Keystone logo
Hong Kong Baptist University School of Communication

Hong Kong Baptist University School of Communication

Hong Kong Baptist University School of Communication

مقدمه

درباره دانشکده ارتباطات

دانشکده ارتباطات دانشگاه باپتیست هنگ کنگ در سال 1968 تأسیس شد. این برنامه طیف گسترده ای از برنامه های ارتباطی موجود در هنگ کنگ را در سطوح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.

در چهار سال برنامه درسی دوره کارشناسی برای برنامه لیسانس ارتباطات (افتخارات)، مدرسه سه انتخاب اصلی و تعدادی از غلظت ها را در مناطق تخصصی ارائه می دهد. آنها عبارتند از:

  • فیلم: دو غلظت در انیمیشن و رسانه های هنری و فیلم و تلویزیون ارائه می دهد.
  • روزنامه نگاری: سه کنفرانس در روزنامه نگاری چینی، ارتباطات داده ها و رسانه ها و روزنامه نگاری بین المللی ارائه می دهد.
  • روابط عمومی و تبلیغات: سه غلظت در تبلیغات و برندسازی، ارتباطات سازمانی و روابط عمومی ارائه می دهد.

این مدرسه همچنین برنامه های دوره های کارشناسی خود و برنامه های دیپلم عالی را اجرا می کند. در سطح تحصیلات تکمیلی، طیف وسیعی از گزینه ها شامل برنامه های آموزش عالی در ارتباطات، فیلم، تلویزیون و رسانه های دیجیتال، تهیه فیلم، تلویزیون و رسانه های جدید، مطالعات بین المللی روزنامه نگاری، مدیریت رسانه است. همچنین برنامه های تحصیلات تکمیلی (MPhil و Ph.D) وجود دارد.

این مدرسه تعدادی از موسسات تحقیقاتی و مراکز تحقیقاتی را برای افزایش تعالی در زمینه های مختلف تمرکز و تحقیق میان رشته ای ایجاد کرده است.

97877_97848_AO8K5684.JPG

مدرسه در یک ساختمان ساخته شده با هدف ساخته شده است، تخصیص کارآمد منابع آموزشی و همچنین دسترسی به آخرین تجهیزات. آزمایشگاه تحقیقات رسانه ای AI و VR

مدرسه ارتباط نزدیکی با رسانه ها و صنایع خلاق هنگ کنگ برقرار می کند. با توجه به تاریخ و نفوذ طولانی آن، جای تعجب نیست که بسیاری از مقامات ارشد در این صنایع توسط فارغ التحصیلان خود با دستاوردهای برجسته اشغال می شوند. این روابط نه تنها یک اعتبار قوی برای مدرسه ایجاد کرده بلکه فرصتهای شبکه برای دانشآموزان را فراهم کرده و به عنوان یک منبع دانش برای دانش آموزان فعلی عمل کرده است.

انجمن گفتگوی فارغ التحصیلان شامل مدیران فیلمنامهنویسی، فیلمنامهنویسان و مدیران خلاق که از مدرسه فارغ التحصیل شده است، اولین جایزه جهانی فیلم دانشگاه، کارگاه برندگان جایزه پولیتزر و کلاسهای کارشناسی ارشد و سمینارهای پژوهشی، نمونههایی از رویدادهایی است که توسط دانشکده برای تربیت ارتباط با دانشگاهی و صنایع که دانشجویان آن در آینده کار خواهند کرد.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

چشم انداز و مأموریت

ماموریت دانشکده ارتباطات در راستای فلسفه "آموزش کامل فردی" دانشگاه، ارائه یک رویکرد نوآورانه در زمینه آن و ایجاد وحدت، رهبری و رشد است تا به بهترین نحو در خدمت دانش آموزان و جامعه خود باشد. در این دوران اطلاعات و ارتباطات، یک برنامه قوی در ارتباط، نشان دهنده یک نهاد معاصر معاصر است. دانش آموزی که در قرن بیست و یکم زندگی می کند، باید درک بسیاری از ابعاد ارتباطات، آگاهی از روند ارتباطات و مهارت های به خوبی به عنوان یک ارتباط برقرار کند. علاوه بر این، چنین برنامه ای، ذهن انتقادی را پرورش می دهد و روح خلاق را تحریک می کند. دانشکده ها متعهد به دستیابی به برتری در زمینه تدریس، تحقیق و خدمات، تلاش می کنند تا مدرسه را برای روشنگری روشنفکرانه و پیشرفت حرفه ای بسازند.

97879_97850_AO8K5497.JPG

مدرسه ارتباطات با همکاری دانشگاه باپتیست هنگ کنگ به تلاش های آموزشی با بالاترین کیفیت، اهداف زیر را دنبال می کند:

بیانیه چشم انداز

ما خواهان انتخاب مدرسه ارتباطی در آسیا هستیم، به خاطر تعالی در سازگاری، خلاقیت، نوآوری و عمل اخلاقی، برای آموزش رهبران و متخصصان در ارتباطات، برای ایجاد دانش مفیدی از ارتباطات و برای خدمت به جامعه از طریق ارتباطات احترام گذاشته ایم.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

بیانیه مأموریت

ما تلاش می کنیم دیدگاه خود را از طریق آموزش کامل افراد، تحقیقات نوآورانه و خدمات فعال برای هنگ کنگ، چین بزرگ و جامعه جهانی به انجام برسانیم.

"حقیقت فضیلت است" شعار ما است. ما معتقدیم که حقیقت باید از طریق ارتباط آزاد، مسئولانه، موثر و متعادل حقایق دقیق، دیدگاه های گوناگون و آثار خلاقانه به کار گرفته شود. برای پیگیری و حصول اطمینان از حقیقت، ما تلاش می کنیم:

  • برای پرورش رهبران، متخصصان و محققان برجسته اجتماعی و اجتماعی، از طریق تدریس و یادگیری با کیفیت
  • برای پیشرفت دانش در زمینه های مختلف ارتباطات از طریق schoa larly، خلاق و حرفه ای خروجی
  • پیش بینی و خدمت به نیازهای در حال تغییر جوامع محلی، منطقه ای و جهانی

این مدرسه یک برنامه کارشناسی یعنی لیسانس ارتباطات (افتخارات) را ارائه می دهد.

97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

مکان ها

  • Hong Kong

    5 Hereford Road, Kowloon Tong, , Hong Kong

سوالات