Keystone logo
Gugusan University Malaysia

Gugusan University Malaysia

Gugusan University Malaysia

مقدمه

کالج برتر دانشگاه مالزی متخصص در تجارت ، هنر آشپزی ، ارتباطات و هنرهای رسانه ای ، مهمان نوازی ، گردشگری و صنایع خدمات بر یادگیری تجربی تأکید دارد.

ثبت نام در کالج دانشگاه BERJAYA به هر یک از دانشجویان ما این فرصت منحصر به فرد را می دهد تا خود را برای شغل آینده خود آماده سازند ، به روشی غیر از دیگران. با توجه به میراث تثبیت شده در تجارت و کارآفرینی ، از نزدیک می فهمیم که چه چیزی برای دانش آموزان ما به عنوان یک جوان حرفه ای می تواند ممتاز باشد ، که به شدت قابلیت اشتغال آنها را در بازار جهانی حتی قبل از فارغ التحصیلی افزایش می دهد.

از طریق شبکه های صنعتی جهانی و محلی قدرتمندی که از طریق دانشکده های مختلف ما ارائه می شود ، دانشجویان BERJAYA UC به طور منحصر به فرد در معرض دنیای پویایی قرار می گیرند که در پردیس شهر ما آماده می شوند.

ما در BERJAYA UC افتخار می کنیم که به طور مداوم از طریق روش های تدریس بین رشته ای و غوطه وری ، و همچنین تمرکز متمایز بر مهارت زبان و تمایل شخصی ، بزرگسالان جوان کاملاً حرفه ای و با کفایت تولید می کنیم.

چشم انداز ما تبدیل شدن به مشهورترین دانشگاه در آسیا و اقیانوسیه است. ما این کار را به واسطه شایستگی فارغ التحصیلان کالیبر بالا ، BERJAYAN هایی که به دلیل قدرت فکری و همچنین دانش فنی عملی ، مورد توجه کارفرمایان در سراسر جهان هستند ، انجام خواهیم داد. ما می دانیم که اگر اینجا را با ما شروع کنید ، به شما الهام بخش زندگی ها و وسعت دید خود خواهید بود. ما از شما استقبال می کنیم

مکان ها

  • Kuala Lumpur

    Level 11 West, Berjaya Times Square, No.1 Jalan Imbi,, , Kuala Lumpur

    سوالات