Keystone logo
Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

مقدمه

Fontys یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم کاربردی در هلند است و انواع برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. ما دانشجویان بین المللی بیشتر از هر دانشگاه دیگری در هلند داریم که دانش آموزان بیش از 80 ملیت از سراسر جهان است.

با وجود تعداد زیاد دانشجویان، آموزش در Fontys در مقیاس کوچک سازماندهی شده است. در Fontys، بین المللی کردن یک مسئله کلیدی است. ما آموزش زبان انگلیسی را به دانشجویان خارجی ارائه می دهیم که مایل به دنبال برنامه های دوره ای کامل و یا دانشجویان خارجی هستند که به عنوان دانشجویان مبادله می شوند. کیفیت ویژگی اصلی چشم انداز Fontys است. ما در تلاش برای رسیدن به یک سطح از کیفیت که مطابقت هر یک از موسسات آموزش عالی در زمینه اروپا است.

Fontys توجه خاصی را بر پارامترهای لازم برای اطمینان از پیشرفت صاف مطالعات نظیر نظارت بر نظارت بر زندگی، مربیگری و یک سیستم «دوستان»، دوره های آموزشی و امتحان، بازخورد در رابطه با ارزیابی ها و تکالیف، مطالعه ثبت پیشرفت، ارائه اطلاعات و دسترسی از کارکنان آموزش

ما تلاش می کنیم یک موسسه آموزشی باشیم که "از طریق پشتیبانی و چالش ها رشد را تحریک می کند". این نیز موضوعی است که در سراسر Fontys ، یعنی در برنامه های دوره ، در کادر آموزشی ، در نظارت شخصی که دریافت خواهید کرد و در امکانات موجود ، متوجه خواهید شد. در Fontys ، شما در کنار دیگران یاد خواهید گرفت و ما در تمام این مراحل نظارت فشرده ای را به شما ارائه خواهیم داد.

ما که هستیم

Fontys آموزش و پژوهش را فراهم می کند. به عنوان یک دانشگاه مبتنی بر گسترده، ما بزرگترین موسسه دانش عمومی در هلند جنوبی است. Fontys می خواهد یک موتور نوآوری با پیوند دادن آموزش و تحقیقات خود به روند نوآوری در داخل و خارج از مناطق باشد. Fontys به علت آموزش و تحقیقات خود در تقریبا در تمام بخش های جامعه تاثیر زیادی دارد. به دلیل نمایندگی ما در موقعیت های کلیدی تقریبا در هر بخش، هر کس که در جنوب هلند زندگی می کند و با آن کار می کند، به طور مستقیم یا غیر مستقیم با Fontys تماس می گیرد. ما گروه های بزرگی از جوانان با استعداد را در حرفه های زیادی آموزش می دهیم. پس از آموزش، ما آنها را به عنوان همکاران، به عنوان مربیان کارآموزی، به عنوان همکاران در همکاری و / یا تحقیق و یا به عنوان حرفه ای که مایل به غنی سازی و یا عمق دانش خود هستند، ملاقات می کنیم.

سازمان ما از نظم خوبی برخوردار است. دانشجویان و کارمندان راضی هستند و به ترتیب "هفت منهای" و "هفت به علاوه" به ما می دهند. Fontys از نظر مالی سالم است و کیفیت آموزش ما نیز مناسب است. خصوصیات اساسی که ما از خود می خواهیم به طور پایدار در چرخه های کنترل و ارزیابی همراه است. ما خود را به عنوان یک شریک دانش و نوآوری در مناطق و زمینه های حرفه ای در نظر می گیریم.

دیدگاه آموزشی

تحولات تکنولوژیکی، اجتماعی و اقتصادی تاثیر گذار و تغییر جهان در اطراف ما، در حال حاضر و در آینده است. Fontys سهم مهمی را در این تغییرات ضروری با ملاقات بیش از نیازهای دانش آموز و جهان آینده به ارمغان می آورد. اهمیت ما نیز در تأثیر ما بر اجرای تغییرات در جامعه - منطقوی، ملی و بین المللی است. ارزش افزوده ما در نقش پیشگیرانه ما - در طراحی مشترک و توسعه یک جامعه پایدار و منصفانه است.

