Keystone logo
Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

مقدمه

رسیدن به ارتفاعات جدید با چشم انداز جهانی

در اقتصاد امروز ، علاقه شما به تجارت دارای گستره جهانی است ، خواه با اشتیاق برای کارآفرینی همراه شود یا از نردبان شرکت بالا برود. در Fontbonne ، ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آماده موفقیت هستید ، مهم نیست که مسیر شغلی شما به کدام سمت می رود. کالج Eckelkamp کالج جهانی و مطالعات حرفه ای دانشگاه Fontbonne دارای بیش از دوازده گزینه مختلف مدرک تحصیلی ، از جمله برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ، همراه با گزینه های عصرانه و آنلاین است که دانشجویان را برای رشد ، یادگیری و موفقیت فراهم می کند - همه با یک جهان بینی گسترده.

ما تأثیری را که تجارت بر کلیه جنبه های جامعه جهانی از سنت لوئیس گرفته تا سنگاپور دارد ، درک می کنیم. به همین دلیل ما تمرکز بین المللی را در کل برنامه های درسی و درسی خود حفظ می کنیم. از اساتید محترم گرفته تا متخصصان شاغل در انواع رشته های تجاری ، متوجه خواهید شد که اعضای هیئت علمی ما توانایی شما را تشخیص داده و برای موفقیت شما فشار می آورند. و آنها می دانند که هر دانش آموز به روشی منحصر به فرد یاد می گیرد ، خواه یک دانشجوی کالج سنتی باشد یا یک یادگیرنده بزرگسال با تجربه گسترده در دنیای واقعی.

مأموریت

موفقیت شما در کلاس و اتاق جلسه تمرکز اصلی برنامه ما است. برنامه درسی انعطاف پذیر ما و بسیار مورد احترام ، دانشکده باتجربه در دنیای واقعی شما را قادر می سازد که موفقیت را از راه هایی که آرمان های شغلی شما را پشتیبانی می کند ، تعریف کنید.

مأموریت کالج اکلکمپ در زمینه تجارت جهانی و مطالعات حرفه ای در دانشگاه فونتبن ارائه برنامه های تجاری کاملاً آکادمیک است که پاسخگوی نیازهای فعلی و آینده کسب و کار باشد. این کالج تلاش می کند تا با حمایت فردی از جمعیت متنوع دانشجویی ، یک محیط حمایتی ایجاد کند.

مطابق با اهداف یادگیری مادام العمر دانشگاه فونتبن ، برنامه های ما برای اطمینان از هر دانش آموخته فارغ التحصیل با توانایی تفکر انتقادی ، اخلاقی و مسئولیت پذیری به عنوان شهروندان و رهبران طراحی شده است. این کالج همچنین در تلاش است تا دانش آموزان را با حقایق ، نظریه ها و مهارت های عملی فراهم کند و آنها را قادر به داشتن مسئولیت های مدیریتی و اداری در سازمان های عمومی تجاری ، صنعتی و غیرانتفاعی کند.

چشم انداز

چشم انداز کالج اکلکمپ برای تجارت جهانی و مطالعات حرفه ای برای آموزش متفکران مفصل ، تحلیلی متهم به جستجوی راه حل های اخلاقی و مسئول اجتماعی برای خدمت به دنیای تجارت پویا در نیاز است.

مکان ها

  • St. Louis

    Wydown Boulevard,6800, 63105, St. Louis

    سوالات