Keystone logo
Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

مقدمه

امروز کجا میخوای درس بخونی؟

Franklin University Switzerland آموزشی است که به بررسی و فراتر از مرزها می پردازد. این مدرسه ای است که در آن ملیت ها و دیدگاه های فرهنگی با یکدیگر ملاقات می کنند و تجربیات منحصر به فردی را خلق می کنند. این یک روش یادگیری است که سفر و مطالعه میان رشته ای را در هسته برنامه درسی گنجانده است. ما از روش و رسالت خود به عنوان یک امر بین المللی در آموزش یاد می کنیم. Franklin University Switzerland یک دانشگاه خصوصی و مستقل است که در سوئیس واقع شده است. این کالج به عنوان کالج فرانکلین در سال 1969 تأسیس شد. این یک رویکرد منحصر به فرد و نوآورانه برای آموزش هنرهای لیبرال ارائه می دهد که با تأکید بر قرار گرفتن در معرض بین المللی و یادگیری تجربی در یک محیط فرهنگی متنوع مشخص می شود. Franklin University Switzerland در موقعیت منحصر به فردی از لحاظ اعتبار هم در ایالات متحده و هم در سیستم دانشگاهی سوئیس قرار دارد.

در فرانکلین، کنجکاوی لازم است. شما هر ترم یک دوره سفر آکادمیک می گذرانید و مکان هایی را که با چشمان خود مطالعه کرده اید می بینید. شما با اساتید و دانشجویان بین المللی از بیش از 50 کشور در کلاس شرکت خواهید کرد. شما این فرصت را خواهید داشت که به طور مستقل سفر کنید و دوره های کارآموزی را در سطح بین المللی انجام دهید. شما تحقیق خواهید کرد و دیدگاه انتقادی ایجاد خواهید کرد. شما با مدرکی فارغ التحصیل خواهید شد که هم در ایالات متحده و هم در سوئیس معتبر است. هنر انطباق با هر موقعیتی را یاد گرفته اید. شما یک جهانگرد خواهید بود. شما همه چیزهایی را که برای موفقیت نیاز دارید خواهید داشت . با ما به یونان، مالاوی، فرانسه، ژاپن، اسکاتلند، ایسلند، کره، بوتسوانا، ایتالیا یا هند بیایید. و مهمتر از همه برای تحصیل به سوئیس بیایید ، یک تقاطع واقعی زبان ها و فرهنگ ها در قلب اروپا. از این فرصت استفاده کنید تا تحصیلات خود را بی نظیر کنید.

موقعیت عالی

کوه های آلپ سوئیس. دریاچه های یخبندان آب و هوای مدیترانه ای. طعم ایتالیایی. یک جمعیت بین المللی این شهری است که ما خانه می نامیم: لوگانو، سوئیس. بنیانگذاران فرانکلین ، لوگانو را به‌عنوان مکان مناسب برای مدرسه‌ای که در نظر گرفته بودند، به همه این دلایل و موارد دیگر انتخاب کردند. شخصیت جهانی لوگانو در تجربه زندگی در فرانکلین نقش اساسی دارد و پردیس‌ها تنها بیست دقیقه پیاده تا مرکز لوگانو، جایی که خطوط راه‌آهن و هواپیمایی دانش‌آموزان را با تمام اروپا متصل می‌کنند، فاصله دارند. از فرانکلین دیدن کنید و ببینید چرا بسیاری از دانش آموزان در محوطه دانشگاه ما و در جامعه لوگانو احساس راحتی می کنند. ما از شما، دوستان و خانواده خود استقبال می کنیم تا معنای زندگی و یادگیری در محیط بین المللی ما را تجربه کنید.

