Keystone logo
Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

مقدمه

دانشگاه بنات از علوم کشاورزی و دامپزشکی "پادشاه مایکل من از رومانی" از Timisoara(BUASVM) یک نهاد تخصصی در آموزش عالی زراعی و دامپزشکی، با دهانه های ملی و اروپا است.

BUASVM است در Timisoara، مرکز این استان شهر شهرستان تیمیش، واقع در غرب رومانی، نزدیک به مرز صربستان و مجارستان، نه چندان دور از شهرستانها سرمایه وین، بوداپست و بلگراد. Timisoara در نظر گرفته شده است شهرستان پایتخت رسمی از منطقه تاریخی بنات، بودن در مرکز اجتماعی، اقتصادی و چند فرهنگی اصلی در بخش غربی از رومانی. در Timisoara در بسیاری از گروه های قومی هماهنگی مانند آلمان، مجارستان، ایتالیایی، صرب ها و بلغارها هم زندگی می کنند. این شهرستان یک نامزد است به شد، در سال 2021، پایتخت فرهنگی اروپا.

پادشاه مایکل من از رومانی اعلام قانون 617 / 1945/07/30 برای ایجاد دانشکده زراعت در پلی تکنیک از Timisoara در. از طریق اصلاحات سال 1948، دانشکده زراعت را به موسسه زراعی Timisoara در تبدیل شد. پس از دسامبر 1989، دانشگاه تا به حال یک تحول مستمر، مشخص شده توسط تنوع حوزه ها و تخصص های در این پیشنهاد آموزشی، بر روی پس زمینه از نوسازی آموزش عالی زراعی.

در حال حاضر، BUASVM عمل با 6 دانشکده (کشاورزی، باغبانی و جنگلداری، مدیریت کشاورزی، دامپزشکی، علوم دامی و بیوگرافی و بیوتکنولوژی، تکنولوژی پردازش مواد غذایی)، در مجموع برنامه های 27 کارشناسی، 25 برنامه های کارشناسی ارشد و 2 مدرسه دکترا (گیاهی و حیوانات منابع و دامپزشکی).

دانشکده کشاورزی در Timisoara از قدیمی ترین دانشکده دانشگاه ما است. دانشکده کشاورزی، ریشه در تاریخ، به طور مداوم با تخصص های جدید است که دیدار با خواسته های جامعه، عامل در 6 مقطع کارشناسی، 7 مقطع کارشناسی ارشد و یک مدرسه دکترا غنی شده است.

در تمامی این زمینه ها و تخصص، دانش آموزان در دوره های روز و دوره های آموزش از راه دور آموزش دیده (که دومی ممکن است برای تخصص های کشاورزی و حفاظت از محیط زیست و مهندسی کشاورزی). چرخه 4 سال (3 سال در مورد زیست شناسی)، توسط امتحان فارغ التحصیلی که کمک های مالی عنوان "کارشناسی مهندسی" (برای رشته های کشاورزی، گیاهپزشکی، مهندسی محیط زیست و حفاظت در کشاورزی، سروی زمین دنبال و کاداستر، ماشین آلات و تجهیزات برای کشاورزی تجاری و غذا صنعت و کشاورزی زبان انگلیسی تدریس)، و "کارشناسی در زیست شناسی" (برای زیست شناسی تخصصی) است.

بهره از سنت و پتانسیل توسعه آینده، کشاورزی تخصص خواسته های کنونی در زمینه کشاورزی، آموزش کشاورزی قادر به اجرای فن آوری و سیستم های کشت گیاه جدید، حصول اطمینان از و افزایش حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه متعادل با رعایت معیارهای حفاظت از محیط زیست.

صلاحیت به دست آمده توسط فارغ التحصیلان ما در کشاورزی: ​​در حال توسعه فن آوری های تولید کشاورزی پایدار، سازماندهی و هماهنگی دستاوردهای پروسه های تولید، توسعه استراتژی برای اجرای سیاست های مشترک کشاورزی در سطح ملی، تشخیص و مدیریت مسائل مربوط به سازمان و مدیریت کشاورزی مزارع، تولید مواد بیولوژیکی با کیفیت بالا برای ضرب از محصولات، تجزیه و تحلیل زمین های کشاورزی، مدیریت و اختصاص بودجه برای کشاورزی، حصول اطمینان از مشاوره و توسعه خدمات در بخش کشاورزی.

دانش آموزان با مناطق اخیرا مدرن یادگیری، سالن های سخنرانی، آزمایشگاه، آزمایشگاه عمل، سمینارها ارائه شده است. عمل دانش آموز در زمینه های تجربی و در مزارع بزرگ خصوصی از غرب رومانی طول می کشد. BUASVM با توجه به مقررات فعلی فراهم می کند مناطق آموزشی و پژوهشی.

پردیس دانشگاه دریافت گواهی تعالی در بهترین پردیس دسته اعطا شده توسط مسابقه بین المللی علوم و آموزش و پرورش در آکسفورد بریتانیا، 2014. در داخل محوطه دانشگاه، وجود دارد خوابگاه تامین مسکن کافی در 402 اتاق با مورد 1456 مکان. کتابخانه با ارائه خدمات کتاب، خدمات چاپ و نشر ملی داخلی و کارآموز و خدمات ارز بین المللی؛ دانشگاه رستورانی که مشتریها برای خودشان غذا میبرند در حدود 500 مکان، و مواد غذایی در خدمت است که به خوبی در سراسر شهرستان برای کیفیت آن و قیمت عادلانه شناخته شده است. زمینه بدنسازی و ورزشی (زمین تنیس سیستم پوشش چمن مصنوعی، زمین تنیس، سرباره سیستم پوشش، دادگاه مصنوعی هندبال سیستم پوشش چمن، بسکتبال سیستم پوشش دادگاه های بتنی، والیبال)؛ دانشجو داروخانه که شامل یک درمانگاه پزشکی عمومی و تسهیلات بهداشت دهان و دندان؛ و یک مهد کودک. برای درخواست تخصص ما در کشاورزی زبان انگلیسی تدریس(و یا برای دیگر تخصص)، یک دیپلم کارشناسی الزامی است.

مکان ها

  • Timișoara

    Calea Aradului nr.119, 300645 Timişoara, jud. Timiş, România, 300645, Timișoara

    سوالات