Keystone logo
Ferrum College

Ferrum College

Ferrum College

مقدمه

Ferrum College که در سال 1913 تأسیس شد ، یک دانشکده هنرهای لیبرال خصوصی است که مربوط به کلیسای متدیست متحد است و هنرهای لیبرال و برنامه های حرفه ای مانند تجارت ، رهبری تفریحی ، تئاتر موسیقی ، کشاورزی ، علوم محیط زیست ، آموزش معلمان و عدالت کیفری را ارائه می دهد. Ferrum College که توسط کوه های بلو ریج ، دریاچه های متعدد ، رودخانه ها و پارک های دولتی احاطه شده است ، یک تجربه آموزشی برجسته را در محیطی با زیبایی طبیعی غنی ارائه می دهد.

در Ferrum College ، تحصیلات هر دانش آموز تحت تأثیر دنیای طبیعی است. Ferrum یکی از قدیمی ترین برنامه های علوم زیست محیطی در کشور را دارد و فرصت های کارآموزی و تحقیق در همه گرایش ها را ارائه می دهد. برنامه افتخارات بون کاوش در مسائل فکری ، اجتماعی و اخلاقی را تقویت می کند. Ferrum College تنها کالج خصوصی در ویرجینیا است که دارای برنامه علمی در زمینه علوم کشاورزی است. موسسه و موزه بلو ریج کالج مخزنی برای فولکلور ویرجینیا است و پیوند مهمی با تاریخ و فرهنگ منطقه ریج بلو آپالاچیا دارد. دانش آموزان فروم به خاطر تعهد خود به خدمات و فعالیت های اجتماعی معروف هستند ، همانطور که در شعار کالج ، "نه خود ، بلکه دیگران" بیان شده است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Ferrum

    John Wesley Hall 215 Ferrum Mountain Road, 24088, Ferrum

سوالات