آموزش اکتشافی بی حد و حصر

بی حد: به هیچ وجه محدود نمی شود. بدون مرز ما می دانیم که همیشه محدودیت هایی برای اینکه کجا می توانید بروید و چه کاری می توانید انجام دهید در حین گرفتن مدرک وجود دارد، اما ما سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است این مرزها را به چالش بکشیم. در دانشگاه‌های دیگر، مرزها می‌تواند شامل برنامه‌های درسی انعطاف‌ناپذیر، سنت‌های اجتماعی سفت و سخت، تقویم‌های دانشگاهی باشد که سفر را منع می‌کند و فرهنگ خرد دانشگاهی که تعامل کمی با جامعه اطراف دارد. فرانکلین رویکرد متفاوتی دارد. با برنامه های تحصیلی که فرصت های زیادی را برای تجربیات بین رشته ای، سفرهای آکادمیک و تعامل مستقیم با جامعه چند زبانه سوئیسی ارائه می دهند، عبور از مرزهای فیزیکی و اجتماعی برای شما به طبیعت دوم تبدیل می شود. برنامه درسی فرانکلین به همان اندازه متمرکز یا بین رشته ای است که شما می خواهید. ما برنامه های آکادمیک با کیفیتی را ارائه می دهیم که توسط دانش پژوهان توانمند تدریس می شوند - اگر این کار را نمی کردیم، در دو کشور معتبر نمی شدیم - اما از مسیر مستقیم تر فراتر می رویم و بسیاری از رشته ها را با تأکیدات متعدد ارائه می دهیم، مانند مدیریت بین المللی با تأکید بر بازاریابی یا هنرهای ارتباطی بصری با تأکید بر مطالعات مد. ما فرصتی برای ترکیب رشته‌هایی مانند اقتصاد با مطالعات ایتالیایی یا روانشناسی با مطالعات ارتباطات و رسانه ارائه می‌دهیم، و بسیاری از دانش‌آموزان ما در رشته‌های دو رشته‌ای یا چند رشته فرعی تحصیل می‌کنند. علاوه بر این، فرانکلین کوچک است. بسیاری از فرصت‌ها برای تجربه نقش‌های رهبری، مانند دولت دانشجویی، مربیگری دانشگاهی، باشگاه‌های دانشجویی یا دستیاران مقیم، برای دانشجویانی که می‌خواهند آن‌ها را دنبال کنند، اهداف بسیار دست یافتنی هستند. همانطور که هر کسی در فرانکلین به شما خواهد گفت، فرانکلین همان چیزی است که شما از آن می سازید.

اکتشافی: انجام یا ایجاد شده برای یافتن چیزی یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد چیزی فرانکلین توسط افرادی تأسیس شد که معتقد بودند تعامل مستقیم با فرهنگ های دیگر از طریق سفر یک تجربه یادگیری ضروری است و این تنها راه برای ایجاد تفاهم بین افراد ملل مختلف است. . سفرهای آکادمیک همیشه بخشی اساسی از برنامه درسی فرانکلین بوده است. چند دانشگاه می توانند دروس خود را بر روی نقشه جهان ترسیم کنند؟ تحصیلات: دانش، مهارت و درکی که از حضور در مدرسه، کالج یا دانشگاه به دست می آورید ارزش تحصیل فرانکلین بیش از جمع آوری اطلاعاتی است که باید در زمینه شغلی شما به کار گرفته شود. تجربه فرانکلین ذهن شما را به روی جهان باز می کند و درک واقعی انسانی را به دست خواهید آورد که ابزارهای لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر را در اختیار شما قرار می دهد. رهبری در مورد درک افراد، خواسته‌ها و تفاوت‌های آن‌ها است، و برنامه درسی بین‌رشته‌ای، بین‌فرهنگی، مکان و جمعیت بین‌المللی دانشجویان/هیئت علمی فرانکلین، محیط مناسبی را برای توسعه این درک ایجاد می‌کند. فارغ‌التحصیلان ما رهبران تیم و کارآفرینانی هستند که به شرکت‌های چندملیتی، سرمایه‌گذاری‌های جدید، سازمان‌های دولتی و غیرانتفاعی در کشورهای مختلف در سراسر جهان ارزش می‌افزایند. آنها در مرزها توقف نمی کنند و برای ایجاد مسیرهای جدید نوآوری می کنند. این تجربه فرانکلین است که ابزار موفقیت را به آنها می دهد. این آموزش اکتشافی بی حد و حصر است.

ویژگی های پردیس

زندگی در اقامتگاه های پردیس Franklin University Switzerland بخش مهمی از تجربه آموزشی است. این یک فرصت عالی برای پیدا کردن اولین دوستان خود در دانشگاه و سازگاری با زندگی تنها است. اکثر اتاق ها دارای آشپزخانه کوچک یا یک آشپزخانه مشترک هستند که بین همه ساکنان سالن اقامت مشترک است. همه آنها حمام دارند. بنابراین شما حریم خصوصی خود را خواهید داشت و می توانید مسئولیت فضای زندگی خود را بپذیرید.

