Keystone logo
Gustavus Adolphus College لیسانس - مطالعات محیط زیست
Gustavus Adolphus College

لیسانس - مطالعات محیط زیست

Saint Peter, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

در مطالعات زیست محیطی ، ما معتقدیم که می توان با جمع آوری دانش و بینش از بسیاری از رشته ها و زمینه های مطالعه ، جهانی عادلانه و پایدار ایجاد کرد. ما تلاش می کنیم از تاریخ ، علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، الهیات ، هنرها و متفکران بزرگ جهان درس بگیریم تا راه حل هایی برای چالش های عظیم زیست محیطی زمان خود بیابیم.

یک دانشجوی مطالعات محیطی از طیف وسیعی از اساتید در سراسر کالج دوره می گیرد. علاوه بر این ، دانشجویان ما اغلب در فعالیت هایی مانند کارآموزی پایداری ، دستیاری در زمینه تحقیقات علمی و تجربیات حمایتی شرکت می کنند. علاوه بر این ، گوستاووس مجموعه ای شگفت انگیز از برنامه های مطالعات مرتبط با پایداری در خارج از کشور-در هند ، سوئد و مالزی-ارائه می دهد و دانش آموزان را ترغیب می کند که در صورت تمایل به جستجوی تجربیات خود در خارج از کشور بپردازند.

ما در سیاره ای زندگی می کنیم که موجودات زنده با هوا ، آب ، خاک و سنگ ها در روابط پیچیده و دائماً در حال تغییر وجود دارد. انسانها به قدرتمندترین نیروی روی کره زمین تبدیل شده اند و محیط را به دو صورت کوچک و بزرگ تغییر داده اند. در مطالعات زیست محیطی ، ما با هم همکاری می کنیم تا دانش آموزان را برای مشاغلی آماده کنیم که بتوانند به بشریت کمک کنند در این مکانی که ما آن را خانه می نامیم بهتر زندگی کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه