Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

مقدمه

HAMK خوش آمدید

ما تیمی متشکل از 9000 نفر هستیم که آینده اقتصاد زیستی، سلامت، آموزش، تجارت، طراحی و فناوری را شکل می‌دهیم. حضور ما در هفت پردیس آنلاین و بین المللی است. ما ابزارها و محیط‌های استثنایی را در اختیار دانش‌آموزان، کارکنان و شرکای خود قرار می‌دهیم تا برای انجام اقدامات مفید با هم همکاری کنند.

HAMK در جنوب فنلاند واقع شده است. تاریخ طولانی ما که به سال 1840 باز می گردد، ما را قادر ساخته است که به یک دانشگاه رقابتی و مدرن با کیفیت آموزشی شناخته شده بین المللی تبدیل شویم.

یک دانشگاه بین المللی

ما پذیرای دانش آموزان از سراسر جهان هستیم. ما بیش از 850 دانشجوی بین المللی از بیش از 70 کشور داریم تا محیط بین المللی HAMK را غنی کنیم. ما یک محیط جهانی ارائه می دهیم که در آن دانش آموزان با دیدگاه های فرهنگی مختلف روبرو می شوند و تماس های بین المللی را به دست می آورند که توسط کارفرمایان در سراسر جهان ارزشمند است.

مطالعات با HAMK

ما بسیار هیجان زده هستیم که 14 برنامه تحصیلی را در زمینه های مهندسی، تجارت، فناوری اطلاعات، طراحی، کشاورزی و جنگلداری به شما ارائه می دهیم. با طیف گسترده ای از تخصص های موجود، شما این قدرت را دارید که آینده خود را شکل دهید و از نقاط قوت و آرزوهای منحصر به فرد خود نهایت استفاده را ببرید.

در HAMK ، ما به یک رویکرد پویا به آموزش اعتقاد داریم. مطالعات ما به طور یکپارچه تئوری، عمل، و ارتباطات دنیای واقعی را با هم ترکیب می‌کند و تضمین می‌کند که نه تنها دانش کسب می‌کنید، بلکه مهارت‌های عملی و درک عمیقی از زندگی کاری صنعت خود را نیز توسعه می‌دهید. تا زمانی که فارغ التحصیل شوید، نه تنها به یک مدرک، بلکه به مهارت ها، بینش ها و ارتباطات ارزشمندی مجهز خواهید شد که شما را به سمت یک حرفه موفق سوق می دهد.

در طول تحصیل، شما این فرصت را خواهید داشت که پروژه‌هایی را برای شرکت‌های واقعی تکمیل کنید، که به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های خود را دقیقاً مانند یک محیط حرفه‌ای عملی کنید. این مطالعات عملی و عملی، که دانشگاه‌های علمی کاربردی به آن مشهور هستند، هم برای شما و هم برای صنایعی که بخشی از آن خواهید بود، مفید است.

ما مفتخریم که 4 واحد تحقیقاتی داریم که از نزدیک با دانشجویان بین المللی ما در پروژه ها و تکالیف مختلف کار می کنند. این همکاری درها را به روی امکانات بی پایان باز می کند و تجربه یادگیری شما را غنی می کند.

بنابراین، برای شروع یک سفر هیجان انگیز در HAMK آماده شوید! ما متعهد هستیم که شما را در هر مرحله توانمند کنیم!

سیستم کیفیت HAMK

سیستم های کیفیت موسسات آموزش عالی فنلاند به طور سیستماتیک توسط مرکز ارزیابی آموزش فنلاند حسابرسی می شود. بر اساس ارزیابی تیم حسابرسی، HAMK اولین مؤسسه آموزش عالی در فنلاند بود که سطح "عالی" را برای آموزش حوزه ارزیابی دریافت کرد.

حتما ما را در اسنپ چت و همچنین اینستاگرام، فیس بوک و TikToK دنبال کنید

اینستاگرام: HAMK_UAS، #hamkstoriesinternational

فیس بوک: دانشگاه علوم کاربردی Häme

TikTok: hamk_uas

مکان ها

 • Hämeenlinna

  Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Riihimäki

   Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

   • Valkeakoski

    Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

    • Forssa

     Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

     • Mustiala

      Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

      • Evo

       Saarelantie 1, 16970, Evo

       سوالات