Keystone logo
Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

مقدمه

شما هرگز مکان دیگری مانند Hardin-Simmons University را پیدا نخواهید کرد. ما یک دانشگاه باپتیست در ابیلین ، تگزاس هستیم ، با 127 سال سابقه و سنت که در هیچ مدرسه دیگری مطابقت ندارد ، و این به HSU شخصیتی به بزرگی افق تگزاس غربی می بخشد.

ماموریت و چشم انداز ما

 • مأموریت: ماموریت Hardin-Simmons University این است که یک جامعه اختصاص داده شده برای ارائه تعالی در آموزش و پرورش با ایمان و ارزشهای مسیحی باشد.
 • چشم انداز: Hardin-Simmons University یک جامعه نوآورانه از دانشمندان خدمتگزار خواهد بود که ذهن ها را تقویت کرده و روح رهبران آینده مسیحی را پرورش می دهد.

بنابراین ، چه چیزی HSU را متفاوت می کند؟

راستش را بخواهید ، تا زمانی که به آن مراجعه نکنید ، نمی دانید چه چیزی هاردین سیمونز را از دانشگاه های دیگر متفاوت می کند. هنگامی که دانشجویان احتمالی از دانشگاه بازدید می کنند ، از کلمات "خانواده" و "خانه" برای توصیف HSU استفاده می کنند. ما فکر می کنیم که این چیزهای زیادی در مورد ما می گوید ، و ما دوست داریم که شما به بازدید شما بیایید.

اما در حال حاضر ، شما می خواهید بدانید که چرا حتی باید برای بازدید به آنجا بیایید. بنابراین ، بیایید از آغاز HSU شروع کنیم ... در واقع قبل از تشکیل آن.

میراث جیمز بی سیمونز

بنیانگذار همنام ما ، دکتر جیمز بی سیمونز ، وزیر باپتیست از شمال شرق قبل و بعد از جنگ داخلی بود. او قبل از جنگ آزادی برده ها را موعظه می کرد و همین امر باعث تهدید تار و پر شد ... و کلیسای وی در ایندیاناپولیس را به آتش کشید. پس از جنگ داخلی ، او به ایجاد هفت دانشکده برای بردگان آزاد شده کمک کرد زیرا می دانست تحصیل برای موفقیت آنها به عنوان شهروندان رایگان ضروری است.

سرانجام ، او به گروهی از بازرگانان ، دامداران و کشیشان در شهر مرزی ابیلین ، تگزاس کمک کرد تا یک دانشگاه جدید باپتیست را برای خدمت به منطقه وسیعی از کشور که هنوز تحصیلات عالی در آن وجود نداشت ، راه اندازی کنند. میراث دکتر جیمز بی سیمونز هنوز به شدت در Hardin-Simmons University احساس می شود و تجسم یافته است.

سیمونز یک مرزبان بود که هرگز در مرز زندگی نمی کرد. او از طریق افکار ، دعاها و رویاهای خود به دیگران کمک کرد تا مرزها را از بین ببرند و موانع را بشکنند. سیمونز دو سوال از خود پرسید: "بزرگترین فکری که تا به حال ذهن شما را مشغول کرده است چیست؟" و "وظیفه شما در قبال انجام آن چیست؟"

روح پیشگامانه او و این دو س hugeال بزرگ مأموریتی را در HSU ایجاد کرد ، "به طوری که مسیحیت به سراسر جهان برسد ، همه موانع باید برداشته شود."

خانواده HSU

دانش آموزان ما رویاهای بزرگی دارند و HSU برای القای دانش و ایجاد اعتماد به نفس در شناسایی و تحقق آن رویاها وجود دارد. ما این کار را با پذیرفتن هر دانش آموز به عنوان یکی از اعضای خانواده انجام می دهیم. شما در HSU اهمیت خواهید داشت و وقتی به دنیا می روید برای ما اهمیت خواهید داشت.

دانش آموزان ما به شما خواهند گفت که آنها برای عضویت در آن خانواده به اینجا آمده اند. فارغ التحصیلان ما از سراسر جهان به شما خواهند گفت که آنها هنوز بخشی از خانواده HSU هستند.

دانش آموزان احتمالی که از HSU دیدن می کنند دائماً به ما می گویند: "من فقط می دانستم که HSU جایی است که قرار بود در آنجا باشم." پردیس ما استقبال می کند و ترسناک نیست. همه چیز به راحتی پیدا می شود و همه کلاس ها در پیاده روی سریع ساختمانهای مسکونی هستند.

سنت های HSU

دانشگاه های بزرگ تگزاس به دلیل سنت های خود مشهور هستند ، اما مدارس بزرگ به دلیل فضای خانوادگی خود مشهور نیستند. با این حال ، در هاردین سیمونز ، می توانید سنت هایی مانند Beanie Capping ، Ring Dunk ، Six White Horses و Cowboy Band را بیابید-این در حالی است که شانس خود را برای ماهی بزرگ در یک حوضچه کوچک حفظ می کنید.

برتری علمی

همچنین نسبت 1 استاد به ازای هر 12 دانشجو داریم. این تضمین می کند که شما مورد توجه شخصی استادان خود قرار خواهید گرفت و هر کلاس توسط یک استاد تدریس می شود. هیچ جمعیتی برای گم شدن شما در HSU وجود ندارد. در حقیقت ، احتمالاً هر چند وقت یکبار برای شام در خانه استاد دعوت می شوید. شما را مجبور می کند تا بهترین کار را انجام دهید ، اما همیشه برای رسیدن به آن کمک خواهید داشت.

آیا هنوز می توانید تفاوت را احساس کنید؟

خانواده ها یکدیگر را دوست دارند ، محافظت می کنند ، حمایت می کنند و آنها را به چالش می کشند. ما شما را به چالش می کشیم که به هاردین سیمونز بیایید ، بخشی از خانواده ما شوید ، خوش بگذرانید ، چیزهای زیادی یاد بگیرید ، رویاهای خود را بیابید ، موانع را بشکنید ، مسیرهای جدیدی را روشن کنید-و جهان را برای مسیح تغییر دهید.

آمار

دانشگاهیان HSU

از طریق پنج مدرسه و کالج اصلی ما، HSU بیش از 50 رشته کارشناسی ارشد و خردسال، و 14 مدرک تحصیلات تکمیلی، از تجارت تا فیزیوتراپی را ارائه می دهد.

دانشکده HSU

ما به اندازه کلاس صمیمی خود افتخار می کنیم. نسبت دانشجو به استاد 12:1 ما امکان توجه شخصی اساتید شما را فراهم می کند. بیش از 90 درصد از اعضای هیئت علمی ما دارای بالاترین مدرک در رشته های تحصیلی خود هستند.

دو و میدانی HSU

روح کابوی و دختر گاوچران در محوطه دانشگاه رشد می کند. HSU در ورزش های NCAA Division III شرکت می کند. ما 18 رشته ورزشی از جمله بسکتبال، گلف، تنیس، کراس کانتری، پیست، فوتبال، فوتبال، بیسبال، سافت بال و والیبال را ارائه می دهیم.

تعهد ما به مقرون به صرفه بودن

بیش از 98 درصد از دانشجویان HSU به نوعی کمک مالی دریافت می کنند. ما بیش از 47 میلیون دلار کمک به دانش آموزان خود، از جمله برنامه های فدرال، ایالتی و سازمانی اهدا می کنیم.

HSU متعهد به مقرون به صرفه بودن است، و تیم کمک مالی ما با شما و خانواده شما کار خواهد کرد تا همه گزینه های شما را برای تامین مالی تحصیل شما بررسی کند.

