Keystone logo
Graceland University لیسانس هنر در امور مالی
Graceland University

لیسانس هنر در امور مالی

Lamoni, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Aug 2024

USD ۱۹٬۹۵۰ *

مخلوط شده, در محوطه دانشگاه

* شهریه 2024-25

مقدمه

به عنوان یک متخصص امور مالی، نقش مهمی در هدایت و تأثیرگذاری بر تصمیمات تجاری ایفا خواهید کرد. تخصص شما در تجزیه و تحلیل مالی، ارزیابی ریسک و برنامه ریزی استراتژیک برای کمک به شکل گیری تصمیمات مهمی است که به موفقیت سازمان ها کمک می کند. از طرف دیگر، با داشتن مدرک بازرگانی در امور مالی، می توانید شغلی را به عنوان یک برنامه ریز مالی دنبال کنید. درک شما از بازارهای مالی و سرمایه گذاری به شما این امکان را می دهد که به مشتریان کمک کنید تا تصمیمات مالی خود را اتخاذ کنند و به اهداف مالی خود دست یابند.

گرایش مالی گریسلند بر پایه دوره های مالی، اقتصاد، ریاضیات و حسابداری است که مهارت های کمی، انتقادی و تحلیلی قوی را در اختیار شما قرار می دهد. بر اساس این دانش بنیادی، شما به محتوای مالی متمرکز بر شغل و زمینه خاص مجهز خواهید شد که دارای یادگیری تجربی و مبتنی بر شبیه سازی مبتنی بر یک کد اخلاقی حرفه ای است.

چرا یک مدرک در رشته مالی در گریسلند انتخاب کنید؟

گرایش مالی گریسلند برای تکمیل سایر رشته‌های مرتبط با کسب‌وکار طراحی شده است، و امکان رشته‌های دو یا حتی سه‌گانه بدون درز را فراهم می‌کند که درجه بیشتری از تخصص و آمادگی برای محبوب‌ترین مشاغل در دنیای تجارت مدرن را ارائه می‌دهند. برنامه درسی برنامه اصلی امور مالی بر اساس اصل اساسی آماده سازی دانش آموزان برای آگاهی اجتماعی و آماده برای راه اندازی مشاغلی است که جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کند.

ما با شرکت در باشگاه سرمایه گذاری دانشگاه گریسلند فرصت هایی را برای شما فراهم می کنیم تا مهارت های خود را تقویت کنید. محیط مشارکتی در Graceland به دانشجویان روابط کاری نزدیک با همتایان و اساتید خود را ارائه می دهد، که توسط یک پایگاه فارغ التحصیل بسیار فعال که دسترسی و توانایی ایجاد یک شبکه حرفه ای قوی را ارائه می دهد، تقویت شده است.

پذیرش ها

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات