We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Global Business School
Global Banking School

Global Banking School

Global Banking School

مقدمه

GBS یک ارائه دهنده آموزش عالی است که طیف وسیعی از دوره های مرتبط با بخش را در هشت پردیس در لندن، منچستر، بیرمنگام، لیدز و فراتر از آن ارائه می دهد.

ما با همکاری چندین ارائه‌دهنده آموزش عالی پیشرو در بریتانیا، برنامه‌های حرفه‌ای، کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه‌های مالی، حسابداری، تجارت، گردشگری، مراقبت‌های بهداشتی و غیره ارائه می‌کنیم.

هدف ما این است که به دانشجویان خود کمک کنیم تا در بازار کار رقابتی امروز، پیوندهای عالی را به کارفرمایان ارائه دهیم و علاوه بر دوره های تخصصی خود، بر هدایت تحصیلی و شغلی یک به یک تمرکز کنیم.

ما رویکردی فراگیر برای جذب دانشجویان داریم، با هدف گسترش دسترسی به آموزش عالی در میان گروه هایی که در حال حاضر کمتر در این بخش نمایندگی دارند.

ما یک موسسه تایید شده در اداره ثبت نام دانشجویان هستیم و توسط آژانس تضمین کیفیت بررسی و تایید شده ایم.

ویژگی های پردیس

داخل و اطراف پردیس GBS Greenford

پردیس گرینفورد ما یک مرکز خیره کننده در غرب لندن، نزدیک به ورزشگاه نمادین ومبلی لندن است. با پیوندهای حمل و نقل مناسب برای کاوش در شهر لندن، می توانید آرامش را در هکتارها از فضای سبز زیبا بیابید و در عین حال از فضای شلوغ یکی از هیجان انگیزترین شهرهای بریتانیا لذت ببرید. پردیس گرینفورد مقر جهانی ما است که فرصت های جدیدی را برای جامعه و اقتصاد محلی به ارمغان می آورد.

گرینفورد در منطقه ایلینگ لندن واقع شده است و تمام جذابیتی را دارد که از یک مرکز شهر کوچک با اخلاق اجتماعی قوی انتظار دارید. وقتی دانش‌آموزان در حال مطالعه نیستند، با انتخاب پارک‌های محلی، امکانات ورزشی و مرکز شهر شلوغ با انتخاب مناسبی از بارها و رستوران‌ها، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

پردیس گرینفورد با مکان‌های دیدنی نمادین مانند استادیوم ومبلی در نزدیکی آن، مکان مناسبی برای کسانی است که به دنبال تحصیل در یک جامعه کوچک هستند و شهر بزرگ در آستانه درب خانه است.

ویژگی ها و امکانات

با 1000 دانش آموزی که در پردیس گرینفورد ما تحصیل می کنند، به جامعه ای فراگیر از افراد بلندپرواز و همفکر خواهید پیوست که به بهبود چشم اندازهای آینده شغلی خود اختصاص داده شده اند. شما می توانید انتظار داشته باشید که امکانات پیشرفته ای برای افزایش تجربه یادگیری شما، متعادل با فضاهای تفریحی برای لذت بردن از جامعه و رشد شبکه خود داشته باشید.

    مکان ها

    • Greenford

      891 Greenford Road Greenford London, UB6 0HE, Greenford

    سوالات