منابع و فناوری HSU

کتابخانه پردیس ما بیش از 440000 مورد را در فهرست آنلاین خود دارد. و، ما بخشی از کنسرسیوم کتابخانه Abilene هستیم که بیش از دو میلیون مورد را ارائه می دهد.

تقریباً هر گوشه پردیس ما قابل دسترسی به Wi-Fi است، و رایانه‌هایی را در سراسر محوطه دانشگاه در بیش از ده‌ها آزمایشگاه و مناطق مشترک خواهید یافت.

  ویژگی های پردیس

  از گنبد متمایز بالای ساختمان اسکیلز گرفته تا شیشه‌های رنگی خیره‌کننده در نمازخانه لاگزدون، ما می‌دانیم که محوطه دانشگاه ما زیبا، راحت و دلپذیر خواهد بود. خانه 200 هکتاری ما از 33 ساختمان اصلی، از جمله کلاس‌های درس، سالن‌های اقامت و آپارتمان‌ها، و همچنین زمین‌های ورزشی و فضای سبز وسیع تشکیل شده است.

  زندگی در پردیس

  HSU مملو از فرصت هایی برای توسعه فکری، اجتماعی، فرهنگی و معنوی است. به یک یا چند سازمان بیش از 40 پردیس ما بپیوندید، از جمله تیم های درون مدرسه ای در 20 رشته ورزشی، 8 ورزش باشگاهی، گروه های خدماتی، باشگاه های دانشگاهی و انجمن های افتخار. به علاوه، از معاشرت با دوستان و همکلاسی های خود در کلیسا لذت ببرید.

  در یکی از شش اقامتگاه ما زندگی کنید، یا دانشجویانی که 4 ترم تحصیلی را گذرانده اند و/یا 21 سال سن دارند می توانند در یکی از دو مجتمع آپارتمانی در محوطه دانشگاه اقامت کنند.

   پذیرش ها

   به خانواده HSU بپیوندید! در HSU شما از هیئت علمی تحسین شده ملی ما یاد خواهید گرفت، با دانشجویانی از سراسر جهان ارتباط برقرار خواهید کرد و توسط افرادی که واقعاً به رشد معنوی، فکری و شخصی شما اهمیت می دهند، راهنمایی خواهید شد. چه دانشجوی سال اولی باشید، چه دانشجوی انتقالی یا در حال بازگشت برای پایان تحصیلات خود، ما دوست داریم HSU را خانه خود کنید.

   شرایط پذیرش: نوبت اول

   پذیرش عمومی بر اساس نمرات آزمون، رتبه کلاس، معدل و فعالیت های فوق برنامه ارائه می شود.

   پذیرش عمومی خودکار به هر دانشجویی با یکی از شرایط زیر ارائه می شود:

   • امتیاز ACT ترکیبی 20 یا
   • امتیاز SAT ترکیبی 1030 یا
   • نمره CLT 66 یا
   • رتبه یک کلاس دبیرستان در بین 25٪ برتر
   • متقاضیان اختیاری آزمون به طور خودکار با معدل HS 3.5 پذیرفته می شوند

   در حالی که ما به شما توصیه می‌کنیم در آزمون ورودی کالج شرکت کنید یا نمرات خود را ارسال کنید، HSU درخواست‌های بدون نمره آزمون را بدون جریمه برای دانش‌آموز می‌پذیرد. HSU به روند بررسی درخواست کل نگر ادامه خواهد داد و تمام موارد درخواست ارسال شده را هنگام تصمیم گیری برای پذیرش در نظر می گیرد.

   آخرین مهلت درخواست: برنامه ها تا اوت 2022 برای شروع پاییز 2022 پذیرفته می شوند.

   دانش آموزان بین المللی

   آمادگی برای تحصیل در یک کشور خارجی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و سفر به سمت ثبت نام یک تجربه رضایت بخش است. مراحل پذیرش بین المللی زیر در مقطع کارشناسی برای کمک به شما در انتقال آرام به HSU طراحی شده است.

   مرحله 1: برنامه

   همین امروز درخواست پذیرش بین المللی خود را در HSU آغاز کنید! هیچ مبلغی جهت ثبت نام لازم نیست! یک نمایه در وب سایت ما ایجاد کنید و درخواست آنلاین را ارسال کنید.

   مرحله 2: پذیرش

   • فرآیند پذیرش بین المللی در HSU ساده است. ما به موارد زیر نیاز داریم تا شما را برای پذیرش در HSU به عنوان یک دانشجوی بین المللی در مقطع کارشناسی در نظر بگیریم:
   • ریز نمرات تمام کارهای متوسطه (دبیرستان) را ارسال کنید. ریز نمرات باید اسناد اصلی یا فتوکپی واضح توسط یک مدرسه یا مقام دولتی باشد.
   • یک نمره آزمون رسمی SAT، ACT یا CLT ارسال کنید. حداقل نمره آزمون مورد نیاز برای پذیرش بین المللی در HSU عبارتند از:
    • SAT 1030*
    • ACT 20*
    • CLT 66*

   *اگر در حال انتقال از دانشگاهی در داخل یا خارج از ایالات متحده هستید، نیازی به ارائه نمره SAT، ACT یا CLT ندارید. با این حال، ما به نمره مهارت زبان نیاز داریم.

   • نمره آزمون تافل، آیلتس یا مهارت انگلیسی Duolingo را ارسال کنید. حداقل الزامات مهارت انگلیسی برای پذیرش بین المللی در HSU عبارتند از:
    • تافل: 79
    • آیلتس: 6.5
    • Duolingo: 95
    • بیانیه ای از هدف. مقاله ای یک تا دو صفحه ای در مورد اینکه چرا می خواهید در ایالات متحده و در Hardin-Simmons University . لطفا نام کامل خود را در مقاله بیانیه هدف خود ذکر کنید.

   مرحله 3: مهاجرت

   برای تحصیل در ایالات متحده، دانشجویان بین المللی باید چند مورد از شرایط مهاجرت را با HSU تکمیل کنند:

   • کپی پاسپورت؛
   • ارائه یک بیانیه پشتوانه مالی؛
   • برای حمل و نقل I-20 ثبت نام کنید.
   • پرداخت هزینه SEVIS؛
   • برنامه ریزی برای مصاحبه ویزا؛
   • پرداخت واریز ثبت نام

   مرحله 4: نهایی سازی و ثبت نام

   بعد از اینکه در دانشگاه پذیرفته شدید و شرایط مهاجرت خود را تکمیل کردید، چند مورد اضافی برای ثبت نام در کلاس ها و سپس آماده شدن برای ورود به HSU وجود دارد:

   • تکمیل شرایط قرارداد؛
   • پذیرش بورس تحصیلی در مرکز HSU؛
   • ثبت نام در کلاس ها

   مرحله 5: اطلاعات مسکن و ورود

   HSU با ارائه خدمات حمل و نقل از فرودگاه منطقه ای Abilene به ورود شما به پردیس ما کمک می کند و همچنین مطمئن می شود که خانه شما هنگام ورود آماده است. برای آماده شدن برای ورود، موارد زیر باید تکمیل شود:

   • تکمیل درخواست مسکن در HSU Central.
   • تکمیل فرم سلامت دانشجویی در MedProctor.
   • فرم ورود را تکمیل کرده و چک لیست قبل از عزیمت را مرور کنید.

