Keystone logo
Graceland University

Graceland University

Graceland University

مقدمه

Graceland University جامعه ای است که به آموزش عالی استثنایی اختصاص دارد

ما در هنرهای لیبرال مبتنی هستیم و به تأمین نیازهای مترقی دانشگاهی دانش آموز قرن بیست و یکم اختصاص یافته ایم.

Graceland University که در سال 1895 تأسیس شد و توسط جامعه مسیح حمایت شد، چیزی بیش از یک مدرسه است. این جامعه ای از افراد پرشور، دلسوز و فداکار است که روابط خود را با دانش آموزان در اولویت قرار می دهند. شبکه فعال فارغ التحصیلان گریسلند بسیار فراتر از زمان حضور یک دانشجو در دانشگاه است.

مکان ها

پردیس Lamoni: پردیس اصلی و مسکونی در Lamoni، آیووا حدود یک ساعت در جنوب Des Moines واقع شده است. این یک پردیس زیبا و دلپذیر است که 170 هکتار در تپه های غلتشی جنوب آیووا وسعت دارد. مجموعه ورزشی ما دارای یک زمین فوتبال با چمن مصنوعی، یک پیست فضای باز با کیفیت المپیک، و یک مجموعه فوتبال با بهترین کنفرانس است. مرکز هنرهای تجسمی هلن مورد غبطه سایر مدارس است و سالن علم و فناوری Resch امکانات عالی و تجهیزات استاندارد صنعتی را ارائه می دهد. مرکز هنرهای نمایشی منطقه ای ما، مرکز شاو دارای یک سالن نمایش با 500 صندلی، یک سالن رسیتال با 100 صندلی، یک تئاتر جعبه سیاه کاملاً قابل تنظیم، یک لابی و آتریوم جدید زیبا، و یک آمفی تئاتر در فضای باز خیره کننده است. چهل و هشت آپارتمان دانشجویی در پاییز 2011 در لبه پردیس افتتاح شد و اتحادیه دانشجویی نیوکام که به تازگی بازسازی شده و توسعه یافته است، دارای اتاق بازی اختصاصی، آزمایشگاه کامپیوتر، و فضای بزرگ برای جلسات دانشجویی است.

پردیس استقلال: پردیس استقلال ما در ایندیپندنس، میسوری واقع شده است و مدرسه پرستاری گریسلند و حوزه علمیه جامعه مسیح را در خود جای داده است. برنامه های آنلاین گریسلند بر روی آی سی کار می کنند که در سال 1969 افتتاح شد. این مرکز دانشجویی با مساحت 55000 فوت مربع مجهز به ابزارها و منابع آموزشی پیشرفته از جمله شبکه بی سیم جامع، آزمایشگاه مهارت های پرستاری مجهز به دوربین برای ضبط است. و نمایش های پخش، و یک کتابخانه پرستاری برنده جایزه. IC همچنین آموزش معلمان و برنامه های تجاری را ارائه می دهد.

برنامه های آنلاین: گریسلند با چندین دهه تجربه در ارائه آموزش استثنایی در آسایش خانه دانش آموزان پیشگام در آموزش از راه دور بوده است. در سال 2000، گریسلند به روش تحویل صرفاً آنلاین برای چندین برنامه رفت: کارشناسی ارشد علوم پرستاری، RN به BSN، RN به MSN 'bridge'، لیسانس هنر در مدیریت مراقبت های بهداشتی، و دکترای پرستاری .

Professor lecturing at the front of a class

چشم انداز ، ماموریت ، ارزش ها

Graceland University دانشجویان را برای تحصیل پیشرفته، مشاغل سازنده و زندگی غنی آموزش می دهد. بدنه دانشجویی آن یک گروه هدفمند و در عین حال متنوع است که شامل افراد با سنین، پیشینه‌ها و ریشه‌های ملی مختلف است که تعهد مشترکی به یادگیری دارند. برنامه درسی آن، که ریشه محکمی در سنت هنرهای لیبرال دارد و با تجارب عملی حرفه‌محور تقویت شده است، سبک‌های مختلف یادگیری را تأیید می‌کند و دانش‌آموزان را برای تبدیل شدن به متخصصان شایسته آماده می‌کند. هیئت علمی بسیار ماهر آن در تدریس و مشارکت در فعالیت های علمی، خلاقانه و حرفه ای سرآمد هستند. آنها همراه با مدیریت و کارکنان، عمیقاً به دانش آموزان اهمیت می دهند.

