Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Gannon University

Gannon University

Gannon University

مقدمه

گانون یک دانشگاه کاتولیک ، حومه ای است که به تعالی در آموزش ، بورس تحصیلی و خدمات اختصاص داده شده است. اعضای هیئت علمی و کارکنان ما دانشجویان را برای شهروندان جهانی از طریق برنامه های مبتنی بر هنرهای آزاد و علوم و تخصص های حرفه ای آماده می کنند. ما با الهام از سنت فکری کاتولیک ، یک تجربه یادگیری جامع و ارزش محور ارائه می دهیم که بر ایمان ، رهبری ، فراگیری و مسئولیت اجتماعی تأکید می کند.

موقعیت عالی Gannon

ما در چهارمین شهر بزرگ پنسیلوانیا و یکی از شلوغ ترین بنادر در دریاچه های بزرگ واقع شده ایم. پردیس شهری گانون ، در وسط مرکز شهر ایری ، در فاصله دو ساعت رانندگی از کلیولند ، بوفالو و پیتسبورگ قرار دارد. موقعیت و امکانات منحصر به فرد ما فضای خاصی را برای یادگیری ، بورس تحصیلی ، تحقیق ، خدمات و رشد شخصی ایجاد می کند.

تجربه گانون

از دانش آموزان بپرسید که چه زمانی بیشترین لذت را در Gannon گذرانده اند ، و پاسخ های گوناگونی دریافت خواهید کرد: ایجاد دوستان جدید در گروه FYT خود ، معاشرت در The Commuter Corner ، مکالمات عمیق در محل اقامت خود یا رفتن به رویدادها در باشگاه شوالیه هر کس پاسخ متفاوتی دارد. این به این دلیل است که گانون انواع مختلفی از فعالیت ها و سازمان ها را برای برآورده ساختن همه علایق ارائه می دهد.

ما می دانیم که هر دانش آموز فردی منحصر به فرد با علایق ، نقاط قوت و رویاهای متفاوت است. هدف ما این است که با ایجاد فرصت های متنوع برای یافتن تناسب اندام ، به دانش آموزان کمک کنیم تا در دانشگاه احساس تعلق داشته باشند.

محیط دوستانه و دوستانه ما مکانی مناسب برای شرکت در رویدادهای دانشگاه ، پیوستن به یکی از 100 سازمان ما و امتحان چیزهای جدید است.

هیئت برنامه نویسی فعالیت های دانشجویی ما رویدادهای سرگرم کننده شامل سخنرانان ، کنسرت ها و سفرها را سازماندهی می کند. مرکز تفریح و تندرستی ما کلاس های گروهی تناسب اندام ، داخل و باشگاه های ورزشی را ارائه می دهد. از طریق دفتر وزارت پردیس و مرکز نگرانی های اجتماعی ما می توانید درباره خود و جایگاه خود در جهان بیشتر بیاموزید. همچنین راههای بی شماری برای سفر از طریق تحصیل در خارج از کشور ، سفرهای تحت هدایت هیئت علمی ، سفرهای خدمات جایگزین و برنامه سفر ما وجود دارد. و دفتر توسعه رهبری و مشارکت پردیس برنامه های توسعه ای ارائه می دهد که به دانش آموزان کمک می کند تا خود و پتانسیل رهبری خود را بهتر بشناسند تا جهان پیرامون خود را بهتر درک کنند.

مهم نیست که با چه مشاغلی تصمیم می گیرید ، در خانواده گانون جایی برای شما وجود دارد.

ویژگی های پردیس

پردیس گانون در ایری، پنسیلوانیا مرکزی برای بسیاری از مشاغل و سازمان‌هایی است که فرصت‌های یادگیری عملی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند. این پردیس شهری در قلب مرکز شهر در فاصله چند قدمی رستوران‌ها، مراکز خرید، سرگرمی‌ها، و سواحل دریاچه اری نزدیک است، و تنها با دو ساعت رانندگی از کلیولند، بوفالو و پیتسبورگ فاصله دارد.

ایری، پنسیلوانیا با حدود 20000 دانشجو در شعاع 20 مایلی، یک شهر کالج است. درست در مجاورت پردیس مرکز شهر Gannon، فرصت های کارآموزی و مشاغل همکاری با سازمان های دولتی، مشاغل محلی و بیمارستان ها را خواهید یافت. هنگامی که روز مدرسه شما تمام شد، شما نیز سرگرمی زیادی خواهید داشت. موزه‌ها، گالری‌ها، تئاترها و رستوران‌ها را درست در قلب شهر، همه چند قدم دورتر از گانون و هفت مایلی سواحل دریاچه ایری در نزدیکی کاوش کنید.

  مکان ها

  • Erie

   Erie Campus 109 University Square Erie, PA 16541, , Erie

   برنامه ها

   سوالات