Keystone logo
© CU Marketing Department
Georgian American University

Georgian American University

Georgian American University

مقدمه

تاریخچه Georgian American University

توسعه پروژه دانشگاه

Georgian American University (GAU) در سال 2001 در تحصیل در دانشگاه ایالتی آتلانتا (ایاالت متحده) به عنوان یک پروژه MBA به نام الین جمرجاشویلی MBA تاسیس شد. در ابتدا، دانشگاه به عنوان یک دانشکده حقوق طراحی شد و فارغ التحصیلان آن به مدرک دکترای Juris (JD) اعطا شد.

الین جماریساویلی در آتلانتا ملاقات کرد کنت A. Cutshaw، وکیل برجسته در ایالات متحده و اروپا است. آقای Cutshaw از ایجاد صحیح دانشگاه علاقه مند شد و موافقت کرد تا به ایجاد یک همکاری با یکی از دانشکده های حقوق بین الملل آمریکا - کالج قانون واشنگتن در آمریکا (واشنگتن دی سی) کمک کند.

در اوايل سال 2002، النه جمرجاشويلی به تفليس بازگشت و شروع به اصلاح طرح کسب و کار کرد و برای سرمایه گذاران مناسب جستجو کرد. در آن زمان، او ملاقات کرد. مایکل کوگیل، مشاور مالی دولت ایالات متحده برای دولت گرجستان برای اجرای پروژه های خط لوله باکو-جیهان (BTC) و قفقاز جنوبی (SCP). آقای Cowgill موافقت کرد که خانم جماریسوشیل را راهنمایی کند و سپس رئیس دانشگاه شود.

تأسیس Georgian American University

تقاضا در تفلیس برای یک دانشگاه واقعا غربی بسیار واضح بود که علیرغم اینکه در آن زمان دو مدرسه بازرگانی بین المللی در حال اجرا بود، علاقه به برنامه ای که برنامه های مشترک در کسب و کار و قانون را به خود اختصاص داد، افتتاح یک مدرسه کسب و کار و مدرسه حقوق در Georgian American University در سال 2005.

در فوریه 2005، یک شرکت سهامی مشترک سرمایه گذاران آمریکایی و گرجستان شکل گرفت. این گروه اختصاصی و هیئت مدیره آن، استانداردهای مدیریت مالی و عملیاتی را که با استانداردهای بین المللی، اخلاقی و آموزشی ضروری است، برقرار ساخته است. این گروه از سرمایه گذاران دارای مجموعه ای گسترده از دانش و تجربه مانند:

  • تجربه با ایالات متحده، گرجستان و حقوق بین الملل؛
  • تجربه با ایالات متحده، بخش گرجستان و بخش بازرگانی، بانکداری، مالی و مدیریت؛
  • روابط عمومی در گرجستان و بین المللی؛
  • تجربه با ایالات متحده، سیستم های آموزشی گرجستان و بین المللی؛ و
  • تجربه با دولت ایالات متحده.

توسعه دانشگاه

از مبدأ آن، GAU تغییرات زیادی، چالش ها و موفقیت ها را تجربه کرده است. از آنجایی که بازار چنین خواسته است، برنامه های جدید معرفی شده است، توسعه و بهبود برنامه های موجود. در هر سازنده، عضو هیئت مدیره، عضو هیئت علمی و کارکنان، رانندگی برای کمال فرایند آموزشی و همچنین مدیریت دانشگاه درج شده است.

گاو یکی از، اگر نه بالاترین میزان استقرار دانشجویان و فارغ التحصیلان آن در گرجستان، به دلیل بخشی از مهارت های استثنایی حرفه ای و عملی و همچنین تمرکز حرفه ای انگلیسی است.

در سال تحصیلی 2011/2012، GAU برنامه روابط بین المللی و دیپلماسی را به دانشکدۀ حقوقش اضافه کرد و تغییر نام را به قانون و دانشکده علوم اجتماعی انجام داد. در سال تحصیلی 2012/2013، با توجه به عملکرد موفق هر دو دانشکده های کسب و کار و حقوق و با توجه به اولویت های دولت و تقاضای بازار، GAU دانشکده علوم طبیعی و مهندسی را باز کرد . در سال تحصیلی 2013-14، GAU مدرسه علوم تربیتی و بشردوستانه لیبرال را اضافه کرد.

به طور منظم، دانش آموزان GAU فرصت های منحصر به فرد را از طریق کارآموزی برای کار با سازمان های محلی ارائه می دهند. دانش آموزان GAU همچنین قادر به شرکت در برنامه های تبادل دانشگاه های خارجی می باشند.

برای سال تحصیلی 2012/2013، GAU به مکان جدید دانشگاه (8 خیابان مراب Aleksidze) نقل مکان کرد که بیشتر با استانداردهای دانشگاهی او مطابقت داشت. ساختمان 6000 متر مربع شامل کلاس های بزرگ، مرکز مدرن کتابخانه / کامپیوتر، کافی نت، سالن بدنسازی، سالن اجتماعات، و تئاتر است. این، همراه با زمینه های وسیع، یک محیط علمی خوشایند و سازنده را ایجاد می کند.

109255_pexels-photo-1595391.jpeg

اعتباربخشی

در سال 2014، وزارت آموزش و پرورش و آموزش و پرورش گرجستان، گوآت 5 ساله را تأیید کرده است. همه برنامه های دانشگاهی GAU معتبر و به طور کامل مربوط به استانداردهای تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش و علم است. علاوه بر این، GAU در حال پیاده سازی اصول فرایند بولونیا است .

اصول اخلاقی

GAU Code of Ethics تعریف اصول اخلاقی، ارزش ها و رفتار کارکنان Georgian American University (معلمان در میان آنها) و دانش آموزان است.

هدف کد این است که کمک به کارکنان و دانش آموزان در حل و تنظیم مسائل اخلاقی، که ممکن است در دوره کار و تحصیل رخ دهد. این قانون همچنین در زمینه تنظیم روابط بین همکاران، دانشجویان، دانشگاه ها و گروه های ملی و بین المللی است.

با کمک این کد، GAU همراه با تحصیلات دانشگاهی، تدریس مسائل شفافیت و صراحت، صداقت و احترام به ارزش ها، مسئولیت های اخلاقی و اجتماعی را هدایت می کند.

اخلاق گوا (GAU) براساس منابع موجود خلاصه شده است. دستورالعمل های ویژه مربوط به صداقت معلمان و مسئولیت های کارکنان دانشگاهی از وب سایت وابسته به دانشگاه های آمریکا گرفته شده است. هر کدام از دانشجویان، استادان و اعضای هیات علمی، کد اخلاقی Georgian American University (همه نسخه های به روز شده آن) را امضا می کند.

109256_pexels-photo-256455.jpeg

مکان ها

  • Tbilisi

    10 Merab Aleksidze Street, 0160, Tbilisi

    سوالات