Graceland یک محیط آموزشی برای دانشجویان مسکونی و همچنین غیرمسکونی ارائه می دهد که رشد شخصی را پرورش می دهد. برنامه آکادمیک چالش برانگیز آن بر لذت یادگیری مادام العمر، سختگیری انضباط فکری و رابطه هر دو با یک زندگی حرفه ای و شخصی رضایت بخش تاکید دارد. اندازه آن باعث ایجاد نگرانی واقعی برای فرد می شود و در عین حال احساس تعلق و همبستگی را فراهم می کند. برای دانش‌آموزان اقامتی، برنامه غنی همراه درسی آن از گروه‌های علاقه‌مند، ورزش‌های دو و میدانی، دولت دانشجویی، زندگی مسکونی و فعالیت‌های اوقات فراغت فرصتی را برای توسعه مهارت‌های بین فردی، روابط، خلاقیت و رهبری فراهم می‌کند.

بر اساس ارزش های مسیحی کرامت انسانی ، احترام متقابل و مسئولیت اجتماعی ، Graceland از افراد از همه ایمان استقبال می کند. این فعالانه از مشاوره فرقه حمایت مالی خود ، جامعه مسیح حمایت می کند ، "به دنبال یادگیری حتی با مطالعه ، و همچنین با ایمان" باشد و در واقع بیان ملموس تعهد کلیسا به دنبال آزاد و آزاد دانش را از طریق آموزش عالی ارائه می دهد.

Graceland با اقدام عملی و بینایی ، فرصت ، عدالت و صلح جهانی را ترویج می کند.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

چشم انداز

Graceland University به یک رهبر آموزشی شناخته شده تبدیل خواهد شد که افراد الهام بخش و توانمند برای خدمات و رهبری تحول آفرین است.

مأموریت

Graceland جوامع یادگیری را ایجاد می کند که در آن دانش آموزان پتانسیل خود را برای زندگی معنادار و مثمر تولید می کنند.

ارزش های

Graceland ارزش یادگیری ، تمامیت و اجتماع را دارد. Graceland توسعه این ارزش ها را برای غنی سازی زندگی و بهسازی جهان ترغیب می کند.

یادگیری

ما به روند مادام العمر جستجوی آزاد و آزادانه حقیقت ایمان داریم.

تمامیت

ما بر این باوریم که توسعه ابعاد فکری، جسمی، اجتماعی و معنوی همه افراد برای زندگی سالم و پربار ضروری است.

جامعه

ما از تنوع استقبال و استقبال می کنیم و به عنوان نهادی که تحت حمایت جامعه مسیح است ، به ارزش ذاتی همه افراد ابراز شده از طریق روابط ایجاد شده بر اساس عشق و پذیرش بی قید و شرط اعتقاد داریم.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  12%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  13 به 1

ویژگی های پردیس

 • اندازه پردیس:

  170

 • معماری برجسته:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • تعداد ساختمانها:

  24

 • محل اقامت:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

پذیرش ها

Graceland University یک مدرسه خصوصی و لیبرال هنر در قلب آمریکا است. وسط همه جاست. موقعیت گریسلند در هر دو زمینه دانشگاهی و جغرافیا فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در محیط دانشگاه و در عین حال لذت بردن از بهترین هارتلند آمریکا فراهم می کند.

درخواست برای یک دانشگاه خارج از کشور می تواند دلهره آور باشد. نقل مکان به کشوری دیگر، چه برای یک ترم یا چهار سال، آسان نیست. در گریسلند، ما یک مشاور پذیرش بین‌المللی اختصاصی و کارکنان پشتیبانی مجرب داریم که در هر مرحله از فرآیند به شما کمک می‌کنند. سوالات شما ممکن است از طریق ایمیل، متن، تلفن، زوم، فیس بوک یا سایر رسانه های اجتماعی در دسترس شما پاسخ داده شود. بخش پذیرش گریسلند می‌خواهد مطمئن شود که اطلاعات خود را دریافت می‌کنید و به سؤالاتتان به سرعت پاسخ داده می‌شود.

بورسیه و بودجه

به منظور ساده‌سازی فرآیند کمک مالی، گریسلند یک بورس تحصیلی اولیه سازمانی اعطا می‌کند که نیاز مالی، موفقیت‌های تحصیلی، موفقیت‌های ورزشی، و مشارکت شما در فعالیت‌های فوق برنامه مانند هنر، موسیقی، تئاتر، ارتباطات، تغییرات اجتماعی و پایداری بورس تحصیلی Graceland شما متناسب با نقاط قوت و علایق شما خواهد بود.

مکان ها

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   برنامه ها

   سوالات