Keystone logo
© The University of Fredericton
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

مقدمه

به عنوان یک مبتکر پیشرو در آموزش و پرورش جهانی، Fairleigh دانشگاه دیکنسون به دنبال راه های جدید برای ارائه فرصت های یادگیری منحصر به فرد آن را به دانش آموزان سراسر جهان است. جدیدترین پردیس دانشگاه در سال 2007 در باز ونکوور، بریتیش کلمبیا. واقع در غرب کانادا در نزدیکی مرز آمریکا، ونکوور یکی از بسیاری از شهرستانها منظره، جهان وطنی و چند فرهنگی در جهان است.

پردیس ونکوور ارائه می دهد دانش آموزان یکی از معدود فرصت هایی برای کسب مدرک کالج آمریکایی در حالی که تحصیل در کانادا است. کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه ونکوور توسط وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا و جوی پیشرفته مجاز شده است. Fairleigh دانشگاه دیکنسون - ونکوور دانش آموزان استقبال از سراسر جهان برای ایجاد یک محیط یادگیری از فرهنگ های گوناگون. ونکوور ارائه می دهد منابع به دانش آموزانی که نیاز به پشتیبانی های اضافی در حال توسعه مهارت های انگلیسی زبان خود را قبل از شروع مطالعات درجه.

چرا Fairleigh دیکنسون؟ Fairleigh دانشگاه دیکنسون یک مرکز عالی دانشگاهی اختصاص داده شده به آماده سازی شهروندان جهان از طریق آموزش جهانی است. دانشگاه تلاش برای ارائه به دانش آموزان با درک چند رشته ای، فرهنگی و اخلاقی لازم برای شرکت، سرب و رونق در بازار جهانی از ایده ها، تجارت و فرهنگ است.

در سال 1942 تاسیس شد، FDU بزرگترین دانشگاه خصوصی نیوجرسی است، خدمت به نزدیک به 12،000 های کارشناسی و کارشناسی دانش آموزان، از جمله بیش از 1000 دانشجوی بین المللی از سراسر جهان است. دو دانشگاه های آمریکا دانشگاه در شمال نیوجرسی، در نزدیکی شهر نیویورک است. علاوه بر پردیس ونکوور، دانشگاه صاحب و عمل یک پردیس دانشگاهی در Wroxton، انگلستان.

پردیس ونکوور است که از طریق Fairleigh دانشگاه دیکنسون بریتیش کلمبیا بنیاد است، که یک نهاد غیر انتفاعی در بریتیش کلمبیا، کانادا اداره می شود.

اعتبارنامه و آیین دانشگاه است که توسط کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی معتبر و دارای مجوز توسط دولت از کمیسیون نیوجرسی در آموزش عالی. کالج سیلبرمن FDU مدیریت بازرگانی دارای مجوز رسمی معتبر توسط AACSB بین المللی - انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار. بسیاری از برنامه های مدرک تحصیلی فرد دانشگاه توسط سازمانهای حرفه ای و آموزشی مناسب معتبر.

اصطلاح "دانشگاه" تحت اجازه کتبی از وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا و جوی پیشرفته موثر 2006 مه 8 استفاده می شود، از تحمل یک فرایند ارزیابی کیفیت و برای دیدار با معیارهای ایجاد شده توسط وزارت یافت شده است. Fairleigh دانشگاه دیکنسون اولین موسسه غیر کانادایی به دست آوردن تایید تحت استانداردهای سختگیرانه توسط بریتیش کلمبیا در سال 2003 به تصویب رسید.

مکان ها

  • Vancouver

    842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada, V6B 2P6, Vancouver

سوالات