We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University Of Design Schwäbisch Gmünd

University Of Design Schwäbisch Gmünd

University Of Design Schwäbisch Gmünd

مقدمه

HfG طراحی را به عنوان یک رشته نوآورانه با جنبه های علمی، اجتماعی و تکنولوژیکی. طراحی، نفوذ خود مسئول و دائم در تحولات فرهنگی، فنی، و اقتصادی است. دانشگاه آگاهانه اجتناب جنبه های هنری و یا صنایع دستی در آموزش خود را از مبانی طراحی. در مقابل، هر پنج دوره بر اصول علمی و دانش، و توجیه عقلانی تصمیم گیری های طراحی.

مبانی طراحی

بنیاد مطالعات میان رشته ای فشرده و از مشخصه از برنامه HfG. آنها تعیین میکنند که مدل برنامه خاص HfG و یک دلیل عمده برای کیفیت بالا از دوره های طراحی در Schwabisch Gmund. دوره های پایه و اساس ایجاد یک اساس استوار برای شایستگی خلاق در فعالیت های طراحی و ایجاد یک مجموعه قابل اعتماد از روش ها، تجربه ی زیبایی شناختی، و تکنیک های. مطالعات پایه و اساس سیستماتیک قوانین سطح و فضا، نور و رنگ، زمان و حرکت را بررسی کند.

مفهوم جامع آموزشی

مفهوم آموزشی جامع HfG است در ترکیب ساختاری مبتنی بر: برنامه آموزش با هدف برای تشویق کنجکاوی و تشنگی برای دانش، برای توسعه تفکر روشمند، برای انتقال محتوا حرفه ای تاسیس، و برای تقویت تواناییها و ظرفیتهای اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان.

جو در دانشگاه توسط یک فرهنگ باز و سازنده از بحث و گفتگو با معلمان با تجربه بین المللی است. عناصر سازمانی و فنی هماهنگ و یکپارچه به پشتیبانی از فرآیندهای یادگیری دانش آموزان.

در طول دوره های عمده دانش آموزان در پروژه کار می کنند و تاکیدات خود را انتخاب کرد. هدف تمام برنامه به بررسی مطالعات موردی فردی موثر، به منظور توسعه گسترده اصول راه حل پیدا کردن، و برای نشان دادن شخصیت خود را برای انجام وظایف مدل طراحی آینده است. انتقادی و روشمند تفکر، توجیه نظری و مهارت های عملی تبدیل جدایی ناپذیر ترکیب شده است.

مدارک تحصیلی کلیدی

برای طراحی به انتقال دانش و توسعه ارزش افزوده آن را باید مرزهای بین رشته ها و فرهنگ های عبور. توسعه صلاحیت های کلیدی مانند خود مدیریت، مهارت های کار گروهی، زبان و شایستگی بین فرهنگی یک بخش طبیعی از دوره دانشگاه از مطالعه نتیجه نیز.

موضوعات اصلی

موضوعات اصلی این دوره طراحی ارتباطات شامل سیستم های ارتباطی و نشریات، نمایشگاه ها، کمپین های اطلاعات، تجسم از محتوای علمی و فنی، جهت و جهت گیری، شرکت ها و هویت سازمانی، و مواد آموزش و یادگیری.

دوره طراحی تعامل با رابط نرم افزار، ماشین آلات و دستگاه کنترل، برنامه های کاربردی اینترنت، پایانه های اطلاعات، و برنامه های کاربردی برای آخرین فن آوری های رسانه می پردازد.

دوره طراحی محصول با طراحی های مصرف کننده محصولات فنی و سرمایه گذاری، ابزار، مبلمان، نمایشگاه مخفف، تجهیزات پزشکی مربوط می شود، و لوازم جانبی حمل و استفاده در بدن، و با برنامه ریزی از سیستم های حمل و نقل، لجستیک و تحرک.

تحقیقات طراحی

HfG ارزش نرم افزار گرا تحقیقات طراحی بسیار. همه فعالیت های تحقیقاتی در مرکز در یک موسسه برای تحقیقات کاربردی (IAF) متمرکز شده است. این در تحقیق و توسعه سوالات مربوط به سه حوزه عمده ای از تعامل، ارتباطات، و طراحی محصول متمرکز است. طرح های پژوهشی در حال حاضر، طراحی ارگونومیک تجهیزات پزشکی و سیستم ها و جنبه های تعامل بین انسان و محصولات طراحی و نصب سیستم.

چشم انداز خوبی

شهرت بسیار خوبی از HfG شوابیش گموند متوسط ​​شانس بالا فارغ التحصیلان آن در بازار کار توضیح می دهد. دانشگاه فراهم می کند فرصت امیدوار کننده برای عملکرد حرفه ای و باز می شود مسیر به طرح پژوهش. دو دوره کارشناسی ارشد ارائه هر دو دخالت افراد با طراحی بسیار پیچیده و همچنین دانش آموزان در مطالعات نظری از موضوعات طراحی شود.

سنت و چشم انداز

دانشگاه تساوی پویا و قدرت خود را از زمینه های پیشرفت های علمی، اجتماعی، و اقتصادی موضعی و از سنت طولانی مدت و مداوم آن است. این سنت توسط روش های تدریس از باوهاوس و به ویژه از هوخشوله خز Gestaltung اولم را تحت تاثیر قرار.

طراحی نوآورانه با هدف دستیابی به پایداری اقتصادی، زیست محیطی، اجتماعی و. HfG یک سازمان پویا به طور مستمر یادگیری اختصاص داده شده به طور مستمر بهبود کیفیت بالا آموزش برنامه های آن است. هدف آن اطمینان حاصل شود که دانش آموزان رسیدن به بالاترین سطح از صلاحیت حرفه ای و رفتن به در به نمایندگی از منافع از کاربران از خدمات طراحی ایفای نقش فعال. در آینده HfG در نظر دارد به دنبال این هدف را با ارائه دوره های آموزش و پرورش بیشتر حرفه ای است.

مکان ها

  • Schwäbisch Gmünd

    Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd University of Applied Sciences Rektor-Klaus-Straße 100

    سوالات