Keystone logo
Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

مقدمه

به دانشکده هنرهای دانشگاه باپتیست هنگ کنگ خوش آمدید

دانشکده هنر بخش مهمی از دانشگاه باپتیست هنگ کنگ است ، مؤسسه ای است که قاطعانه متعهد به "یک دانشگاه برتر پیشرو در هنرهای لیبرال در آسیا برای جهان است که در فرهنگ دلسوز ، خلاقانه و جهانی ، تعالی دانشگاهی را ارائه می دهد."

دانشکده هنر که در سال 1961 تأسیس شد، دارای پنج بخش، یک مرکز زبان، چهار مرکز تحقیقاتی و دو مؤسسه است:

- گروه زبان و ادبیات چینی
- گروه زبان و ادبیات انگلیسی
- گروه علوم انسانی و نویسندگی خلاق
- گروه دین و فلسفه
- گروه ترجمه، تفسیر و مطالعات بین فرهنگی
- مرکز زبان (خدمت به کل دانشگاه)

- مرکز اخلاق کاربردی
- مرکز مرکز میراث فرهنگی چین
- مرکز مطالعات سینوسی-مسیحی
- مرکز ترجمه
- ژائو Tsung-I فرهنگستان شناسی
- آقای Simon Simon و موسسه خانم Mary Suen Sino-Humanitas

دانشکده هنر با توجه به مأموریت دانشگاه ، متعهد است تا با هدف کمک به منافع مشترک ، تدریس و پژوهشهای مرتبط با اخلاق و آگاهی های جهانی را ارائه دهد. دانشکده هنر " بهزیستی ، ارزش و منافع عمومی " را به عنوان منطقه تحقیقاتی طاقچه خود معرفی کرده است. این تمرکز استراتژیک به صورت متفاوتی در شش گروه پژوهشی دانشکده متقابل (مطالعات عملکرد ، علوم انسانی بهداشت چینی و متقابل فرهنگی ؛ فرهنگ سازی عمومی ، خلاقیت ، خود و جامعه ؛ مطالعات اقلیت / مطالعات حاشیه نشین جمعیت و مطالعات آنتروپوسن) منعکس شده است. دانشکده هنر سهم قابل توجهی در خوشه تحقیق دانشگاه / خلاقیت رسانه / دانشگاه ایجاد می کند و کاملاً درگیر کارگاه جاه طلبانه دانشگاه Talent100 است.

امکانات
دانشکده هنر تلاش خود را در محیطی دنبال می کند که به وضوح نشان دهنده رسالت هنرهای لیبرال دانشگاه است. امکانات شامل:

  • آزمایشگاه تفسیر
    ارائه پشتیبانی از آموزش در حالت های متوالی و همزمان ترجمه
  • آزمایشگاه فنولوژی و واحه یادگیری زبان
    منابع مستقل یادگیری زبان

Brooke Cagle / Unsplash

127065_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

دانشکده هنر منطقه تحقیقاتی طاقچه

رفاه ، ارزش و منافع عمومی

حوزه پژوهشی دانشکده هنر دارای سه موضوع اصلی است ، بهزیستی ، ارزش و منافع عمومی. همکاران در دانشکده تحقیقاتی را در رابطه با این مباحث به طور جداگانه انجام می دهند ، اما همچنین در رابطه با یکدیگر در ارتباط هستند. حوزه تحقیقاتی طاقچه بطور متمرکز در رابطه با چگونگی (اقدامات متقابل) فرهنگی و خلاقانه ، نه تنها افراد ، بلکه کل جوامع ، ارزش زندگی را برای زندگی به ارمغان می آورد ، از این طریق نقش اساسی در ساخت جوامع خوب و تولید کالاهای عمومی دارد. HKBU یک دانشگاه پر رونق دانشگاه علوم هنر لیبرال که انتظار می رود تحقیقاتی را با توجه به جامعه ایجاد كند ، HKBU یک محیط حاصلخیز را برای تحقیقات تخیلی در مورد مزایایی که فرهنگ و شیوه های خلاقیت به جهانیان می آورد ارائه می دهد. از جمله موارد دیگر ، همکاران دانشکده هنر به سهم موسیقی در کیفیت زندگی در گذر زمان ، در نقش نوشتن خلاق در بستر تروما و درمان ، به ارزش نماز و اثرات علاقه مند هستند. شیوه های خلاقانه در مورد همبستگی و پیوند اجتماعی در متن جوامع متنوع و در میان جوامع حاشیه ای.

ساختار و نقش منطقه تحقیق دانشکده طاقچه

شش موضوع فرعی (مطالعات عملکرد ؛ علوم انسانی سلامت چینی و متقابل فرهنگ ؛ فرهنگ سازی عمومی ، خلاقیت ، خود و جامعه ؛ مطالعات اقلیت / مطالعات حاشیه نشین جمعیت و مطالعات آنتروپوسن) ساختار مربوط به منطقه تحقیق طاقچه ها را با هر زیر ارائه می دهند. -این ارتباط با یک گروه تحقیقاتی میان رشته ای است. برای تسهیل بین رشته ای ، هر گروه دارای لنگر و همگام سازی از بخش های مختلف است. کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشکده هنر به عضویت حداقل در یک گروه تحقیقاتی تشویق می شوند و بنابراین FNRA نقش مهمی در رشد استعدادهای تحقیقاتی ایفا می کند. فعالیت های گروه های تحقیق شامل توسعه پیشنهادهای اعطای کمک های تیم محور ، بحث در مورد پیشنهادهای اعطای کمک های فردی ، ارائه کار در حال انجام و کارگاه های آموزشی با محققان شبکه های محلی و بین المللی این گروه است. نقشه درگیری های خارجی (به عنوان مثال با مراکز تحقیقاتی و سازمان های جامعه) فعالیت های هر گروه تحقیق را نشان می دهد و هم تاثیر می گذارد و هم توسعه پروژه های تحقیقاتی محلی و بین المللی را در دامنه و مقیاس قابل ملاحظه ای قرار می دهد.

مکان ها

  • Hong Kong

    OEW 1100, Arts Faculty Dean's Office, Oen Hall Building (West), Ho Sin Hang Campus, Hong Kong Baptist University, , Hong Kong

سوالات