   مرحله 6: پرداخت

   دانشجویان بین المللی موظفند اولین پرداخت خود را قبل از ورود به پردیس HSU به حساب دانشجویی خود انجام دهند. لطفاً مطمئن شوید که اولین پرداخت شما از طریق HSU Central در سررسیدهای پرداخت زیر انجام می شود:

   مهلت پرداخت:

   • پاییز: 1 آگوست
   • بهار: 5 ژانویه

   الزامات ویزا

   برای تحصیل در ایالات متحده، دانشجویان بین المللی باید چند مورد از شرایط مهاجرت را با HSU تکمیل کنند:

   1. کپی پاسپورت یک کپی از پاسپورت خود را ارسال کنید.
   2. بیانیه حمایت مالی ارائه دهید. قبل از اینکه فرم I-20 صادر شود، دانش آموزان باید فرم امضا شده بیانیه پشتوانه مالی را تکمیل کنند و مدارک حمایتی را نیز شامل شود. یعنی صورتحساب های بانکی، حساب های پس انداز و غیره. شما همچنین این مدارک را هنگام درخواست ویزای خود به کنسولگری ایالات متحده ارسال خواهید کرد.
   3. برای حمل و نقل I-20 ثبت نام کنید. برای ثبت نام در HSU برای ارسال سند I-20، باید از وب سایت شریک SASS-SmartShip بازدید کنید . پس از ثبت نام، Hardin-Simmons University از منوی کشویی انتخاب کنید تا محموله I-20 خود را ایجاد کنید. HSU یک برچسب حمل و نقل دریافت می کند تا به سرعت I-20 شما را پست کند. هنگامی که سند شما ارسال شد، یک اعلان دریافت خواهید کرد تا بتوانید تحویل را نظارت کنید.
   4. هزینه SEVIS را بپردازید. برای پرداخت هزینه SEVIS خود به وب سایت رسمی DHS زیر در اینجا مراجعه کنید . برای دستورالعمل‌های مربوط به پرداخت هزینه SEVIS، این آموزش ویدیویی را مشاهده کنید.
   5. برای مصاحبه ویزا برنامه ریزی کنید. برای برنامه ریزی مصاحبه ویزای خود باید به وب سایت وزارت خارجه ایالات متحده زیر مراجعه کنید. قبل از مصاحبه ویزای خود، باید چک لیست مصاحبه ویزای F-1 را بررسی کنید و آن موارد را در تاریخ مصاحبه با خود ببرید. یک نسخه کاغذی از این فهرست را از اینجا دانلود کنید .
   6. پرداخت واریز ثبت نام سپرده ثبت نام خود (3000 دلار آمریکا) را پرداخت کنید و جایگاه خود را در HSU تضمین کنید. این واریز ثبت نام همچنین به عنوان اولین پرداخت شما به شهریه و شهریه مدرسه شما عمل می کند. برای اطلاع از نحوه پرداخت سپرده ثبت نام خود، می توانید این دستورالعمل ها را در اینجا مشاهده کنید.

   بورسیه و بودجه

   هزینه HSU

   هر سال، حدود 97٪ از دانشجویان HSU کمک های مالی از جمله بورسیه تحصیلی، وام، کمک هزینه و تحصیل کار دریافت می کنند. در واقع، دانشجوی متوسط ما هر سال تقریباً به اندازه فردی که به یک دانشگاه دولتی بزرگ تگزاس می رود، پرداخت می کند.

   بنابراین، وقتی به هزینه‌ها نگاه می‌کنید، نیازی به ضربه زدن به برچسب نیست. ما متعهد هستیم که شما را به اینجا بیاوریم تا یک آموزش عالی مسیحی دریافت کنید، و بخشی از آن کمک به مقرون به صرفه بودن آن است - در حال حاضر و در آینده.

   بعید است که Hardin-Simmons ارزان ترین گزینه دانشگاه شما باشد. آره گفتیم با این حال، (می دانستید که وجود خواهد داشت) ما معتقدیم که یکی از بهترین ارزش ها در تمام آموزش عالی هستیم. این بدان معناست که شما نسبت به یک کالج ارزان تر، تحصیلات با کیفیت بهتری را از HSU دریافت خواهید کرد، و کیفیتی مشابه یا بهتر از بسیاری از دانشگاه های خصوصی گران تر دریافت خواهید کرد.

   چگونه می توانیم ارزش خود را بسنجیم؟

   • نسبت دانشجو به استاد ما 12:1 برای توجه فردی.
   • 90٪ از اعضای هیئت علمی ما دارای بالاترین مدرک موجود در رشته های خود هستند.
   • دارای اعتبار کامل برای 10 سال (از سال 2018)؛
   • آن همه کمک مالی؛
   • خانواده و سنت های HSU که در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید.

   بورسیه های دانشجویی بین المللی

   Hardin-Simmons University بورسیه های تحصیلی عالی را برای دانشجویان بین المللی با موفقیت بالا ارائه می دهد که مایل به تحصیل در ایالات متحده در پردیس Abilene، تگزاس ما هستند. پس از دریافت پذیرش در دانشگاه، دانشجویان بین المللی واجد شرایط به طور خودکار برای این بورسیه ها ارزیابی می شوند. HSU سوابق تحصیلی دانش آموز، نمرات آزمون ورودی کالج، مشارکت در برنامه مشترک، وضعیت ثبت نام و رشته پیش بینی شده را هنگام اعطای بورسیه تحصیلی به یک دانشجوی بین المللی در نظر می گیرد.

   بورسیه های تحصیلی 2021-2022 برای دانشجویان بین المللی

   • بورسیه افتخاری: 21000 دلار آمریکا در سال (انتخاب بسیار رقابتی، جایزه پس از پذیرش در برنامه افتخارات)
   • بورس تحصیلی Trustees - 16000 دلار آمریکا در سال (امتیاز SAT: 1330 یا بالاتر)
   • بورسیه رئیس جمهور - 14000 دلار در سال (نمره SAT: 1230 یا بالاتر)
   • بورس تحصیلی Deans - 12000 دلار در سال (نمره SAT: 1130 یا بالاتر)
   • بورس تحصیلی دانشگاه - 10000 دلار در سال (نمره SAT: 1030 یا بالاتر)

   کمک هزینه تحصیلی اضافی برای دانشجویان بین المللی

   • بورسیه تطبیق کلیسا - تا 2000 دلار در سال
   • بورسیه میراث HSU - 1500 دلار در سال (به وابستگان کشیش یا مبلغان مسیحی تعلق می گیرد)
   • بورسیه های دپارتمان - مبلغ بسته به برنامه تحصیلی متفاوت است
   • کمک های مالی مبتنی بر نیاز - مقدار بسته به نیاز مالی متفاوت است
   • مشاغل مطالعاتی کاری پردیس - تا 4400 دلار در سال

   بورسیه های خارجی

   بورسیه های خارجی بورسیه هایی هستند که می توانند برای هر دانشگاهی استفاده شوند و از منبعی می آیند که به دانشگاه خاصی متصل نیست. بیشتر اوقات، می‌توانید برای این بورسیه‌ها به صورت آنلاین درخواست دهید، اما برخی هستند که هنوز درخواست کاغذی می‌خواهند. البته همه آنها صلاحیت و مهلت دارند.

   ممکن است از شما خواسته شود اطلاعات شخصی ارائه دهید یا در مورد نیاز مالی خود بنویسید، اما آژانس های بورسیه هرگز نباید شماره حساب بانکی یا کارت اعتباری شما را درخواست کنند. اگر یک آژانس بورسیه اطلاعات بانکی شخصی را درخواست کرد، برای آن بورسیه درخواست نکنید. همچنین، هنگام جستجوی بورسیه های خارجی، آدرس URL برای https:// را بررسی کنید که به شما می گوید یک سایت امن است. اگر سایت امن نیست، برای آن بورسیه درخواست نکنید.

   توصیفات دانشجویی

   مکان ها

   • Abilene

    2200 Hickory, Abilene, TX, 79698, Abilene

   برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات