان علوم طبیعی، دانشمندان داده‌ها، مهندسان و کارشناسان فناوری اطلاعات، خدمات مالی و قانون سرچشمه می‌گیرد. همکاری ما شامل یک رابطه کاری نزدیک با معتبرترین انجمن های علوم پزشکی قانونی در سطح جهان است. علاوه بر دانش فراوانی که برای انتقال در دسترس است، دانش‌آموزان همچنین از یادگیری مهارت‌ها و شایستگی‌های مورد نیاز یک حرفه‌ای مستقیماً از متخصصی که به آن‌ها شروعی سرآمد در حرفه‌شان می‌دهد بهره‌مند می‌شوند.

آقای رابرت میلن، رئیس علوم کاربردی مؤسسه با بیش از 40 سال تجربه در اسکاتلند یارد و یکی از پیشگامان اطلاعات پزشکی قانونی می‌افزاید: «مدل آموزشی ترکیبی که در آن دانش‌آموزان تئوری را به صورت آنلاین یاد می‌گیرند و سپس برای کارهای آزمایشگاهی عملی ملاقات می‌کنند، بازی است. تغییر می کند و به متخصصان پر مشغله اجازه می دهد تا به طور یکپارچه با دانش آموزان ارتباط برقرار کنند. تدریس اغلب دست کم گرفته می شود، اما در مؤسسه، این شغل بسیار رضایت بخش قابل دسترسی و ارزش واقعی است. علاوه بر این، کارکنان دانشگاهی و دانشجویان تشویق می شوند تا به عضویت انجمن خبره علوم پزشکی قانونی (CSFS) درآیند که به آنها دسترسی به آخرین تحقیقات و دسترسی به همتایان خود را می دهد.

کارکنان اصلی ما متشکل از یک تیم با استعداد با تجربیات حرفه ای برجسته در زمینه های مربوطه خود هستند. به عنوان یک شرکت در حال رشد، ما همچنین به طور مداوم در حال ایجاد تیم خود از طریق استخدام های جدید و اطمینان از آموزش و کارآموزی کافی برای اعضای جدیدتر کارکنان خود هستیم.

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    • San Gwann

      Malta Life Sciences Park, SGN 3000, San Gwann

      سوالات