Keystone logo
Hong Kong Polytechnic University

Hong Kong Polytechnic University

Hong Kong Polytechnic University

مقدمه

با 80 سال سنت افتخارآمیز ، PolyU یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی است و در میان 100 موسسه برتر جهان قرار دارد.

Hong Kong Polytechnic University (PolyU) خانه ای برای آموزش اندیشمندان ، ارتباط گران و کاشفان در ارائه تأثیرات مثبت است. ما متعهد به آموزش رهبران فردا امروز هستیم ، از طریق آموزش حرفه ای گرا که به فارغ التحصیلان مکان های بی نظیری را برای پیشرفت در مشاغل و صنایع ارائه می دهد.

ما برای تحقیق بین رشته ای و نوآوری های تأثیرگذار برای اکتشافات برای حل چالش های دنیای واقعی تلاش می کنیم. محققان ما در حال توسعه ایده های پیشرفت ، پرورش پایداری ، از بین بردن نتایج اقتصادی و بهبود زندگی جوامع به نفع هنگ کنگ ، ملت و جهان هستند.

شعار ما

برای یادگیری و به کار بردن ، به نفع بشریت

مطالب فوق از شعار چینی نقل شده است که از کلاسیک بزرگ چینی ییجینگ (کتاب تغییر) و دو رساله باستانی نقل شده است ، یکی از سلسله هان و دیگری از دوران پیش از شین.

متن اصلی چینی را می توان به صورت زیر بیان کرد: "هر حقیقتی را بیاموزید و از دانش آموخته شده برای انجام هر کاری استفاده کنید" و "یاد بگیرید ؛ خدمت کنید".

دیدگاه ما

یک دانشگاه پیشرو باشید که پیشرفت و انتقال دانش می کند و بهترین آموزش جامع را به نفع هنگ کنگ ، ملت و جهان فراهم می کند.

ماموریت ما

برای پیگیری تحقیقات تأثیرگذار که به نفع جهان است.

برای پرورش اندیشمندان انتقادی ، ارتباطات م effectiveثر ، حل كنندگان مسئله نوآورانه و شهروندان جهانی با مسئولیت اجتماعی.

پرورش جامعه دانشگاهی که در آن همه اعضا بتوانند با احساس تعلق و افتخار قوی در آرزوهای خود سرآمد باشند.

جامعه بین المللی

از یک فضای دانشگاهی بین المللی ، غنی سازی و فراگیر لذت ببرید. از طریق شبکه جهانی گسترده ما ، به مبادلات دانشگاهی بین المللی دسترسی خواهید یافت و درک و درک خود را از تنوع فرهنگی و مسائل اجتماعی گسترده تر افزایش خواهید داد. همه دانشجویان تشویق می شوند که برنامه های تحرک دانشجویی را در خارج از هنگ کنگ انجام دهند.

دانشکده بین المللی

PolyU بین المللی سازی را در بین اساتید و کارمندان ارتقا می دهد. ما فعالانه از طریق جذب و نگهداری فعالانه به دنبال تنوع در هیئت علمی هستیم.

اعضای هیئت علمی و کارکنان ما در بسیاری از فعالیت های چند فرهنگی در دانشگاه شرکت می کنند و به طور فعال ارتباطات جهانی ما را از طریق تحقیق ، آموزش و انتقال دانش افزایش می دهند.

چشم انداز جهانی در برنامه های دانشگاهی

PolyU دانش آموزان را پرورش می دهد تا با اطمینان در یک محیط کاری بین المللی فعالیت کنند و به عنوان شهروندان جهانی کمک های مثبتی انجام دهند.

ما چشم انداز جهانی را در همه برنامه های خود تزریق می کنیم و فرصت های زیادی را برای افزایش آگاهی و تعامل جهانی در اختیار دانشجویان قرار می دهیم. دانش آموزان ممکن است موضوعات دارای اعتبار را در خارج از هنگ کنگ بگذرانند.

از طریق برنامه های تبادل ، کارآموزی و یادگیری خدمات ، دانشجویان ما در صحنه جهانی قرار می گیرند.

همکاری ها و مشارکت های بین المللی

PolyU که در میان 100 دانشگاه برتر جهانی قرار گرفته است ، در بسیاری از مناطق یک رهبر جهانی است. با بسیج دارایی ها و استعدادهای خود ، درگیر شدن در اتحادهای بین المللی مانند شبکه مسئولیت اجتماعی دانشگاه (USRN) و اتحاد دانشگاه جاده ابریشم (UASR) ، همکاری ها و مشارکت های صنعتی و ایجاد بسترهای استراتژیک ، ما می توانیم زمینه را برای ارتباطات جهانی نزدیک تر فراهم کنیم.

PolyU تحقیقات میان رشته ای را به ویژه در زمینه های نوظهور مانند هوش مصنوعی و رباتیک ترویج می کند و به نوآوری پر جنب و جوش در حل چالش های جهانی و / یا اجتماعی کمک می کند.

آینده ای را که تصور می کنید ایجاد کنید

مدل آموزش حرفه ای ما یک رویکرد یادگیری تجربی منحصر به فرد را در بر می گیرد که شامل کارآموزی ، یادگیری خدمات و فرصت های تبادل خارج از کشور است. ما یک طیف گسترده ای از برنامه های توسعه و توسعه محلی و بین المللی برای یک تجربه آموزش واقعاً تحول آفرین - دانش آموزان را با مهارت های مناسب برای رهبران جهانی مسئولیت اجتماعی فردا تجهیز می کنیم.

رتبه بندی

در بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار گرفت.

مکان ها

  • Hung Hom

    Yuk Choi Road,11, , Hung Hom

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات