Keystone logo
Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

مقدمه

به جهان رسانه خوش آمدید

کتاب چگونه چاپ می شود؟ چگونه اطلاعات بایگانی و مستند شده است؟ "ارتباط" چیست؟ دنیای مجازی چگونه ایجاد می شود؟ چه اتفاقی در پشت صحنه در استودیوهای تلویزیونی رخ می دهد؟ در طراحی بسته بندی مهم است و تبلیغات در واقع چگونه کار می کند؟ دانش آموزان در Hochschule der Medien نگران این و بسیاری از سوالات دیگر هستند.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

از سپتامبر 2001، Hochschule der Medien با همکاری دانش فنی دانشگاه سابق چاپ و رسانه، موسسه آموزشی با بیش از 100 سال سنت، و دانشگاه کتابداری و اطلاع رسانی که تاریخ آن به سال 1942 بازمی گردد، جمع آوری کرده است. با 16 برنامه کارشناسی و 6 برنامه کارشناسی ارشد، یک MBA نیمه وقت و یک برنامه دکترا، Hochschule der Medien طیف گسترده ای از تخصص رسانه را پوشش می دهد: از رسانه های چاپی تا رسانه های الکترونیکی، از رسانه های عمومی و رسانه ها تا تولید رسانه ها، از طراحی رسانه ای تا ساختن رسانه در دسترس است.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

در Hochschule der Medien ، دانش آموزان در تئاترهای مدرن سخنرانی و همچنین در کارگاه ها و استودیوها، در ماشین های چاپی یا پشت دوربین، یاد می گیرند. پروژه های عملی هیجان انگیز در آزمایشگاه های دانشگاه و یا در همکاری با شرکت های شریک می توانند دانش نظری و روش های کار علمی را تکمیل کنند. در ابتدا دانشگاه دو دانشگاه داشت. از سال 2014، این دانشگاه از یک محوطه مرکزی در اشتوتگارت Vaihingen با یک ساختمان دانشگاهی جدید تشکیل شده است که نماد "یک دنیای رسانه ای" است.

مکان ها

  • Stuttgart

    Hochschule der Medien Nobelstrasse 10 , 70569, Stuttgart

سوالات