Keystone logo
Hunan University of Science and Technology

Hunan University of Science and Technology

Hunan University of Science and Technology

مقدمه

دانشگاه هونان علم و صنعت (HNUST)، شرکت ساخته شده توسط دولت در امور اجرایی علم، فناوری و صنعت دفاع ملی و دولت مردم از استان هونان، یک دانشگاه استانی جامع و کلید با multidisciplines و ویژگی های متمایز است. آن را به عنوان "کالج برجسته" از ارزیابی آموزش در مقطع کارشناسی توسط وزارت آموزش و پرورش افتخار؛ یک کالج در میان "عالی آموزش مهندس" توسط وزارت آموزش و پرورش. علاوه بر این، در میان اولین "50 دانشگاه برتر برای نوآوری و کارآفرینی" و یکی از "بالا 50 دانشگاه برای فارغ التحصیلان اشتغال" است.

دانشگاه پلی تکنیک است ،، Xiangtan و دانشگاه است ،، Xiangtan عادی: HNUST که از شمال هونان کالج ساخت و ساز در 1949 تاسیس تکامل می یابد، بر نوامبر، 2003 با ادغام دو دانشگاه جداگانه است. این است که توسط وزارت آموزش و پرورش و دولت مردم از استان هونان معتبر. واقع در است ،، Xiangtan، HNUST به مساحت 3107 هکتار (207.2 هکتار) با فضای طبقه بالغ بر 974300 متر مربع را پوشش می دهد. به عنوان مجموعه ای از 19 مدرسه، یک دانشکده تحصیلات تکمیلی، کالج مستقل، یک کالج برای آموزش بزرگسالان و کالج آموزش های بین المللی، HNUST ارائه می دهد 90 برنامه های مقطع کارشناسی در یازده ژانرهای از رشته های فلسفه، اقتصاد، حقوق، آموزش و پرورش، تاریخ، علوم، مهندسی ، کشاورزی، مدیریت، ادبیات و هنر، 188 برنامه های تحصیلات تکمیلی و 24 دوره دکترا. HNUST است یک دانشکده آموزش اطراف 1700 از بیش از 3500 کارمند، 355 نفر از آنها استاد تمام و 800 دارندگان دکترای هستند. در حال حاضر، HNUST ثبت نام در سراسر کشور بیش از 35000 دانش آموز تمام وقت برخوردار است، همراه با یک جامعه رو به رشد دانشجویان بین المللی.

زندگی دانشگاهی

HNUST متصل به اهمیت تبادل علمی بین المللی و همکاری. تاکنون، دانشگاه با بیش از 40 دانشگاه از جمله ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، ژاپن، و بیش از 10 دانشگاه در تایوان همکاری داشته است. دانشجویان بین المللی ثبت نام از 16 کشور متفاوت است. در طول سه سال گذشته، HNUST بالا پایان کارشناسان خارجی برای 6 تکه استخدام کرده است و نگهداری بیش از 10 معلمان خارجی به طور مداوم

مکان ها

  • Changsha

    Taoyuan Road, Xiangtan, Hunan Province, , Changsha

    سوالات