Keystone logo
Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

مقدمه

در سال 1998 بنا نهاده شده، مدرسه آمریکاییها (FAM) یک موسسه در شهرستان سائو پائولو ارائه می دهد که دوره های در زمینه های مختلف دانش است.

نهاد تا با هدف ارائه یک انتخاب متفاوت از آموزش عالی خصوصی در São Paulo، اولویت کیفیت دوره ها، که شده است، ارائه امکانات کافی و مدرن است که دیدار با تقاضا از دانش آموزان علاقه مند به رشد هر دو در یک سطح شخصی آمد به عنوان حرفه ای است.

دوره های ارائه شده توسط FAM توسط وزارت آموزش و پرورش (MEC) با مفاهیم عالی، بسیاری از آنها را با نمره کامل ارزیابی شده است. پروژه متفاوت آموزشی، زیرساخت با استاندارد بین المللی (برای اولین بار در برزیل) و دانشکده مجرب، متشکل از معلمان و پزشکان. قطعات FAM که یک موسسه ایده آل به شکل توانا و کار حرفه ای در بازار کار است.

پیشنهاد آموزش و پرورش در نگرانی برای دانش آموزان و آینده حرفه ای خود را بر اساس. سرمایه گذاری ها در ارائه امکانات کافی و مدرن برای پاسخگویی به نیازهای این دانشگاه است.

برای این و بسیاری از دلایل دیگر که مدرسه آمریکاییها دروازه ورود به موفقیت شغلی خود را، بعد از همه، داستان موفقیت ما با شما است!

تاریخ به شهرستان سائو پائولو در محله تسلی، خدمات آموزشی متفاوت موجود در شبکه خصوصی آموزش عالی ارائه می دهند، یک رویای شخصی واقعی توسط نگهدارنده آمده است.

این است که نوآورانه ترین زمان های اخیر پروژه های آموزشی و بنابراین ما افتخار آن را نشان دهد می باشد.

تحول آغاز می شود با کسب مقر سابق از ضبط تئاتر، با تمام گذشته فرهنگی محاط در تاریخ هنری از شهرستان سائو پائولو، به ویژه در دهه های سال 60/70، کجا و چه زمانی بود رویدادهای مختلف مدنی و هنری وجود دارد که آنها انتقال سریع از اجتماعی، اقتصادی، هنری و فرهنگی در São Paulo آغاز شده است.

رسالت یک خانه فرهنگ، نگهدارنده در سال 1995 تبدیل با دخالت های معماری سه سال، ساخت و تئاتر، اکنون به نام ساختمان یارا Vianna Lamacchia.

باز در ژانویه سال 1998، با امکانات است که به استانداردهای مدرن ترین بین المللی ایمنی و راحتی طراحی شده است. یک فضای زیبا و آرام به اضافه کردن دانش، به اشتراک گذاری ایده ها و ضرب دوستان.

در ماه اوت 1998 به فعالیت های مدرسه قاره آمریکا آغاز، با استخدام یک تیم از کارشناسان که در آموزش و پرورش، به منظور توسعه پروژه مجوز از دوره های زیر:

مکان ها

  • São Paulo

    R. Augusta, 1508 - Consolação, São Paulo - SP, 01305-100, Brazil, , São Paulo

    سوالات