Keystone logo
Goodwin College

Goodwin College

Goodwin College

مقدمه

کالج گودوین یک جامعه یادگیری نوآورانه سبب است که دانش آموزان سخت کوش برای تبدیل شدن به پی، پس از کارمندان است.

ما خیاط برنامه های ما برای رسیدگی به نیازهای کارفرمایان، و ما آنها را شکل به تناسب زندگی دانش آموزان. کلاس ها به راحتی ارائه در طول سال - روز، شب، تعطیلات آخر هفته، و آنلاین. مدارک تحصیلی ممکن است انعطاف پذیری در سراسر گواهی، دیپلم، و برنامه های کارشناسی در زمینه های مختلف در تقاضا لایه است.

نه فقط برای به دست آوردن درجه است، اما برای تغییر زندگی برای خود، خانواده خود، و جوامع خود - هنوز هم بهتر، ما دانش آموزان ما با حمایت شخصی و راهنمایی های حرفه ای آنها نیاز احاطه کرده است.

کالج گودوین موسسه غیر انتفاعی آموزش عالی است و توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) از طریق کمیسیون خود را در مؤسسات آموزش عالی معتبر. کالج گودوین در سال 1999 با هدف خدمت به یک جمعیت متنوع دانش آموز با برنامه های مدرک حرفه متمرکز که منجر به نتایج اشتغال قوی تاسیس شد.

ماموریت

ماموریت گودوین CollegE است که به آموزش جمعیت متنوع دانشآموزان در یک محیط پویا که هم راستا آموزش و پرورش، اقتصاد و جامعه. برنامه های نوآورانه خود از دانشجویان آماده شدن برای مشاغل حرفه ای در حالی که ترویج یادگیری مادام العمر و مسئولیت مدنی. به عنوان یک جامعه پرورش کالج ما چالش کشیدن دانش آموزان، استادان، کارکنان و مدیریت به طور کامل درک بالاترین پتانسیل علمی، حرفه ای و شخصی خود.

اهداف:

 • برای ایجاد یک محیط آموزشی پویا است که در مشاغل حرفه ای آماده و پیشرفت دانش آموزان در حالی که در حال توسعه تقدیر برای علوم انسانی، هنر و علوم.
 • برای آموزش دانش آموزان در یک محیط است که جشن فرهنگ های گوناگون، سن، تجارب و نظرات.
 • به اصلاح روش است که حمایت و حفظ دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد.
 • برای انطباق برنامه های ما به نیازهای در حال تغییر از دانشجویان ما، نیروی کار و جامعه است.
 • به غنی سازی جوامع محلی و جهانی ما با تشکیل و حفظ روابط و همکاری است که ایجاد مزایای آموزشی، اقتصادی و فرهنگی.
 • برای کمک به فارغ التحصیلان ما با شناسایی و تامین امنیت فرصت های حرفه ای.
 • به دانش آموزان با چارچوب برای تصمیم گیری اخلاقی و انجام خود را با صداقت حرفه ای.

نهادی نتایج

در کالج گودوین، ما معتقدیم که هر دانشجویی که فارغ التحصیلان باید توانایی های خاص بدون در نظر گرفتن برنامه های علمی خود را در اختیار دارند. ما این توانایی هسته نهادی نتایج پاسخ.

پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان کالج گودوین اراده:

 • نشان دادن مهارت در رشته انتخابی خود را از مطالعه.
 • دارای ارتباط موثر و مهارت های تحلیلی.
 • به دست آوردن میل و مهارت های لازم برای شرکت در یادگیری مادام العمر.
 • نشان دادن مسئولیت مدنی.

ارزش های اصلی (مصوب 2012)

ارزشهای اصلی گودوین کالج باورهای عمیق آن است که نشان دهنده اولویت کالج و نیروهای محرک اساسی هستند. اشتیاق ما را برای آنچه که ما انجام تعریف آنها و چگونه ما را انتخاب کنید به طنین و درخواست تجدید نظر به دانش آموزان، کارکنان و جامعه بزرگتر گودوین.

ما که هستیم

ما اعتقاد داریم که همه باید دسترسی به آموزش با کیفیت است. ما بر این باوریم که شما باید فرصتی برای موفقیت، بدون توجه به جایی که شما بوده ام و یا که در آن شما برنامه ریزی برای رفتن داشته باشد. شاید شما موفقیت در کالج دیگری پیدا کنید، و یا شما فقط فکر نمی کنم شما در زمان، پول، و یا حمایت برای دیدن کالج طریق بود. گودوین است که در اینجا به آن را در اطراف شما. شروع آینده خود را امروز در گودوین.

مکان ها

 • East Hartford

  One Riverside Drive East Hartford, 06118, East Hartford

سوالات