در فرانکلین هشت سالن اقامت وجود دارد و هر کدام یک دستیار اقامت آموزش دیده دارند. RA فرد مراجعه کننده شما برای سوالات یا مشکلات است. آنها مجهز به کیت کمک های اولیه، جعبه ابزار هستند و برای مدیریت هر موقعیتی که دانش آموزان ممکن است با آن مواجه شوند آموزش دیده اند. هر شب دو RA در حال انجام وظیفه هستند. در طول شیفت های وظیفه خود، همچنین به عنوان "دور" شناخته می شود، RA ها از طریق هر اقامتگاه عبور می کنند تا مطمئن شوند که همه چیز سالم و سالم است. علاوه بر این، RA ها رویدادها و فعالیت هایی را برای انجام در محوطه دانشگاه و اطراف شهر سازماندهی می کنند. آنها تلاش می کنند تا از طریق هر کاری که انجام می دهند، یک تجربه واقعاً تماشایی فرانکلین را برای دانش آموزان فراهم کنند.

  بورسیه و بودجه

  بیش از 85 درصد از دانشجویان فرانکلین کمک مالی دریافت می کنند. فرانکلین به عنوان یک موسسه بورسیه های تحصیلی را بر اساس شایستگی علمی و نیاز مالی ارائه می دهد. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است از برنامه های خارجی مختلف بر اساس شهروندی، نیاز و عوامل دیگر کمک دریافت کنند. ما با هم یک بسته کمک مالی ایجاد می‌کنیم و به دقت شما را از طریق گزینه‌های تامین مالی خود راهنمایی می‌کنیم تا به شما در پرداخت هزینه تحصیل کمک کنید.

  Franklin University Switzerland Institutional Scholarships

  این بورسیه ها بر اساس شایستگی علمی یا نیاز مالی نشان داده شده اعطا می شوند و پول "رایگان" در نظر گرفته می شوند زیرا نیازی به بازپرداخت ندارند. این تخفیف ها سالانه قابل تمدید هستند مشروط بر اینکه دانشجو شرایط تعیین شده را داشته باشد. دو نوع جوایز سازمانی وجود دارد:

  Merit Scholarships

  بورسیه های شایستگی پس از پذیرش در دانشگاه اعطا می شود و بر اساس پیشرفت تحصیلی است. هر متقاضی به طور خودکار برای بورسیه های شایستگی بررسی می شود، اما اولویت با دانشجویانی است که تا مهلت 1 دسامبر ما برای پذیرش درخواست دهند. پس از 1 دسامبر، دانشجویان ممکن است برای بورسیه های شایستگی در نظر گرفته شوند، اما فقط در صورت وجود بودجه. اطلاعیه مبلغ جایزه شایستگی همراه با نامه پذیرش رسمی است.

  Financial Aid/Need-based Scholarships

  بورسیه های مبتنی بر نیاز بر اساس نیاز مالی ثابت شده خانواده است. ما درآمد خانوار، دارایی، اندازه خانواده، تعداد دانشجویانی که به طور همزمان در دانشگاه ها شرکت می کنند و سایر عوامل را در نظر می گیریم. این جوایز پس از پذیرش، و پس از تکمیل FAFSA (برای دانشجویان ایالات متحده) به صورت دوره ای ارسال می شود. دانش‌آموزانی که شهروند یا مقیم ایالات متحده نیستند، درخواست سازمانی مشابهی را در Net Partner تکمیل می‌کنند و بر اساس همان معیارها اعطا می‌شوند.

  توصیفات دانشجویی

  زندگی و امکانات پردیس

  دانشجویان فرانکلین از بیش از 50 کشور جهان می آیند. تعامل با دانش آموزان از سنت ها و فرهنگ های دیگر، زندگی اجتماعی را بخشی از تجربه یادگیری فرانکلین می کند. فعالیت‌ها، مسکن و غذاخوری در محوطه دانشگاه، و یک شبکه پشتیبانی قوی به شما کمک می‌کند تا روابط پایداری با همسالان خود ایجاد کنید و همه چیزهایی را که برای موفقیت در تحصیل نیاز دارید فراهم کنید.

  مکان ها

  • Lugano

   Via Ponte Tresa 29, 6924 , Lugano

   سوالات