ما این ارزش افزوده را با پیوند دادن استعدادها به منظور تغییر در بخش های اجتماعی و زمینه های کاری تحویل می دهیم. عملکرد ما به عنوان یک موسسه باز شناختی این است که با ایجاد ارتباط بین آموزش و پژوهش و مسائل مربوط به مسائل اجتماعی، فرم را فراهم کنیم. این است که چگونه ما در نوآوری در زمینه کار، زمینه حرفه ای و بخش های اجتماعی کمک می کنیم. ما برنامه های منطقه ای، ملی و بین المللی را با همکاری شرکای اجتماعی تشکیل می دهیم. ما فعالانه و آینده گرا هستیم تا بتوانیم تأثیر لازم را بر جامعه، امروز و در آینده داشته باشیم.

ما با سرمایه گذاری در استعدادها، این ارزش افزوده را ارائه می دهیم. برای ما، استعداد استعداد یا ویژگی شخصی شخصی است که شما را قادر می سازد تا به جامعه کمک کنید. استعداد به افراد اجازه می دهد از نقاط قوت خود استفاده کنند. Fontys برای همه کسانی که می خواهند کشف و توسعه مهارت های خود را در سطح حرفه ای بالاتر و هر کسی که می خواهد برای ادامه تحصیلات خود را ادامه دهد وجود دارد. ما فضا را برای همه زمینه های فرهنگی و اجتماعی ارائه می دهیم.

ambition ما

هسته وظیفه ای که ما به خودمان تحمیل می کنیم و قول می دهیم که این امر به دانشجویان، حوزه حرفه ای و جامعه متشکل از دو عنصر می باشد:

 1. ما به دانش آموزان فرصت می دهیم تا استعدادهای خود را کشف و توسعه دهیم تا کارشناسان آماده سازی که مسئولیت اجتماعی را بپذیرند، به نوآوری ها در زمینه حرفه ای خود کمک کنند و به نوبه خود به طور مطلوب توسعه یابند.
 2. ما در نوآوری های حرفه ای در موضوعاتی که مربوط به مناطق هستند، کار می کنیم. در اینجا، ما با دولت، موسسات و شرکت های تحقیق و توسعه برای نوآوری در منطقه همکاری می کنیم و در اکوسیستم سرمایه گذاری می کنیم که دانش آموزان و کارکنان می توانند (ادامه) حرفه ای بودن را داشته باشند.

Fontys دارای یک تعهد اجتماعی واضح است: ارائه آموزش الهام بخش، به چالش کشیدن و با کیفیت بالا و آموزش عالی عالی و اجرای عملی، تحقیقاتی که برای جامعه اهمیت دارد. تحصیلات و تحقیقات برای سوالات جاری و آینده و نیازهای دانش آموز، زمینه حرفه ای و جامعه (منطقه ای) مناسب است. ما می خواهیم فرمول بندی، اولویت بندی، تحقیق و، در صورت امکان، سؤالات آینده را با همکاری شرکایمان حل کنیم.

ماموریت ما

کیفیت ویژگی اصلی است

هدف Fontys این است که یک موسسه آموزشی باشد که "از طریق حمایت و چالش ها" رشد را تحریک می کند و یک سازمان آموزشی باشد که در آن دانش آموزان می توانند رشد کنند و یاد بگیرند که جانبی تر فکر کنند ، یعنی "بزرگتر فکر کنند". Fontys با دستیابی به چالش هایی از دانشجویان ، کارمندان و کلیه ذینفعان مربوطه ، هدف خود را برای دستیابی به این اهداف برآورده می کند.

هدف اصلی ارتقاء یک ذهنیت سازمان است که منجر به توجه مداوم به بهبود کیفیت در زمینه آموزش، محتوا و فرایندها خواهد شد. Fontys تمرکز بر برنامه های آموزشی و برنامه های کارشناسی ارشد توسط دولت هلند است. آموزش و پرورش به خوبی سازمان یافته است و در محیط های آموزشی حرفه ای ارائه می شود. Fontys تلاش می کند برای دستیابی به کیفیت بالا، فعالیت های خود را به طور جامع در داخل جامعه، در حالی که دستیابی به موقعیت پیشرو به عنوان یک موسسه دانش، ملی و در محیط منطقه ای خود است.

کیفیت ویژگی اصلی چشم انداز Fontys است. Fontys تلاش می کند تا به یک سطح از کیفیت که مطابق با هر موسسه آموزش عالی در زمینه اروپا مطابقت دارد.

مکان ها

 • Eindhoven

  Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH, , Eindhoven

 • Tilburg

  Bs. Zwijsenstraat 11, , Tilburg

  • Venlo

   Tegelseweg 255, 5912 BG Venlo, Venlo

  سوالات